Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Şubat Pazartesi Puanları [Elçin Tuga]

15 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Elçin Tuga yarışacak. Aslen Trakyalı olan 12 yıllık evli Elçin Zuhal Topal’la sofrada 15 Şubat Pazartesi puanları için ter dökecek, emek verecek. Fox TV ekranlarında bugün yarışan Elçin Tuga kaç puan aldı? Elçin Tuga’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 15 Şubat 2021 tarihinde Zuhal Topal programında yarışan gelin ve kaynanalar kim? Haftanın ortak menüsü ne? Kaynanalar Elçin’e kaç puan verdi? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

=> 15 Şubat 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

Birazdan kaynanalar ve sunucu Zuhal 12 yıllık aşçı gelini Elçin’e puan vermek için gelecekler. Günün sonunda bugün 15 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Elçin’in hem yemekleri hem sofrasına verilecek.

=> 22 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

15 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada bugün yarışacak Elçin ve kaynanası

Hafta içi 16:30 da yeni bölümleri ile karşımıza gelen yarışma programında haftanın ilk puanlaması oldukça önem arz ediyor. Zira “Sen benim gelinime düşük verdin. Al ben de senin gelinine daha düşük puan veriyorum” anlayışını bir kenara koyabilmek için Zuhal Topal 15 Şubat puanlaması sırasında verilecek puanlar %100 bu haftanın kaderini değiştirecek.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Pazartesi Puan Tablosu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

15 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı resmi olarka 19 Ocak Cuma günü saat 18:30 sıralarında bizzat sunucu tarafından açıklanacak olsa da bizler Elçin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını şimdiden açıklıyoruz.

=> 17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Şubat Pazartesi (2020)

15 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Elçin Tuga. Aslen Trakyalı olan ancak İstanbul da yaşayan henüz 32 yaşında 12 yıllık evli iki kız annesi olan Elçin elinin lezzetini kanıtlamak, hafta finalinde 15.000 TL’yi almak için elinden gelenin fazlasının yapmaya çalışacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 1 Mart Pazartesi Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 15 Şubat Pazartesi Puanları alacak gelin ve kaynana

Haftanın ilk bölümünde 12 yıllık aşçı gelin olan Elçin’e gidecek olan bugün Zuhal Topal’la Sofrada 15 Şubat Pazartesi puanları bu haftanın kaderini %100 değiştirecek. İlk bölümde ortalama ve üzerinde puanlar gelmesi halinde hafta finaline kadar kaynanalar birbirlerini taklit edecektir.

=> 22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Elbette bunun tam tersi de doğru. Şöyle ki 15 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan Elçin’e hak ettiğinden daha düşük puanlar gelmesi halinde Saniye kaynana Cuma gününe kadar hiç bir geline hak etmediği düşük puanları verip, kendi gelinin puanlarını korumaya çalışacak.

=> 18 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması için tıklayınız.

15 Şubat Yarışmacısı Elçin Tuga

Zuhal Topal'la Sofrada Elçin Tuga

 • Aslen Trakyalı
 • 32 yaşında
 • Özel firmada çalışıyor
 • Halkla ilişkiler uzmanı
 • İki çocuk annesi
 • İki kızı var
 • İstanbul da yaşıyor
 • 10 ve 3 yaşında kızları var
 • Kaynanasına yakın oturuyor
 • Eşinin adı Altunay
 • 12 yıllık evli

15 Şubat Yarışmacı Kaynana Şazimet Şahin

Zuhal Topal'la Sofrada Saniye Tuga

 • 1966 Sivas doğumlu
 • 55 yaşında
 • Aslen Sivaslı
 • Özel firmada aşçı yardımcısı olarka çalışıyor
 • 20 yıldır yemek sektöründe
 • 4 yıl önce eşini kaybetti
 • Oldukça titiz biri

Zuhal Topal’la bugün yarışan Elçin Tuga’nın merakla beklene ve haftanın ilk ortak yemeğini de yapacak olan Elçin’in menüsünü açıkladıktan sonra kaynanalar ilk menüye ne dediklerini birebir olarka aktaracağız. Yazının en sonunda kaynanaların ve Zuhal Topal’ın verdiği Zuhal Topal’la Sofrada 15 Şubat Pazartesi Puanları ile puanlaması kısmında an ve an aktaracağız.

15 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Elçin’in Menüsü 

 • Çemi Nigar Çorbası
 • Fırında Bal Kabağı Dolması
 • Ispanaklı Gül Böreği
 • Patates Graten
 • Piliç Şövalye
 • Kuru Domatesli Bulgur pilavı
 • Çoban Salata
 • İrmiksiz Şekerpare

15 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve menüsü


Bu haftanın ortak yemeği olan “Bal Kabağı Dolması” yapılacak. 15 Şubat ile 19 Şubat Tarihleri arasında Zuhal Topal’la sofrada Bal kabağı dolması yapacak olan gelinlerden en iyisini yapan ayrıca ödül veren sunucumuz bugün fırında bal kabağını tadıp puanlama yapacak.

Başta sunucunun da puanları olmak üzere 15 Şubat Pazartesi Zuhal Topal puanları sırasında verilen tüm puanlamayı anlık olarka aktaracağız.

Kaynanalar haftanın ilk menüsü ile yarışacak olan Elçin Tuğa’nın menüsünü şöyle eleştirdiler;

Üç pilav bir araya gelmiş
Kolay menü
Menü çok uyumsuz

Kaynanalar

Bu hafta ilk bölümde elçin kaynanalar oldukça farklı yemekler sunarak ilk bölümde ilk puanlamada işi götürmeyi planlasa da kaynanalar yemekler de ki pilavın ağırlıkta olmasını eleştirirken, bazıları da kolay ve kısa sürede yapılabilir bir menü olduğunu dile getirdiler.

Anlaşılan o ki bugün 15 Şubat Pazartesi Zuhal Topal puanları yine düşük puanlarla başlayacak. Dolayısı ile bugün verilen bütün düşük puanlar %100 diğer gelinleri de etkileyecek.

Kaynanalar arasında bazıları da kendi günlerine oynamak adına Zuhal Topal’la Sofrada 15 Şubat Pazartesi puanları sırasında 6 puan kullanacaklar. Bakalım günün sonunda bugün yarışan kaç puan alacak? Not: Elçin Tuga’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı hemen alt kısımda açıklanmıştır.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

15 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Elçin Tuga)

Supliye Beyaz  6
Miyase Korkmaz  4
Aysel Keçeci  6
Hatice Türhan  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**15 Şubat 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 15 Şubat Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Trakyalı olan iki çocuk annesi 12 yıllık evli Elçin Tuga’nın yarıştığı, 15 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları alacak olan yarışmacının videsou alt kısımda sizleri bekliyor. İşte Elçin Tuga ile kaynanası Saniye Tuga’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 15 Şubat fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu