Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat Çarşamba Puanları [Aysun Demir Korkmaz]

17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Aysun Demir Korkmaz yarışacak. Aslen Erzurumlu Aysun Zuhal Topal’la sofrada 17 Şubat Çarşamba puanları için yarışacak gelin oldu. Haftanın ortasında yani bugün yarışan Aysun Demir Korkmaz kaç puan aldı? Aysun Demir Korkmaz’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Aysun’un menüsünde hangi yemekler var? 17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucu belli oldu mu? Hepsi ve daha fazlasını buy azımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

=> 17 Şubat 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

Güncelleme (18.02.2021) Haftanın üçüncü bölümünde Aysun Demir Korkmaz kaynanalardan toplamda 17 puan alırken Zuhal Topal’dan 7 puan alması bekleniyor. Bu puanlarla Aysun Demir Korkmaz %100 yarışmada ki büyük ödülü kaybedenler arasına adının yazdırmıştır.

=> 31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Son bölümde yarışan Arzu yemeklerini zamanında yetiştirmiş ve ortalamanın üzerinde lezzetli yemekler sunduğu için kaynanalardan 23 puan alırken, sunucudan 8 puan alması bekleniyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart Çarşamba Puanları için tıklayınız.

17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Aysun Demir Korkmaz

Aysun Demir Korkmaz bugün 17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında önünde kaynanalardan 23 puan alan gelin olduğunu farkında olarak yemeklerini yapacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mart Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

Haftanın üçüncü bölümünde 12 yıllık evli Aysun, Zuhal Topal 17 Şubat puanlaması sırasında 31 ve altında puan alması halinde %100 yarışmadan elenen isim olacak. Daha doğrusu bu hafta verilecek olan 15.000 TL’yi kaybettiği kesin olarka bugünden belli olacak.

=> 24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Haftanın ilk bölümünde yarışan Elçin Zuhal Topal’dan 6 puan alırken, son bölümde 11 çeşit menüsü ile yarışan Arzu’ya 8 puan alması bekliyor. 17 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Aysun’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Tüm bunların cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat Çarşamba (2020)

17 Şubat Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Aysun Demir Korkmaz. Aslen Erzurumlu 12 yıllık evli iki çocuk annesi olan Aysun kendisinden önce yarışan gelin zirveye yerleştiğini, Pazartesi günü yarışan Elçin’i %100 elendiğinin farkında olarka yarışacak.

=> 18 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 17 Şubat Çarşamba Puanları alacak gelin ve kaynana

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat Çarşamba puanları sırasında Aysun 33 ve üzerine puan alması gerekiyor. Özellikle kaynanalardan en az 24 puan alması gereken Aysun diğer gelinlerden farklı olarka minik baş kabağı ile dolma yapması Zuhal’dan +1 puanı şimdiden kaptı.

Haftanın ortasında yani 17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan yarışmacı gelin ve kaynanalar hakkında bilgi verip yarışmacının menüsü ve puanlarının vereceğiz. 

17 Şubat Yarışmacısı Aysun Demir Korkmaz

Zuhal Topal'la Sofrada Aysun Demir Korkmaz

 • 37 yaşında
 • 12 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Aslen Erzurumlu
 • Eşinin adı Yakup
 • Eşi ile ilk olarka telefonda görüştü
 • İş görüşmesinde tanıştı
 • Gülüşü oldukça meşhur
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Kendisine güveniyor

17 Şubat Yarışmacı Kaynana Miyase Korkmaz

Zuhal Topal'la Sofrada Miyase Korkmaz

 • 56 yaşında
 • 4 çocuk annesi
 • Kadın kuaförü
 • Süslenmeyi çok seviyor
 • Kolay kolay beğenmiyor
 • Gelinine çok güveniyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Aysun Demir Korkmaz’ın hafta başında beri merakla beklenen ve diğer gelinlerden farklı olarka mini bal kabağı dolması yapacak olduğunu önceden haber veren gelinin menüsünü açıkladıktan sonra kaynanaların bu menüye ne dediğini, nasıl eleştirdiklerini açıklayacağız. Günün sonunda ise Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat Çarşamba Puanları ile puanlaması kısmını aktaracağız.

17 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Aysun’un Menüsü 

 • Mahluta Çorbası
 • Fırında Bal Kabağı Dolması
 • Köpoğlu
 • Zeytinyağlı Bamya
 • Kuru Erikli İncik
 • Arpa Şehriye pilavı
 • Narlı Mevsim Salata
 • İstiridye Tatlısı

17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve menüsü


Her hafta seçilen ortak yemekleri kendi menüleri ile uyumlu hale getirmek için kimi yarışmacılar menülerini başlamadan revize ederken kimisi de bir ara sıcağını çıkarıp ortak menüyü eklemek zorunda kalıyor. Bu hafta seçilen haftanın ortak yemeği Zuhal Topal’la sofrada Bal kabağı dolması yapılacak.

Kaynanalar arasında yorum ve eleştirileri ile ön planda olan ve hafta başında beri gelinleri eleştirirken kendi menüsünden örnekler veren kaynanana Miyase hanım ve gelini bugün 17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal puanları sırasında istediği performansı yapabilmek adına hatasız birer sunum ve yemek hazırlamayı planlıyor.

Aysun Demir Korkmaz’ın menüsünü gördüklerinde aynen şunları söylediler;

Bu menü benimkini geçemez
Hiç anlamadım
Menüsü kolay

Kaynanalar

Kaynanalar kendi menüsünü öve öve bitiremeyen Miyase’nin gerek menüsünü, gerekse hafta başından ver puanlara tepki olarak Aysun’un menüsünü kolay ve basit olarka değerlendirdiler.

17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Bugün 17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal puanları sonunda yarışan gelinle yarışmayan gelinlerin dengesi %60 oranında yarışan gelinlere geçecek. Kısaca artık yarışmayan gelinler azınlıkta olacağı için kaynanalar da kendi günlerine oynama durumu da ortadan kalkmış olacak.

12 yıllık Erzurumlu Aysun Demir Korkmaz’ın menüsüne Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat Çarşamba puanları aldığı puanları verirken, Aysun Demir Korkmaz’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabını da bugün kesin olarak yazının devamında verilmiştir. 

17 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

15 Şubat 2021 tarihinde Pazartesi günü beş yeni gelin ve kaynana ile başlayan yarışma programı 19 Şubat 2021 tarihinde verilecek son puanlar sonucunda son bulacak. Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat Çarşamba Puanları öncesinde şu an kadar iki gelin yarışırken, bir gelin de birazdan puanlarını alacak. Şu an kadar yarışan gelinlerden elde edilen Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu alt kısımda verilmiştir.

 • 15 Şubat Pazartesi Puanı (Elçin Tuğa) : 26 Puan
 • 16 Şubat Salı Puanı (Arzu Beyaz) : 30 Puan
 • 17 Şubat Çarşamba Puanı (Aysun Demir Korkmaz) : 24 puan

Haftanın ortasında yani Çarşamba günü Aysun Demir Korkmaz’ın yarıştığı bölümün de gerek kaynanalardan gerekse sunucundan aldığı 17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada toplam puanlar anlık olarak tablo içerisinde verilecektir.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Aysun Demir Korkmaz)

Saniye Tuga  4
Suphiye Beyaz  4
Aysel Keçeci  4
Hatice Türhan  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   24

**17 Şubat 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 17 Şubat Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Erzurumlu 12 yıllık evli iki çocuk annesi olan Aysun Demir Korkmaz’ın yarıştığı, 17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve bu güne ait olan puanlamanın yapılacağı Aysun Demir Korkmaz’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu