Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak Pazartesi Puanları [Elif Akgöz]

11 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Elif Akgöz yarışacak. Zuhal Topal’la sofrada 11 Ocak Pazartesi puanları 10 yıllık evli 3 çocuk annesi Elif Açıkgöz’ün yemeklerine gidecek. Elif Akgöz bugün kaç puan aldı? 11 Ocak Pazartesi Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 11 Ocak Zuhal Topal yarışmacıları kim? Soruların cevaplarını detaylı olarak haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> 11 Ocak 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları Sonucu için tıklayınız.

11 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları yetişmeyen masaya gidecek. Kaynanalar ilk başta masası yetişmeyen Elif’e düşük vermeyeceğini dile getirirken puanlama kısmına bir çoğu düşük vermek için ellerinden geleni yaptılar.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

11 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Elif Akgöz ve kaynanası

Zuhal Topal bugün yarışan Elif’in gerek kaynanalara gerekse Zuhal Topal’a sunacağı yemekleri gören sunucumuz yemekleri çok beğendiğini ama zaman dikkat etmesi gerektiğini sözlerine eklese de Elif maalesef masasını yetiştiremedi.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 13 Ocak Çarşamba Puanları için tıklayınız.

Masasını yetiştirememesi kaynanaların 3 puanın altını verem hakkı doğurmadığı için Elif masasını hazırlamayıp yemeklerini yetirerek kaynanaların düşük vermesini %100 engellemiştir. 

=> 12 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Kaynanalar bu hafta aşçı gelinlerin, pastacı yarışmacıların yemeklerini de değerlendireceği için ilk gün hatasız puanlama yapmak istiyor. Bugün Zuhal Topal 11 Ocak puanlaması sırasında Elif’in alacağı puanlar kesinlikle haftanın kaderini belirleyecektir. 

Elif Zuhal Topal’dan bugün kaç puan aldı? Elif’in menüsünü kaynanalar beğendi mi? 11 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları da haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak Pazartesi (2020)

11 Ocak Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Elif Akgöz. Aslen Erzurumlu olan ve İstanbul da yaşayan 3 çocuk annesi Elif kendisine ve yemeklerine oldukça güveniyor. 

Zuhal Topal'la Sofrada 11 Ocak Pazartesi Puanları alacak gelin kaynana

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak Pazartesi puanları sırasında Elif belirlediği zorlu menüsü ile yarışacak. Hem su böreğini hem de pastanın kekinde çok zaman kaybeden Elif’in bugün alacağı puanları vermeden önce 11 Ocak Zuhal Topal yarışmacıları ve bilgilerini verelim.

11 Ocak Yarışmacısı Elif Akgöz

Zuhal Topal'la Sofrada Elif Akgöz

 • 10 yıllık evli
 • Aslen Erzurumlu
 • 3 çocuk annesi
 • İstanbul da yaşıyor
 • Eşinin adı Sabri
 • 6 Kardeşi var
 • Kuralcı bir yapısı var

11 Ocak Yarışmacı Kaynana Sema Güre

Zuhal Topal'la Sofrada Hanım Akgöz

 • Kendisine hanım ağa diyor
 • 59 yaşında
 • 11 torunu var
 • 7 çocuk annesi
 • Beş erkek evladı var
 • İki kızı var 
 • 2004 yılında eşini kaybetti

Zuhal Topalla bugün yarışan Elif Akgöz’ün zorlayıcı menüsü açıkladıktan sonra Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak Pazartesi Puanları kısmını tablo halinde aktaracağız. 

11 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Elif’in Menüsü 

 • Ayran Aşı çorbası
 • El açması su böreği
 • Kıymalı Pazı sarma
 • Kuşbaşılı Güveç
 • Yeşil Mercimekli bulgur pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Baton Çikolatalı Pasta
11 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak menü ve yarışmacısı

Bugün haftanın ilk bölümünde Erzurumlu olan 10 yıllık gelin yarışacak. Menüsünde oldukça zorlayıcı ve zaman isteyen yemekleri bir arada sunması, bugün masasını yetiştirememesinin en büyük nedeni.

Kaynanalar yetişmeyen masaya 11 Ocak Pazartesi Zuhal Topal puanları sırasında nasıl puanlar vereceği şimdiden merak konusu olurken, kaynanaları bugün Elif Akgöz’ün menüsüne verdiği eleştiriler;

Menü kötü değil
Yemeklerin tadı önemli
Oyalayıcı değil
Su böreği el açmazı olursa zorlanır
Karışık menü

Kaynanalar

Kaynanalar bugün ilk yarışmacı Elif’in menüsünü gördüğünde yemeklerin kolay olmadığını ve zaman konusunda vakit isteyen menü ile yarışacak olduğunun farkındalar. Bu nedenle ilk bölümde masasını yetiştirememesine çok fazla şaşırmadılar.

Elif 11 Ocak Pazartesi Zuhal Topal puanları sonucunda en az 30 puan ve üzerine puanlama olmak zorunda. Daha önce yarışmada birinci çıkan gelinlerin aldığı puanlara baktığımızda Elif’in 30 ve altında puan alması halinde %100 kaybeden gelin olduğunu şimdiden ortaya çıkacak.

11 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak Pazartesi puanları sırasında Elif Akgöz’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Zuhal yemekleri beğendi mi? Kaç puan verdi? Soruların cevapları ise alt kısımda ki tablo içerinde sizleri bekliyor.

Zuhal Topal 11 Ocak Pazartesi puanları alt kısımda tablo içerisinde bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

11 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Elif Akgöz)

Sadiye Akın  6
Mualla Yenigelenler  5
Ayşe Görmüş  4
Semra Bodur  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**11 Ocak 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 11 Ocak Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Erzurumlu 3 çocuk annesi 12 yıllık evli olan Elif Akgöz’ün yarıştığı, 11 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile toplam puanlamasının netleşeceği11 Ocak 2021 Pazartesi Fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu