Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Perşembe Puanları [Melek Tütüncü]

14 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Melek Tütüncü yarışacak. Zuhal Topal’la sofrada 14 Ocak Perşembe puanları eski kaynanası ile birlikte yarışmaya katılan beş yıldır bekar olan Melek’e gidecek. Melek Tütüncü bugün kaç puan aldı? 14 Ocak Perşembe Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Bugün Zuhal Topal’la sofrada programında yarışan gelin ve kaynana kim? Soruların detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 14 Ocak 2022 Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Son bölümde yine yetişmeyen masaya düşük puanlar veren kaynanalar bugün de Melek için 14 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında yine 3 puanın altında puan verebilecekler.

=> 18 Şubat Perşembe Zuhal Topal Puan ve puanlama için tıklayınız.

14 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Melek Tütüncü

Melek’in alacağı puanlar sonucunda ortaya çıkacak olan 14 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucu kesinlikle birinci sıradaki ismi değiştirmeyecek. Dolayısı ile halen Salı günü yarışan Pelin Akın 34 puanla ilk sırada yer almaya devam edecek.

=> Zuhal Topal 11 Şubat Perşembe Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada son bölüm de istediği puanları menüsünü yetiştiremediği için alamayan Asiye toplam da 14 puan alarak %100 yarışmayı kaybeden gelinler arasına adını yazdırdı. 

=> 4 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bugün Zuhal Topal 14 Ocak puanlaması sırasında bazı kaynanalar 3 puanın altında puan kullandığı için verebileceği puanlar merak konusu oldu.

=> 28 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kaynanaların düşük vereceği hatta 3 puan altında puanlar vereceği Melek Tütüncü Zuhal Topal’dan bugün kaç puan aldı? 14 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları yazının en alt kısmında sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Perşembe (2020)

14 Ocak Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Melek Tütüncü. Aslen Aydın Kuşadalı bir çocuk annesi olan Melek eski eşinden ayrılmasına rağmen eski kaynanası şile programa dahil oldu.

Kaynana Ayşen ise iki gelini daha olduğunu ama aralarında en iyi yemeği eski gelini yaptığı için programa eski gelini ile katılmak istediğini açıkladı.

Zuhal Topal'la Sofrada 14 Ocak Perşembe Puanları alacak gelin ve kaynana

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Perşembe puanları sırasında puanlar 5 yıllık evli ve şimdi bekar olan Melek’e gidecek olsa da Melek maalesef yemeklerini yetiştiremediği için düşük puanlar alacak. 

14 Ocak Yarışmacısı Melek Tütüncü

Zuhal Topal'la Sofrada Melek Tütüncü

 • 35 yaşında
 • Bir çocuk annesi
 • 5 yıl evli kaldı
 • 5 yıldır bekar
 • 8 yaşında bir oğlu var
 • Oğlunun adı Çınar
 • Medikal şirketinde bölge sorumlusu
 • Aslen İzmirli
 • Çok Kibar biri
 • Eşinden boşandı

14 Ocak Yarışmacı Kaynana Ayşen Görmüş

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Tütüncü

 • 1966 İzmir doğumlu
 • Kendisine Ayşe denmesini istiyor
 • İki gelini var
 • Eski gelini ile irtibatı koparmadı
 • Az ama öz konuşmayı seviyor
 • Eski gelinin çok seviyor
 • Eski Gelinin el lezzetine güveniyor

Zuhal Topalla bugün yarışan ve eski kaynanası ile birlikte yarışan Melek’in menüsünü açıklayacağız. Kaynanaların merakla beklediği Melek2in menüsüne ne dediğini birebir aktaracağız. Yazının en son kısmında ise Melek’in puanlarını Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Perşembe Puanları olarka tablo halinde vereceğiz. 

14 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Melek’in Menüsü 

 • Düğün Çorbası
 • Enginar Graten
 • Sıcak Ot Tabağı
 • Sura (İç Pilav Eşliğinde Fırında Kuzu eti)
 • Yoğurtlu Patlıcan Ezme
 • Narlı Yeşil Salata
 • Çilekli Charlotte Pasta

14 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve menüsü


Melek hem zahmet isteyen hem de zaman açısında çok fazla işlemden geçen yemekleri bir arada sunmak istediği için maalesef 7 çeşit yemeğini 2,5 saat içerisinde yetiştiremediği için kaynanalar yine 14 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la sofrada puanları sırasında yetişmeyen masaya puan vermek zorunda kalacak.

Bu haftanın dördüncü yarışmacısı olarak menüsünü açıklayan Melek Tütüncü’nün menüsüne kaynanaların verdiği eleştirileri birebir aktarıyoruz.

Menüyü karışık buldum
Otu doldurmuş
Değişik yemekleri yok

Kaynanalar

Kaynanalar bu hafta sorun yaşadığı Ayşen hanıma karşı ciddi olarak tepki gösterecek. Son bölümde diğer kaynanalar ile yaşadığı olay sonrasında bugün Ayşen kaynana gerek tadım kısmında gerekse 14 Ocak Perşembe Zuhal Topal puanları sırasında kaynanalara ciddi sorun yaşayacak.

14 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Melek Tütüncü yetiştiremediği menüsünden dolayı bu hafa %100 büyük ödülü alamayacağı için artık gözleri Cuma günü yarışan gelinin nasıl puanlar alacağına çevrilecek. 

Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu – 14 Ocak 2021

 • Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak Pazartesi Yarışmacı
  Elif Akgöz’un Puanı: 27 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 12 Ocak Salı Yarışmacısı
  Pelin Akın’ın Puanı: 34 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 13 Ocak Perşembe Yarışmacısı
  Asiye Yenigelenler’in Puanı: 14 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Perşembe Yarışmacısı
  Melek Tütüncü’nün Puanı: 12 Puan

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Perşembe puanları sırasında bugün yine yetişmeyen masaya gidecek. Hatta Melek masayı bile kurmamak istemesi ile bir anda dikkatleri üzerine çekecek olan Melek Tütüncü’ye Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Melek bugün kaç puan aldı? Sorularının cevapları ise alt kısımda tablo halinde verilmiştir.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

14 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Melek Tütüncü)

Hanım Akgöz  2
Sadiye Akın  2
Mualla Yenigelenler  3
Semra Bodur  1
Zuhal Topal    4
TOPLAM:   12

**14 Ocak 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 14 Ocak Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Aydın Kuşadalı olan ve bu yarışma için İzmir’den gelen bir çocuk annesi eski kaynanası ile birlikte yarışmaya katılan Melek Tütüncü’nün yarıştığı, 14 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puan durumunun netlik kazanacağı 14 Ocak 2021 Perşembe Fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. sayın zuhal topal hanım efendi sizi ve yapmış olduğunuz yemek programını zevkle izliyorum lakin bazen öyle zamanlar oluyorki tansiyonum 19,10 dan aşağı düşmüyor sinirden.bazen düşünüyorum gıcık hiçbir şeyden anlamayan kayınvalideler yemekleri çatalla karıştırmalarmı dersin yünü,gözünü buruşturmalar bizler izlerken çok üzülüyoruz nimette öyle davranıldığı için onu bulamayan birçok insanlarımız var.Lütfen yarışmaya katılanlara hatırlatın Kayınvalideler yemeğin lezeti konusunda hiç anladıklarını sanmıyorum kendileri konuşurken çok belli oluyor vede hiç adaletli olmuyorlar puan konusunda.saygılarımla

  1. sayın zuhal topal hanım efendi sizi ve yapmış olduğunuz yemek programını zevkle izliyorum lakin bazen öyle zamanlar oluyorki tansiyonum 19,10 dan aşağı düşmüyor sinirden.bazen düşünüyorum gıcık hiçbir şeyden anlamayan kayınvalideler yemekleri çatalla karıştırmalarmı dersin yünü,gözünü buruşturmalar bizler izlerken çok üzülüyoruz nimette öyle davranıldığı için onu bulamayan birçok insanlarımız var.Lütfen yarışmaya katılanlara hatırlatın Kayınvalideler yemeğin lezeti konusunda hiç anladıklarını sanmıyorum kendileri konuşurken çok belli oluyor vede hiç adaletli olmuyorlar puan konusunda.saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu