Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Cuma Puanları (Didem Üçel Erken)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 13 Aralık Cuma Didem Üçel Erken yarışacak. Henüz 3 yılık evli olan Didem eşinin ve kaynanasının desteği, diğer kaynanaların puanlama stratejilerine nedeni ile adım adım birinciliğe yürüyeceğini düşünüyor. Didem bir konuda haklı. Zira, 13 Aralık Cuma günü kaynanaların verebileceği puanlara baktığımızda bir kaynana dışında tüm kaynanalar 3 puanını kulladı.

=> Bu arada [mavibuton]3 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Tüğba’nın Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada 13 Aralık Cuma Puanları alacak Didem Üçel ErkenBugün Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Puanları açıklanmadan önce normal de bu hafta 15.000 TL değerindeki büyük ödülü kim kazandığını sizlere çok öncesinden açıklıyorduk.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 27 Aralık 2019 Cuma Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. 

Yarışmacıların puanlarının bir birine yakın olması, son bölüme kaynanaları ellerinde düşük puanları kalması nedeni ile kesin sonuçlar için Zuhal Topalla Sofrada 13 Aralık Cuma puanları sonucunu beklememiz gerekecek. 

=> Bu arada [mavibuton]20 Aralık 2019 Zuhal Topalla Sofrada Bu hafta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu haftayı sonlandırırken yarışmacılar hala bilmeyen yada hakkındaki bilgiler görmek isteyenler için  [pembebuton]Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada yarışanlar 9-13 Aralık[/pembebuton]  tanıttığımız konumuzu okuyabilirsiniz.

=> Bu arada [pembebuton]13 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Cuma (295. Bölüm)

13 Aralık Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Didem Üçel Erken’dir. Henüz 3 yıllık evli olan bu haftanın son bölüm yarışmacısı Didem, hafta başından beri kaynanaların düşük puanlarını bir bir tükettikleri için kendisine çok düşük puanları veremeyecekleri için kendisini şanslı hissettiği her halinden belli. Ancak menüsünde bir eksiklik olması halinde şartlar %100 değişecek. Zuhal Topal'la Sofrada Bugün - 13 Aralık Puanları Alacak Didem'in ailesi

Aslen Yozgatlı olmasından dolayı menüsünde Yozgat’ın en meşhur yemeklerinden olan Testi kebabı yapacak. Tabi Testi kebabı için gerçek bir testi aradığını ve bir kaç gündür bu kebabı devamlı denediğini dile getirdiği anlarda eşi de beni çok masrafa soktu diyerek espri yaptı.

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Cuma puanları sırasında üç puanını kullanma imkanı elinde bulunduran Ünzile bu menüye üç puan vermesini bekliyoruz. Bunun dışında Kadriye, Necla ve Necla kaynanaların ellerinde 3 ve 4 puanı kalmadığını dolayısı ile 5 ve 6 puanı eli mahkum bir şekilde verecekler.13 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu hafta yarışmacısı Didem Üçel Ekrem Ve Kaynanası13 Aralık 2019 Cuma günü haftanın son bölümünde (295. bölümde) yarışacak olan gelin Didem Üçel Erken ve kaynanası Fevziye Erken hakkında ki tüm bilgiler bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor.

Didem Üçel Erkem (13 Aralık Cuma Yarışmacısı Gelin)

Zuhal Topalla Sofrada Diden Üçel Erken - 13 Aralık Yarışmacısı

 • 32 yaşında
 • Ev hanımı
 • 3 yıllık evli
 • 1 çocuk annesi
 • Aslen Yozgatlı
 • Oldukça tizi birisi

 Fevziye Erkem (13 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Fevziye Erken - 13 Aralık Cuma Yarışmacı Kaynana

 • Lezzet dedektifi
 • Aslen Kayserili
 • Ankara da ikamet ediyor
 • 57 yaşında
 • 3 çocuk sahibi 

Bu haftanın final bölümde yarışmacı olan Fevziye’nin gelini Didem’in eşi Hasan bey ile kısaca tanışma hikayesine baktığımızda; ilk buluşmaya gittiklerinde, Hasan bey kıranponlarla geldiğini ve Didem’i alıp halı saha maçına götürdüğünü gülerek anlattı. Not: Bugün Zuhal topalla sofrada puanları? yazımızın son kısmında bulabilirsiniz.

Kaynanalar her ne kadar Fevzi’ye hanıma diş bilse de  eli mahkum 5 ve 6 puanların havada uçuşacağı Didem’e bugün 13 Aralık Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazımızın sonunda sizler için ekledik. 

13 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Didem’in Menüsü 

 • Arabaşı Çorbası
 • Altüst böreği
 • Beşamel soslu karnabahar
 • Testi kebabı
 • Bademli pilav
 • Gevurdağı salatası
 • Kadayıf sarma

Zuhal Topal'la Sofrada 13 Aralık Cuma Didem'in Menüsü


Kaynanalar hafta finalinde yarışacak Fevziye’nin gelini Didem’in menüsünü gördüklerinde ben çok fazla eleştireceklerini düşünsem de kaynanalar oldukça olumlu yorumlar yaptılar.

“Taş fırında yaparsa güzel olur
Menü güzel ama zaman sıkıntısı yaşar
Aksilik yaşamaz ise güzel menü”
Kaynanalar Menü eleştirisi 

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Puanları sırasında normal de çok düşük puanları beklesek de menüye gelen yorumlar nedeni ile özellikle ben çok şaşırdım. Acaba iyi yorumlar yapıp en düşük puanları mı verecekler? Bekleyip göreceğiz.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (9-13 Aralık)

Haftanın final bölümünde yarışan ve hafta başında beri tüm yarışmacılara düşük puanları veren kaynana Fevziye ile gelini Didem yarışacak. Didem kendi kaynanasının elbette çok düşük puanları kullandığını biliyor. Bu sebeple dış ses’in sorduğu sana nasıl puanlar verecekler sorusuna

“Tüm kaynanalar verebilecekleri en düşük puanları vereceğini düşünüyorum.”
Didem Üçel Erken

13 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunda şu an için ilk gün yarışan Nejla Karakelle’nin gelini Gamze’nin zirvede olduğunu ama son bölümde yarışan yarışmacının puanları tüm dengeleri değiştirebilir.

 • 9 Aralık Pazartesi Puanı (Gamze Yalçın) = 27
 • 10 Aralık Salı Puanı (Büşra Tekin) = 24
 • 11 Aralık Çarşamba Puanı (Özde Kaya) = 24
 • 13 Aralık Perşembe Puanı (Şirin Güneş) = 22
 • 13 Aralık Cuma Puanı (Didem Erken) = 14

13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Didem’in Puanları)

Nejla Karakelle  2
Necla Kaya  1
Kadriye  2
Ünzile  2
Zuhal Topal    7
TOPLAM   14

**13 Aralık 2019 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 13 Aralık Cuma Fragmanı

Aslen Yozgatlı ve bir çocuk annesi olan Didem Üçel Erken’in yarıştığı haftanın final bölümü olan Zuhal Topal’la Sofrada 295. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu