Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mart Çarşamba Puanları [Ayda Yıldız]

17 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ayda Yıldız yarışacak. Aslen Ahıska Türk’ü olan Ayda Zuhal Topal’la sofrada 17 Mart Çarşamba puanları için yöresel yemekleri ile yarışacak. Ayda Yıldız kaç puan aldı? Ayda Yıldız’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 17 Mart 2021 Zuhal Topal bugün yarışan gelin ve kaynana kim? Haftanın ortasında Ayda’ya verilen puanlar sonucunda 17 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu belli oldu mu? Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Tüm bu soruların detaylı cevapları haberimizin içinde sizleri bekliyor.

=> 17 Mart 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

17 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Ayda ve kaynanası

15 Mart ile 19 Mart tarihleri arasında yarışan en neşe dolu, bir o kadar adaletli puanlar veren kaynana Fatma bugün 17 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında %100 çok iyi puanlar alacaklarının düşünüyor. Lakin kaynanalar adaletli kaynanaları çok fazla sevmedikleri için ellerinden kayıp giden birinciliği kaybetmesine neden olan Fatma kaynanadan intikam alacakları puanlar verecekler. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart Çarşamba Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kaynanası Fatma, hafta başında beri yüksek puanlar kullandığını dile getiren Ayda Zuhal Topal 17 Mart puanlaması için çok fazla ümitli konuşmadı. Lakin kaynanası Fatma adaletli puanlar verdiğini, bugün o adaleti kendi geline verecekleri dile getirse de maalesef bu yarışmada adaleti beklemek yapılacak ne büyük hata.

=> 24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugünkü Puanlar için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Yüksek puanların konuşulduğu bu hafta en adil puan veren kaynana ve gelini birazdan kendi belirlediği menüsü ile yarışıp kaynanalardan ve Zuhal Topal’dan puan alacak. Ayda’ya 17 Mart Zuhal Topal bugün kaç verdi? Kaynanalar Ayda’nın menüsünü beğendi mi? Ayda Yıldız’a bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabını bu yazının en sonunda tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

=> 15-19 Mart 2021 Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mart Çarşamba (2020)

17 Mart Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Ayda Yıldız. Aslen Ahıska Türkü olan Ayda 9 yıllık evli üç çocuk annesidir. Kendi yöresel yemeklerini oldukça iyi yaptığını dile getiren Ayda’nın kaynanası Fatma, bugün gelin harika yemekler sunacağını dile getirdi. 

=> 19 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Birincisi kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

15 Mart tarihinde başlayan yarışma programında iki defa puan veren kaynana Fatma ilk gün 6 puan verirken ikinci gün 9 puan vererek herkesi şok etti. Ayda kaynanasının verdiği 9 puan yüzünden bugün Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mart Çarşamba puanları verecek kaynanaların kendisine adil davranmayacağını iddia etti.

=> 19 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 17 Mart Çarşamba Puanları alacak gelin ve menüsü

Kayın valideler kaynana Fatma’nın Zuhal Topal’la Sofrada son bölüm de verdiği yüksek puanlar nedeniyle hem yarışan hem de yarışmış gelinlerin 15.000 TL’yi kazanmasının beredeyse %0’a indirdiği için Zuhal Topal 17 Mart Puanları sırasında intikam almak isteyecekler.

=> 18 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Haftanın üçüncü bölümünde yani 17 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana hakkında merak edilen bilgileri tek tek verdikten sonra menüsü ve puanlarını yazının devamında açıklanacaktır.

17 Mart Yarışmacısı Ayda Yıldız

Zuhal Topal'la Sofrada Ayda Yıldız

 • Aslen Özbekistan doğumlu
 • Ahıska Türk’ü
 • İstanbul da yaşıyor
 • 9 yıllık evli
 • 3 çocuk annesi
 • Üç kızı var
 • Aslen Ahıskalı
 • Kaynanası ile birlikte yaşıyor
 • Ağırbaşlı biri
 • 2012 yılında evlendi

17 Mart Yarışmacı Kaynana Fatma Bahtlı

Zuhal Topal'la Sofrada Fatma Bahtlı

 • İki çocuk annesi
 • 20 yıldır Türkiye’de yaşıyor
 • Ahıska Türkü
 • Yöresel yemekleri çok iyi biliyor
 • Oldukça vicdanlı biri
 • Gelini ile birlikte yaşıyor
 • İstanbul da ikamet ediyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Ayda Yıldız’ın menüsünü açıklayıp, sonrasında kaynanaların menüye karşı eleştirilerini aktaracağız. Bu yazının en sonunda ise bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Kaynanalar Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mart Çarşamba Puanları sırasında Ayda’ya verişen tüm puanları yazının en sonunda tablo içinde bulabilirsiniz.

17 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Ayda’nın Menüsü 

 • Maş Fasulyesi Çorbası
 • Ispanaklı Lazanya (Ortak Yemek)
 • Tencerede Lahana Böreği
 • Havuç Salatası
 • Özbek Pilavı
 • Domates Salatalık ve Soğan Salatası
 • Meyveli Yaş Pasta
17 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak Ayda ve Menüsü

Bu hafta yarışan üçüncü gelin olan Ayda kaynanasının son bölümde verdiği 9 puan nedeniyle bugün 17 Mart Çarşamba Zuhal Topal puanları puanlaması sırasında şansının bir hayli düşük olduğunu söylerken Ayda’nın kaynanası Fatma ise verdiği adaletli puanların geri kendisine döneceğini iddia etti. Not: Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını tablo içinde açıklanmıştır.

Kaynanalar haftanın üçüncü menüsünü öğrendiklerinde aynen şunları söylediler;

Bence basit
İki hamur olmamış
Ana yemek sadece pilav olmaz
Özensiz menü

Kaynanalar

Bu hafta yarışan yarışmacıların ortak yemeği Lazanya oldu. Her bir gelin Lazanya’nın farklı türlerini yapmaya çalıştılar. Şu an kadar Zuhal Topal’la Sofrada Lazanya yemeği harika yapan gelinler oldu. Dikkat: Ayda’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabını yazının sonunda bulabilirsiniz. 

18 Mart Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları
18 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Resmi

Bugün 17 Mart Çarşamba Zuhal Topal puanları sonrasında artık yarışan gelinlerin sayısı yarışmayan gelinlerin sayısının geçecek. Dolayısı ile bundan sonraki günde “Kendi gününe oynuyor” diye tabir edilecek bir durumun olasılığı da %60 oranında kalkacak.  

Tüm bunların farkında olan kaynana Fatma kendi gününe oynamak hem de hak edene hak ettiği puanları vermek adına son bölümde yarışan Yelize’e 9 puan verdi. Ancak Yeliz’in kaynanası bugün Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mart Çarşamba puanları sırasında kesinlikle adaletli puan vermeyecek.

17 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 15 Mart 2021 Pazartesi günü Muhsine’nin yarışması ile başlayan yarışma programında şu an kadar Muhsine ve Yeliz yarıştı. Bugün ise Ayda Yıldız belirlediği menüsü ile yarışacak. Şimdiye kadar verilen puanlamada Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı alan gelin ve puanları alt kısımda verilmiştir.

 • 15 Mart Pazartesi Puanı (Muhsine Demirçelik): 31 Puan
 • 16 Mart Salı Puanı (Yeliz Geçkin): 36 puan
 • 17 Mart Çarşamba Puanı (Ayda Yıldız): 22 Puan

Yukarıda iki gelinin puanları tam olduğunu, Ayda’nın alacağı puanlar sonucunda 17 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Toplam puanlar sonucu kesinlik kazanacak. Bugün yarışan Ayda da puanlarını aldıktan sonra Zuhal Topal’la sofrada 17 Mart Çarşamba puan durumu sonucu %100 belli olacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

17 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Ayda Yıldız)

Şükriye Demirçelik  3
Serpil Seçkin  5
Remziye Eneş  4
Aynur Erdoğan  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   22

**17 Mart 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 17 Mart Çarşamba Fragmanı İzle

2012 yılında evlenen ve henüz 9 yıllık evli olan 3 çocuk annesi aslen Ahıskalı olan Ayda Yıldız’ın yarıştığı, 17 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının verileceği Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mart fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu