Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Kasım Cuma Puanları Aslı Ekşi’ye Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 7 Kasım Cuma Aslı Ekşi yarışacak. 10 yıllık evli olan Sivaslı Aslı, Karadeniz gelini olması nedeni ile hem kendi yöresinden hem de Karadeniz yöresinden lezzetleri menüsüne ekleyerek, kaynanaların etkilemeyi planlıyor. Lakin bilmediği bir şey var. bugün puanlama yapacak kaynanalar lezzete değil, intikam almak için gelecek. 

=> 15 Kasım 2021 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlaması hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Aslında bu hafta en adil puanları veren Hediye kaynana, verdiği puanlar nedeni ile zirvede yer alan gelinleri bire bire değiştirdi. Az çok farkında olan kaynanalar da hırsını, yüksek veren Hediye kaynanadan çıkartmak için bugün Zuhal Topal’la Sofrada 15 Kasım Puanları verildiği esnada tansiyon oldukça yükselecek.

=> [pembebuton]29 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada 285 bölüm[/pembebuton] puanlarını görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Bugün - 15 Kasım 2019 Cuma

=> [mavibuton]22 Kasım Cuma Zuhal Topal’la 280 bölüm[/mavibuton] de verilen puanları görmek için tıklayınız.

Haksızlık karşısında susmayan ve her koşulda doğru bildiğinden şaşmayan kaynana Hediye son bölümde verdiği 7 puanı duyan gelini Aslı önce çok sinirlendiğini ama Hediye, yarışmacı gelinin gerçekten hak ettiğini söyleyerek ikna ettiğini söylese de Aslı hala aklında kaynanasının verdiği yüksek puanlar var.

=> Bu arada [pembebuton]15 Kasım Cuma Zuhal Topal haftanın Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Başkalarına karşı hep adi olan Hediye sıra kendisine geldiğinde aynı hassasiyeti görmek istedi. Ancak intikam için bugün Hediye’nin gelini Aslı ekşi istediği puanları maalesef alamadı. Not: 15 Kasım Cuma Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabını yazının en son kısmında verdik. 

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Kasım Cuma (2019)

15 Kasım Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Aslı Ekşi’dir. 10 yıllık tecrübesinin yanı sıra iç Anadolu ile Karadeniz yörelerinden sunacağı menülerle kaynanaları etkilemek ve sonunda yüksek puanlar almak isteyen Aslı, hem şanslı hem de çok şansız birisi. Zira kaynanalar 5-6-7 puanları genel itibari ile verdikler için ellerinde 8-9 gibi yüksek puanlar ile 3-4 gibi düşük puanlar kaldı.15 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana 

Zuhal Topal Sofrada 15 Kasım Cuma günü yarışan gelinin alacağı puanlar, onun şanslı mı? Yoksa şansız mı? olacağını belirleyecek. Ancak genel bir kanı olarak bugün istediği puanları alamadığı için Aslı şansız bir gün geçirecek.15 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Aslı Ekşi ve Kaynanası Bu hafta Cuma günü (15 Kasım 2019 Cuma) yarışan gelinimiz Aslı ile kaynanası Hediye hakkındaki bilgileri alt paragraf da açıklanmıştır. Buyurun bugün yarışan gelin ve kaynanayı daha detaylı tanıyalım. 

Aslı Ekşi (15 Kasım Cuma Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topalla Sofrada Aslı Ekşi

 • 28 yaşında
 • 2 çocuk annesi
 • 10 yıllık evli
 • Kıskanç birisi
 • Aslen Sivaslı
 • Oldukça neşeli ve öz güveni yüksek birisi

   Hediye Ekşi (15 Kasın 2019 Yarışmacı Kaynana)

15 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada kaynana Hediye Ekşi

 • Aslen Rizeli
 • 56 yaşında
 • Rize İkizde doğumludur
 • Eşini 27 yaşında iken kaybetmiş bir daha da evlenmemiş
 • Oldukça dobra bir yapısı var
 • Gelininin Eline ve yeteneğine güveniyor

Haftanın final bölümünde yarışan Aslı, eşi ile tanışma hikayesine kısaca değinelim. Aslı halasının yanında iken eşini görmüş ve iki ay çıktıktan sonra istemeye gelmişler. İlk istemede babasının vermediğini ama sonra verdiğini açıkladı. 6 yıl boyunca kaynanası ile aynı evde kaldığını açıklayan Aslı, 6 yıl sonra evin üst katına taşındığını açıkladı.

Bu hafta 15.000 TL değerindeki büyük ödülü alabilmek için kaynanaların verdiği kadar, bugün 15 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı da oldukça önemli oluyor. Zira kaynanalar birbirlerine yakın puanlar verdiği bu hafta haftanın birincisi olacak gelini yi,ne sunucumuzun adil puanları belirleyecek. 

15 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Aslı’nın Menüsü 

Zuhal Topal'la Sofrada 15 Kasım Cuma Günün Menüsü

 • Sivas usulü Toyga Çorbası
 • Muhlama
 • Mevsim Salata
 • Mantarlı Kaşarlı Börek
 • Etli Sebzeli Güveç
 • Pirinç Pilavı
 • Fındıklı Kalburabastı
 • Cacık

Kaynanalar hafta finalinde yiyecekleri Aslı’nın yemeklerinin ismini öğrendiklerinde sadece ilk gün yarışan Yasemin’in kaynanası Havva, menünün çok basit olduğunu söylemesi karşın, diğer kaynanalar menü güzel olduğunu ama lezzeti yerinde olup olmamasına göre değerlendireceklerini söyledikler.

Ben de tarafsız biri olarak Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışacak Aslı’nın menüsüne baktığımda akşam yemeğinde misafirlere hazırlanan bir yemekte muhlama olmayacağını, kahvaltı havası vereceği için bence menüde uyumsuzluk oluşturduğunu söylemek isterim.

Birazdan kaynanaların final günün de vereceği Zuhal Topal’la Sofrada 15 Kasım Puanları sırasında haftanın en adil kaynanası Hediye hanıma en adaletsiz puanlar verecek. O sakin Hediye hanım, gelinine verilen puanları görünce oldukça sinirlendi.

15 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Aslı’nın Puanları)

Havva  5
Nafiye  10
Emine U.  4
Emine Ö.  3
Zuhal Topal    7
TOPLAM   29

**15 Kasım 2019 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 15 Kasım 2019 Fragmanı

10 yıllık evli olan Aslı Ekşi hem Rize yöresinden hem de kendi memleketi Sivas yöresinden yapacağı yemeklerle yarıştığı Zuhal Topalla Sofrada 275. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu