Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart Çarşamba Puanları [Tuğba Yaren Yaşar]

10 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Tuğba Yaren Yaşar yarışacak. Henüz 6 aylık evli Tuğba Zuhal Topal’la sofrada 10 Mart Çarşamba puanları için menüsü ile yarışacak. Bu hafta Çarşamba günü yarışan Tuğba Yaren Yaşar kaç puan aldı? Tuğba Yaren Yaşar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 10 Mart 2021 tarihinde Zuhal Topal programında yarışan gelin ve kaynana kim? Haftanın ortasında verilen puanlama sonrasında 10 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu açıklandı mı? Soruların cevapları haberimizin içinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal 7 Nisan Çarşamba Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta ilk bölümde çok ama çok yüksek puanlar alan gelinden sonra haftanın ikinci günü yarışan Meryem istediği puanları alamasa da yine toplamda 30 puan başarına ulaştı. Ancak 15.000 TL’yi kesin olarka kaybetti.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart Çarşamba Toplam Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

10 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Tuğba ve kaynanası

Tuğba Yaren Yaşar bugün 10 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonrasında elde ettiği puanların toplamı 35 ve altında olması halinde tıpkı kendisinden önce yarışan Meryem gibi büyük ödülü %100 kaybedecek.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart Çarşamba Puanları için tıklayınız.

Kayın valideler haftanın ilk bölümünde gerek kameralara alışamadıkları için gerekse yemeklerin neredeyse hatasız olmasında dolayı yüksek puanları ardı ardına verdiği için ilk bölümde yarışan Berrak kaynanalardan 27 puan alırken Zuhal Topal’dan 7 puan alması bekleniyor. 

=> 17 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

8 Mart ile 12 Mart tarihleri arasında yarışan Tuğba Yaren Yaşar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Kaynanalar Tuğba’nın menüsünü beğendi mi? Kaç puan verdiler? Bugün yani 10 Mart Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> 8-12 Mart Zuhal Topal Bu hafta yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart Çarşamba (2020)

10 Mart Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Tuğba Yaren Yaşar. Aslen Karslı olan Tuğba İzmir de doğup büyümüştür. Üniversite olarka ameliyat hemşireliği bölümünü tamamlayan Tuğba eşini de üniversite okuduğu dönem de tanıştığını açıkladı.

=> 11 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Pandemi dönemin de evlenen Tuğba pandemi sürecinde mutfağa çok daha faşa girdiğini, kaynanasının da bu dönem de büyük desteğini gördüğünü, şimdi elinin lezzetini kanıtlamaya geldi.

Zuhal Topal'la Sofrada 10 Mart Çarşamba Puanları alacak gelin ve kaynanası

Yapacağı yemeklerle bugün Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart Çarşamba puanları sonrasında  35 puan üzerinde puan almayı ve haftanın ilk gün yarışan yarışmacısı Berrak’ı geçmek istediğini, lakin Berrak2ın çok yüksek puanlar aldığını dile getirdi. 

10 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin kim? Kaynana nereli? Sorularını cevapladıktan sonra Tuğba’nın menüsünü ile bugün 10 Mart Zuhal Topal puanları ve puanlamasını açıklayacağız.

10 Mart Yarışmacısı Tuğba Yaren Yaşar

Zuhal Topal'la Sofrada Tuğba Yaren Yaşar

 • Aslen Karslı
 • İzmir de büyüdü
 • İstanbul da üniversite okudu
 • Ameliyat hemşireliği bölümü okudu
 • 25 yaşında
 • 6 aylık evli
 • Eşinin adı Osman
 • Pandemi döneminde evlendi
 • 1996 doğumlu
 • Kendisine çok güveniyor

10 Mart Yarışmacı Kaynana Emine Yaşar

Zuhal Topal'la Sofrada Emine Yaşar

 • Aslen Adıyamanlı
 • Doğma büyüme Adanalı
 • Dört çocuk annesi
 • İkizi kız var
 • İki oğlu var
 • Oldukça atarlı biri
 • Gelinine çok güveniyor
 • Sert bir mizacı var

Zuhal Topal’la bugün yarışan Tuğba Yaren Yaşar’ın özellikle çorbası çok konulacak. Daha önce programda hep yalancıları yapıldığı için Tuğba bugün hakiki işkembe çorbası yapacak. Merakla beklenen Tuğba’nın menüsünü açıkladıktan sonra kaynanaların menüye karşı eleştirilerini verip günün sonunda verilecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart Çarşamba Puanları ile puanlamasını ise yazının en sonunda tablo içinde aktaracağız. 

10 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Meryem’in Menüsü 

 • İşkembe Çorbası
 • Kadın budu Köfte
 • Karnabahar Graten
 • Havuç Tarator
 • Cafe De Paris Soslu Antrikot
 • Kremalı Patates Püresi
 • Mevsim Salata
 • Kaymakpare

10 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak Yaren'in Menüsü


Kaynanalar bu haftanın üçüncü menüsünü tadıp puanlayacaklar. 10 Mart Çarşamba Zuhal Topal puanları öncesinde Tuğba’nın menüsünü öğrendikten sonra aynen şu ifadeleri kullandılar;

Menüyü güzel bulmadım
Yemekler birbirine yakışmıyor
Tatlıyı hiç duymadım
Menü karışık

Kaynanalar

Bugün hem tadım hem  de puanlama yapacak olan kaynanalar Tuğba’nın menüsünü karışık ve uyumsuz olarka değerlendirdiler. Bu sözlerden kaynanalar Tuğba’ya Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart Çarşamba puanları esnasında kendilerini sınırladığını, yine yüksek puanlar vermeyeceği açıkça anlaşılıyor. Dikkat: Tuğba Yaren Yaşar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabının yazının sonunda ki tablo içinde bulabilirsiniz.

10 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Bu hafta 8 Mart 2021 ile 12 Mart 2021 tarihleri arasında bütün yarışmacıların ortak yemeği Kadınbudu köfte oldu. Basit ve kolay olduğu kadar kendi içerisinde bir çok tüyoları barındıran Zuhal Topal’la sofrada Kadınbudu Köfte yemeğini şu ana kadar bir gelin çok iyi yapabildi.

Bugün 10 Mart Çarşamba Zuhal Topal puanları vermeye başlamadan önce haftanın ilk iki bölümünde yarışan gelinlerin toplam puanlarını verdikten sonra günün puanlamasını ve Tuğba’ya Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Bugünkü bölümde Zuhal kaç puan verdi? Soruların cevapları sırası ile verilmiştir.

10 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Her hafta farklı yüzler ve birbirinden iddialı yarışmacıların yarıştığı programda 8 Mart 2021 tarihinde Berrak’ın performansı ile başladı. Son bölümde Meryem yarışmış olsa da istediği puanları alamadı. Şu ana kadar Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu bakımında iki gelinin puanlar %100 belli oldu. 

 • 8 Mart Pazartesi Puanı (Berrak Alkan): 35 Puan
 • 9 Mart Salı Puanı (Meryem Koral): 29 puan
 • 10 Mart Çarşamba Puanı (Tuğba Yaren Yaşar): 24 puan

Yukarıda 10 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Toplam puanlar kısmında sadece Tuğba Yaren Yaşar’ın puanlarının eksik olduğunu, 10 Mart Zuhal Topal puanları verildikten sonra haftanın ilk üç günün puanları belli olacak. Dolayısı ile Zuhal Topal’la sofrada puan durumu ilk üç gün için % 100 belli olacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

10 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Tuğba Yaren Yaşar)

Rasime Alkan  4
Esel Koral  3
Şefika Şentürk  5
Remziye Erdem  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   24

**10 Mart 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 10 Mart Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Bolulu olan 8 yıllık evli bir çocuk annesi Tuğba Yaren Yaşar’ın yarıştığı, 10 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının da yapılacağı 8-12 Mart haftasının ikinci bölümü olan Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu