Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 16 Aralık Pazartesi Puanları (Gözde Çağıl)

16 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Gözde Çağıl yarışacak. 24 yaşında ve bir erkek evladı olan Gözde 6 yıllık evliliğin verdiği tecrübe ile kaynanalara sunacağı 9 ayrı çeşit ile ilk günden 15.000 TL’yi kapmak istiyor. Peki bu duruma puanlama konusunda pinti kaynanalar ne diyor? Elbete bu duruma müsade etmemek için ellerinden geleni yapacaklar. Dikkat: 16 Aralık Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi cevabı yazımızın sonunda verdik.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Aralık 2021 Perşembe Puanları için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 15.000 TL değerindeki büyük ödülü ilk gün yarışan gelin adlığını düşündüğümüz de kaynanaların ortak kanısı ilk günden yarışan gelin ve kaynana küstürmeyecek bir puanla yapmak niyetinde. Not: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? (16 Aralık Pazartesi) sorusunun cevabı yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> Bu arada [pembebuton]6 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 296. Bölüm Yarışmacıları

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 30 Aralık Pazartesi Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 16 Aralık Pazartesi puanları sırasında kaynanalar ne kadar düşük puanlar kullanır ise kendi gelininin başarılı oranı o derece arttığını düşünüp, ona göre puanlama yapacaklar.

=> Bu arada [mavibuton]23 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Hafta içi saat 16:00 da yeni bölümü ile Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan yemek yarışma programında, her hafta farklı yüzler ve farklı kişilerin olmasından dolayı, kısa sürede yarışmacıları tanıyabilmek adına [pembebuton]16-20 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu hızlıca tanıttığımız konumuza göz gezdirmek için tıklayınız.

=> Bu arada [mavibuton]20 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 16 Aralık Pazartesi (2019)

16 Aralık Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Gözde Çağıl. Bu hafta Gözde dışında tüm yarışmacılar İstanbul da ikamet ettiğini ve sadece Gözde İzmir’den yarışmak için geldiğini dip not olarak vermek istedim.

=> Bu arada [pembebuton]20 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada 16 Aralık Pazartesi günü yarışacak olan Gözde Çağıl 24 yaşında ve 6 yıllık evli olan yarışmacı, bu tecrübesini kullanıp ilk günden kaynanaları etkilemeyi istiyor.

=> [pembebuton]19 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

16 Aralık Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Gözde Ve Zeliha16 Aralık 2019 Pazartesi günü haftanın ilk bölümünde yani 296. bölümde yarışmacı olarak karşımıza çıkan gelin Gözde Çağıl ile kayın validesi Zeliha Çağıl hakkında ki bilgiler alt başlıkta açıklanmıştır.

=> Bu arada [pembebuton]18 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gözde Çağıl (16 Aralık Yarışmacı Gelin)

16 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Puanları Alacak Yarışmacı

 • İzmir’den yarışmaya katıldı
 • 24 yaşında
 • bir erkek evladı var
 • Oğlunun adı Fikret Rüzgar
 • Muhasebecilik yapmış
 • Şu an ev hanımı
 • 6 yıllık evli

=> Bu arada [pembebuton]17 Aralık Salı Zuhal Topalla Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zeliha Çağıl (16 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topalla Sofrada 16 Aralık Pazartesi Puanları Alacak Kaynana

 • 35 yıllık evli
 • 55 yaşında
 • İzmir Menemen’den katılıyor
 • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş
 • İki oğlu bir kızı var
 • İki torun sahibi
 • İki gelini var
 • Aslen Çorumlu

İlk gün ve haftanın ilk yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Gözde’nin eşi ile evlenme hikayesine baktığımızda eşinin ailesi ile kendi ailesi daha öncesinden tanıştıklarını ama Gözde ile eşi akraba düşünün de karşılaştıklarını açıkladı. 

Kaynanası ile Üç yıl boyunca aynı evde yaşayan ama şimdi ayrı eve çıkan haftanın ilk yarışmacısı, kayın validesi ile çok iyi geçindiğini ve arkadaş gibi gördüğünü açıkladı.Zuhal Topalla Sofrada bugün yarışan Gözde Çağıl - 16 Aralık 2019

Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar maalesef ki bu haftanın puanlamasına %100 etki ediyor. İlk gün verilen düşük puanlar nedeni ile diğer kaynanalar da bu duruma ayak uyduruyor.

Hafta başında Gözde’nin menüsünü gören kaynanalardan bir kısmı olumlu yorum yaparken çoğu olumsuz yorumlar yaptılar. Bu olumsuz yorum yapan kaynanalar belli ki Zuhal topalla 16 Aralık puanları verildiği sırada düşük puanlar verecekler.

Kaynanalar adil puanlar vermeyeceğini düşündüğümüz haftanın ilk günü yarışan gelinine en adil puanları yine sunucumuz verecek. Bu nedenle bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabı özellikle alt kısımdaki tabloda mavi yazı ile sizlere aktarmaya çalışacağız. 16 Aralık 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Belli olduğu an

İlk izlenimlerimize göre sunucumuz çok çok beğenmediği Gözde’nin masasına bakalım Zuhal Topal 16 Aralık Pazartesi kaç puan verecek? Merak edilen tüm puanlar yazının en alt kısmında sizlerle paylaşılmıştır.  

16 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Gözde’nin Menüsü 

 • Kremalı Mantar Çorbası
 • Yaprak Sarma
 • Gözde Böreği
 • Yoğurtlu semizotu
 • Saklı Teyze Köftesi
 • Baharatlı Patates
 • Fasulye Piyaz
 • Yeşil Salata
 • İstiridye Tatlısı

Zuhal Topalla 16 Aralık Puanlaması Yapılacak Gözde'nin Menüsü


Kaynanalar haftanın ilk günü yarışan ve ilk gün puanlama yapacakları Gözde’nin menüsünü gördüklerinde çok farklı eleştiriler geldi. Genel de ilk gün yarışan gelinin menüsüne karşı çok fazla eleştiri gelmezdi. Anlaşılan bu hafta bol eleştirili bir hafta olacak. Bu arada kaynanaları Gözde’nin menüsünü şu sözlerle eleştirdiler.

“+Menü güzel
+Ağır menü değil
+1,5-2 saatte yetiştirir
+Köfteci menüsü gibi
+ Bilmiyoruz tadıp göreceğiz ”
Kaynanalar

Şeklinde gelen birbirinden farklı yorumlarla kimisi haftaya başlarken ilk gün yarışan gelinin menüsünü yerden yere vurmak isteyen de oldu. Adil yorumlar yapan da oldu. Anlaşılan o ki daha menüyü tatmadan bu kadar sert eleştiren kaynanalar, Zuhal Topal’la Sofrada 16 Aralık Puanları sırasında düşük puanlama yapacağının da sinyalini verdiler. İşte beklenen Zuhal Topalla 16 Aralık Puanlaması.

16 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Gözde’nin Puanları)

Saadet  3
Havva  3
Müzeyyen  3
Ayşe  5
Zuhal Topal    5
TOPLAM   19

**16 Aralık 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 16 Aralık 2019 Fragmanı (296. Bölüm)

24 yaşında ve bu hafta dışarıdan yarışmaya katılmak için tek yarışmacı olan Gözde Çağıl’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 296. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu