Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Ocak Cuma Puanları [Esra Bodur]

15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Esra Bodur yarışacak. Zuhal Topal’la sofrada 15 Ocak Cuma puanları bu haftanın son puanlaması olacağı için günün sonunda 15.000 TL de sahibini bulacak. Esra Bodur bugün kaç puan aldı? 15 Ocak Cuma Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Haftanın final bölümünde yarışan gelin ve kaynana kim? 15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu belli oldu mu? Hepsi ve daha fazlası bu yazının devamında sizleri bekliyor. 

=> 5 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada günün Puanları için tıklayınız.

bu hafta masasını yetiştiremeyen gelinlerin çok ama çok fazla olması yarışmada seçilen tatlının meşakkatli ve zor olmasında kaynaklı. Haftanın ortak yemeği belirlenirken 2,5 saatlik süre göz ardı edildiğini de adet kanıtı oldu.

Bu haftanın ortak yemeğini gören ve nasıl yapıldığını araştıran gelin ve kaynanalar daha önce belirledikleri yemeklerini değiştenler masalarını yetiştirirken hepsini yapmaya çalışanlar ise büyük bir hüsran yaşadı.

Bugün yarışan Esra menüsünü değiştirip daha kolay yapılan menü ile kaynanaların karşısına çıkıp 15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında masası ve yemekleri yetişmiş bir şekilde puan almak istiyor. 

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Zuhal Topal’la Sofrada son bölüm de rakibi masasını yetiştiremediği için Esra oldukça şanslı bir bölüme başlayacak. Zira kendisinden önce yarışan gelinlerin bir çoğu masasını yetiştiremediği için kaynanalar ellerinden ki düşük puanları tek tek verdiler. Dolayısı ile sakin kalıp tepki almadan hazır ve harika bir masa sunması halinde 15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucunda %100 birinci olacak.

Bugün Zuhal Topal 15 Ocak puanlaması sırasında son bölümde yarışan kaynana Ayşe intikam almak için ve masayı adeta protesto etmek için elinden geleni yaptığını fragmanda izledik.

Esra Bodur Zuhal Topal’dan bugün kaç puan aldı? 15 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazının satır aralarında sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Ocak Cuma (2020)

15 Ocak Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Esra Bodur. Aslen Giresunlu 5,5 yıllık evli bir çocuk annesi olan yarışmacı Esra gerek elinin lezzetine gerekse hızlı olmasına güvendiği için yarışmaya katıldığını dile getirdi.

Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak Cuma Puanları kapak resmi

Kendisinden önce yarışan gelinlerin yetiştiremediği masadan haberdar olan Esra hem masasını hem de yemeklerini yetiştirmesi halinde kaynanalar Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 15 Ocak Cuma puanları sırasında 3 puan altını kullanmayacaklar. Bu nedenle ellerinde ki yüksek puanları alacağı için Esra ne yapıp edip en iyi yemeği 2,5 saat içinde yapmak istiyor.

15 Ocak Yarışmacısı Esra Bodur

Esra Bodur (15 Ocak 2021 Cuma Yarışmacı Gelin)

 • 2016 yılında evlendi
 • 5,5 yıldır evli
 • Düzen ve tertipli olmayı çok seviyor
 • Bir çocuk annesi
 • Kuralcı Biri
 • Düzen takıntısı var
 • Aslen Giresunlu
 • Giresun da ikamet ediyor

15 Ocak Yarışmacı Kaynana Semra Bodur

Semra Bodur (15 Ocak 2021 Yarışmacı Kaynana)

 • Çok dikkatli biri
 • Aslen Giresunlu
 • Giresun da ikamet ediyor
 • Gelinine güveniyor
 • Yöresel yemeklere çok hakim

Zuhal Topalla bugün yarışan ve bu haftanın son menüsü olan Esra2ın menüsünü açıkladıktan sonra Esra’nın menüsün gören kaynanaların menüye karşı yaptığı eleştirileri aynen aktaracağız. Yazının en son kısmında ise gereke kaynanaların gerekse Zuhal Topal’ın Esra2ya verceği Zuhal Topal’la Sofrada 15 Ocak Cuma Puanları kısmına tablo halinde aktaracağız.

15 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Esra’nın Menüsü 

 • Çileklik Çorbası
 • Avcı Böreği
 • Tel şehriyeli patates köftesi
 • Fırında kaşarlı mantar
 • Hamsili pilav
 • Kış Salatası
 • Hindistan cevizli pasta

Kananalar Esra’nın menüsünü kolay bulduklarını açıkça dile getirdiler. Ancak Esra’nın menüsü çok çok kolay olmadığını ama kendi menüleri ile karşılaştırdıklarında kolay gördüklerini, bu nedenle kendi gelinlerini korumak için 15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la sofrada puanları sırasında düşük puan vermek için her yolu deneyecekler.

Bu haftanın son yarışmacı gelini olan Esra Bodur’un menüsüne kaynanaların eleştirilerini birebir aktarıyoruz.

Menüsü kolay
Basit yemekler
Bu menü finale yakışmaz

Kaynanalar

Kaynanalar bu hafta başında kendi gelinlerin çok iyi yemek yaptığını ve el lezzetine güvendikleri için yarışma katıldıklarını dile getirseler de maalesef gelinen son noktada iki kaynana nın gelini masasını ve yemeklerini yetiştiremedi.

15 Ocak 2021 Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Özellikle eski gelinine güvenen kaynana Ayşe, gelinin masasını ve yemeklerini yetiştiremediği için yarışmadan çekilmeyi bile düşündü. Ancak gelini yetiştirdiği kadarı ile misafirlerini ağırlasa da düşük puanlar almaktan kendisini kurtaramadı. 

15 Ocak Cuma Zuhal Topal puanları sırasında Esra Bodur kaç puan aldı? Esra’nın toplam puanı ne? Soruların cevapları ise yazının devamında verilmiştir. 

Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu – 15 Ocak 2021

 • Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak Pazartesi Yarışmacı
  Elif Akgöz’un Puanı: 26 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 12 Ocak Salı Yarışmacısı
  Pelin Akın’ın Puanı: 34 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 13 Ocak Perşembe Yarışmacısı
  Asiye Yenigelenler’in Puanı: 14 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Perşembe Yarışmacısı
  Melek Tütüncü’nün Puanı: 12 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 15 Ocak Cuma Yarışmacısı
  Esra Bodur’un Puanı: 24 Puan

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Ocak Cuma puanları sonucunda bir gelin bugün 15.000 TL’yi alacak. Kaynanalar hafta başında beri gerek düşük puan vermesi gerekse gelinlerin yemeklerini yetiştirememesinden dolayı bu hafta uzun bir aradan sonra bir puanı bile gördük.

Son bölümde yarışan Esra masasını ve yemeklerini yetiştirdi. Bakalım Esra Bodur’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Kaynanalar masası ve yemekleri tam olan geline kaç puan verdiği hemen alt kısımda ki tablo içerisinde bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Esra Bodur)

Hanım Akgöz  3
Sadiye Akın  5
Mualla Yenigelenler  4
Ayşe Görmüş  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   24

**15 Ocak 2021 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 15 Ocak Cuma Fragmanı İzle

Aslen Giresunlu 5,5 yıllık evli bir çocuk annesi olan Esra Bodur’un yarıştığı, 15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunun belli olacağı 15 Ocak 2021 Cuma Fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu