Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Şubat Pazartesi Puanları [Elif Abış]

1 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Elif Abış yarışacak. Aslen Gümüşhaneli Elif Zuhal Topal’la sofrada 1 Şubat Pazartesi puanları sırasında iyi puan almak için ter dökecek. Elif Abış bugün kaç puan aldı? Elif Abış’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 1 Şubat 2021 Zuhal Topal yarışmacıları kim? Haftanın ilk yarışmacısı kaç puan aldığını ve hangi yemekleri yaptığını yazımızın satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Şubat 2022 Salı Puanları için lütfen tıklayınız.

Yeni bir haftaya başlarken ilk böğümde hem iddialı hem de marifetli gelin yarışacak. Bugün 1 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında rakip kaynanaların Elif Abış’a vereceği her düşük puan bu haftanın kaderini %100 değiştirecek. Zira düşük başlayan puanlar adeta zincir etkisi yapıyor. Diğer gelinleri de kesinlikle etkiliyor.

=> Zuhal Topal 8 Mart Pazartesi Puan Durumu için tıklayınız. 

1 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Elif Abış

Fox TV’nin sevilen ve ilgi ile izleyen yemek yarışma programı bu hafta yine dopdolu bir o kadar da heyecanlı bölümleri ile sizleri bekleşiyor. Bu hafta kimlerin yarışacağını öğrenmek için;  

=> Zuhal Topal’la Sofrada 1-5 Şubat Bu hafta yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

=> 22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Son zamanlarda programda ortak yemek modası başlatan sunucumuz bu hafta Bugün Zuhal Topal 1 Şubat puanlaması öncesinde ilk yarışmacı Elif’i tanıtır tanıtmaz bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada Soğan Dolması yapılacak. Sizde eviniz de bu lezzeti yapmak için tıklayınız.

=> 8 Şubat Pazartesi Zuhal Topal Puanları için tıklayınız.

Hafta başında gelen de kaynanalar 4ile 6 puan arasında puanlarını kullanıyor. 1 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı ise en çok merak edilen konuların başında geliyor.

=> 5 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta kim kazandı görebilmek için tıklayınız.

Sunucu Zuhal Topal gelinlere verdiği puanları artık final anında açıklıyor olsa da bizleri sunucunun vereceği puanları önceden açıklanacaktır. Dolayısı ise bugün Gümüşhaneli Elif’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabını bu yazının en son kısmında verilmiştir. 

=> 5 Şubat Cuma Zuhal Topal Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Şubat Pazartesi (2020)

1 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Elif Abış. Aslen Gümüşhaneli ikiz çocuk annesi olan Elif Zuhal Topal ile tanışmaya geldiğini, kaynanasının ısrarı ile programa katıldığını açıkladı.

=> 4 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması için tıklayınız.

İlk etap da iddialı görünmese de menüsü ve elinin lezzeti ile bu hafta en iddialı gelinleri arasına adını şimdiden yazdıran Elif bugün Zuhal Topal’la Sofrada 1 Şubat Pazartesi puanları alacağı puanları yazının sonunda açıklanmıştır.

=> 2 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Şubat Pazartesi Puanları alacak gelin ve kaynana
Zuhal Topal’la Sofrada 1 Şubat Pazartesi Puanları alacak yarışmacı gelin kaynana

Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışacak Elif İstanbul da yaşadığını ama kaynanası sırf bu yarışma için Gümüşhane’den geldiğini açıkladı. Bugün yarışan gelin ve kaynana hakkında daha detaylı bilgi hemen alt kısımda verilmiştir. 

1 Şubat Yarışmacısı Elif Abış

Zuhal Topal'la Sofrada Elif Abış
Elif Abış resmi
 • 10 yıllık evli
 • 30 yaşında
 • İkiz çocuk annesi
 • Çocukları 9 yaşında
 • Bir kızı bir oğlu var
 • İstanbul Çekmeköy de yaşıyor
 • Alış veriş yapmadan duramıyor
 • Aslen Gümüşhaneli

1 Şubat Yarışmacı Kaynana Seher Abış

Zuhal Topal'la Sofrada Seher Abış
Kaynana Seher Abış
 • 65 yaşında
 • Aslen Gümüşhaneli
 • 42 yıllık evli
 • Gümüşhane de yaşıyor
 • 5 çocuk annesi
 • 3 oğlu iki kızı var
 • Yarışmaya katılmayı kendisi istedi

Zuhal Topal’la bugün yarışan Elif Abış’ın bu haftanın ortak yemeğini olan Soğan dolmasını yapacak ilk gelin olacak. Şimdi merakla beklenen Ellif’in menüsü açıklayıp, kaynanaların menüye karşı yaptıkları eleştiriler aktardıktan sonra Zuhal Topal’la Sofrada 1 Şubat Pazartesi Puanları ile puanlamasının an ve an aktaracağız.

1 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Elif’in Menüsü 

 • Sebzeli Mantar Çorbası
 • Soğan Dolması
 • Ayvalı Kereviz
 • Gümüşhane Usulü Siron
 • Beğendili kuzu pirzola
 • Gümüşhane usulü etli Gendime Pilavı
 • Hellimli ve Cevizli yeşil salata
 • Gelin Pastası

1 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak gelin ve menüsü


Bu hafta yöresel yemeklerle kaynanaların dikkatini çeken Elif 8 ayrı çeşit yemek yaparak kaynanaların beğenmesini umduğunu açıkladı. Gerek kaynanası gerekse kaynanası bu programın sıkı hayranı olduğunu, kaynanalara en güzel yemeği yapsa da düşük verme meylinde olduğunu dile getiren Elif, 1 Şubat Pazartesi Zuhal Topal puanları verilmeye başlandığında istediği puanları almak için ter dökecek. 

Kaynanaların Elif Abış’ın menüsüne karşı yaptığı eleştirileri birebir aktarıyoruz.

Menü karışık
Hep yöresel yemekler
Kereviz yemedim
Yemekler uyumsuz

Kaynanalar

Kaynanalar bu haftanın ortak yemeği olan Soğan dolmasının hatasız olmasına dikkat çektikten sonra genel elentilerine baktığımızda karışık ve uyumsuz yemeklerin olduğunu dile getirdiler.

Geçtiğimiz hafta ilk bölümde yarışan gelin neredeyse hatasız bir menü çıkarmasına rağmen kaynanalar acımasızca puanlama yapmış, tüm hafta kaynanalar intikam alabilmek adına olmuş yemeklere olmamış diyerek kendilerini kandırmaya çalıştılar. 

1 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Kaynanalar yine bu haftanın ilk puanlaması olan 1 Şubat Pazartesi Zuhal Topal puanları sırasında yarışan geline %100 düşük puan vermeleri bekleniyor.

1-5 Şubat 2021 tarihinde ilk yarışmacı olarak Fox TV ekranlarında yarışan Elif Abış Zuhal Topal’la Sofrada 1 Şubat Pazartesi puanları ile Elif Abış’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevapları hemen alt kısımda tablo halinde sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

1 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Elif Abış)

Hatice Çiçek  6
Zeynep Yalçın  6
Filiz Şahin  6
Güliser Türk  6
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   32

**1 Şubat 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 1 Şubat Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Gümüşhaneli olan 10 yıllık evli iki çocuk annesi olan Elif Abış’ın yarıştığı, 1 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile Elif’in yemeklerinin puanlamasının yapılacağı haftanın ilk bölümünde neler yaşandığının kısa bir özeti mahiyetinde Zuhal Topal’la Sofrada 1 Şubat fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu