Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Aralık Pazartesi Fragmanı Yayınlandı

14 Aralık Pazartesi Ekrana gelecek olan Zuhal Topal'la Sofrada 496 bölüm fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Aralık Pazartesi Fragmanı bu haftanın oldukça eğlenceli bir o kadar rekabetli geçeceği konusunda bizlere sinyal veriyor.

14 Aralık 2020 Tarihinde başlayıp 18 Aralık 2020 tarihinde son bulacak olan Fox TV’nin sevilen ve ilgi ile izlenen yarışma programında haftanın ilk bölüm fragmanı aynı zaman da haftanın genel özeti olarak karşımıza çıkıyor.

Bu hafta yarışmacılar maske yerine süperlik takarak tadım ve puanlama vermesi dikkatlerden kaçmazken, kaynanalar siperliğe alışık olmadıkları için ortaya oldukça komik anların çıktığı 14 Aralık fragmanında görülüyor.

Bu hafta birbirinden iddialı gelinlerin yanın sıra kaynana Hatice’nin konuşmaları bu haftaya damga vuracak. Gelinler adeta kaynanaları narasında sıkışıp kalırken, bir kaynanada gelini azarlaması dikkatlerden kaçmadı. Bu konuda yarışmacı gelin “Kaynanam bana çok baskı yapıyor” diyerek kendi durumunu anlatmaya çalıştığı anları sakın kaçırmayın.

Zuhal Topal'la Sofrada 14 Aralık Pazartesi fragmanı yazı görseli

Bu sezon kaynanaların verdiği puanlara maalesef sunucumuz da müdahil olamıyor. Zira eskiden kaynanalar bile isteye düşük vereceklerini anladığı an Zuhal Topal diskalifiye kartını gösterirken, şimdilerde maalesef kaynanalar bile isteye düşük vermesine sunucumuz sadece “bu puan olmadı. Zaten belliydi” tarzında elentilerde bulunarak günü kurtarıyor.

Pandemi sürecinde elbette yarışmacı bulmak, normal zamana göre daha zor. Bu nedenle yarışmacıların azlığı sunucumuzun cesur kararlar almasına bir engel gibi duruyor.

14 Aralık ile 18 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacak olan bu hafta gelinlerin ortak menüsü daha doğrusu ortak yemeği tatlı olması bekleniyor. Geçtiğimiz hafta salata ortak yemek olurken bu hafta ise tatlının ortak yemek olması bekleniyor.

İşte Zuhal Topal’la Sofrada 14 Aralık Pazartesi Fragmanı sizlerle;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu