Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Mart Perşembe Puanları [Merve Eneş]

18 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Merve Eneş yarışacak. Aslen Kayserili olan Merve Zuhal Topal’la sofrada 18 Mart Perşembe puanları için yarışacak gelin oldu. Haftanın dördüncü bölümünde yarışacak olan Merve Eneş kaç puan aldı? Merve Eneş’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Merve Eneş’in Menüsü ne? 18 Mart 2021 Zuhal Topal bugün yarışan yarışmacıları kim? 18 Mart Perşembe Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu netlik kazandı mı? Final öncesinde Perşembe günü yani bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Soruların detaylı cevapları haberimizin içinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan Perşembe Toplam Puanlar için tıklayınız.

Merve Eneş kendisinden önce yarışan gelinlerden ikisi çok yüksek puan aldığını bugün 18 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunda onları %100 geçebilmek için defalarca prova yaptığını açıkladı.

=> 8 Nisan Perşembe Zuhal Topal Bugün verdi görebilmek için tıklayınız.

18 Mart Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Merve ve Kaynanası

Kaynana Fatma, hafta başından beri gelinlerin hak ettiği yüksek puanları kullanmasına rağmen Zuhal Topal’la Sofrada Son bölümde istediği puanları hiç bir kaynanadan alamadı. Bunun üzerine kaynana Fatma sonraki gelinlere düşük vereceğini açıkladı.

=> 1 Nisan Perşembe Zuhal Topal Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Haftanın ortak yemeğini şu an kadar tam olarka yapabilen çıkmadı. Sunucu Zuhal yüksek puan verirken haftanın yemeğinin lezzetini de dikkate alarak verdiği için Merve özellikle Lazanya yemeğine odaklandı.

=> 25 Mart Perşembe Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

18 Mart Zuhal Topal bugün kaç verdi? Kaynanalar Merve’nin menüsüne ne dedi? Kaç puan verdiler? Merve Eneş’e bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada (15-19) Mart Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Mart Perşembe (2020)

18 Mart Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Merve Eneş. Aslen Kayserili olan Merve daha önce Kayseri’ye gitmediğini, bu nedenle yöresel yemekler yerine herkesçe bilinen yemekleri menüsüne eklediğini dile getirdi.

=> 19 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? görebilmek için tıklayınız.

Yüksek puan alan gelinleri duyduğunu, kendisinden önce yarışan kaynana daha önce hep yüksek puan verdiğini ama kendi gelini düşük aldıktan sonra kaynana Fatma da düşük vereceğini açıkladığı için bugün Zuhal Topal’la Sofrada 18 Mart Perşembe puanları sırasında kendisine düşük puanlar gelmesi bekliyor.

=> 19 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 18 Mart Perşembe Puanları alacak gelin ve kaynana

Bu hafta yarışan gelinlerin sayısı bugün itibari ile yarışmayanların sayısının geçtiği için bugün Zuhal Topal 18 Mart Puanları sırasında yarışan kaynanalar intikam alacak şekilde puanlar verecekler.

Şimdi haftanın dördüncü bölümünde 18 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana hakkında bilgi verdikten hemen sonra Merve’nin menüsü ve puanları açıklanacaktır. 

18 Mart Yarışmacısı Merve Eneş

Zuhal Topal'la Sofrada Merve Eneş

 • 31 yaşında
 • 10 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Aslen Kayseri
 • Eşinin adı Burak
 • Eşi fabrikada yönetici olarak çalışıyor
 • 9 Yaşında bir kızı var
 • Kızın adı İlkin
 • Hamur işi yemiyor
 • Gelinin lezzetine çok güveniyor
 • İstanbul da yaşıyor

18 Mart Yarışmacı Kaynana Remziye Eneş

Zuhal Topal'la Sofrada Remziye Eneş

 • 37 yıllık evli
 • İki oğlu var
 • Aslen Gaziantepli
 • İki gelini var
 • Gelinine çok güveniyor
 • Açık sözlü biri
 • İnce eleyip sık dokuyor
 • İstanbul da yaşıyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Merve Eneş’in menüsünü alt kısımda verilmiştir. Hemen altında ise Merve’nin menüsünü öğrenen kaynanaların bu menüye ne dediğini açıklayacağız. Yazının en sonunda Merve’nin menüsüne gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 18 Mart Perşembe Puanları tablo içinde verilecektir.

18 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Merve’nin Menüsü 

 • Kremalı Havuç Çorbası
 • Mantarlı Sebzeli Lazanya (Ortak Yemek)
 • İtalyan Salata
 • Patates Püresi Yatağında Dalyan Köfte
 • Arpa Şehriye pilavı
 • Peynirli Yeşil Salata
 • Tramisu

18 Mart Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve menüsü


Bu hafta menü deki yemek sayısı bakımında en az yemek sayısı ile yarışacak olan Merve yemeklerin yapım aşamasını defalarca prova ettiğini ona göre yemek ekleyip çıkardığını açıklayan Merve bugün 18 Mart Perşembe Zuhal Topal puanları sonucunda en az 36 puan alması gerekiyor.  

Kaynanalar haftanın dördüncü menüsünü öğrendiklerinde aynen şunları söylediler;

Menü gayet basit
Erken bitirir
Çok çeşit yok

Kaynanalar

Bu hafta kaynanalar arasında çok iyi puan veren olduğu kadar mümkün mertebe verebileceği en düşük puanı vermek için çabalayan kaynanalar da var.

Haftanın ortak yemeği olan Zuhal Topal’la Sofrada Lazanya yemeği hakkında bilgi almak için tıklayınız. Bu arada Bugün yarışan geline Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabını yazının sonunda kesin olarak açıklanmıştır. 

18 Mart Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları
18 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Resmi

Bugün 18 Mart Perşembe Zuhal Topal puanları sırasında alınan bilgiye göre kaynanalar arasında tansiyon bir hayli yükselecek. Zira bazı kaynanalar adaletli puanlar verirken bazıları haksız puanlama yaptığı için arada kaynıyordu. Lakin bugün tüm kaynanalar adaletsiz puanlar imza atınca ortam oldukça gerilecek.

Haftanın ilk bölümünde itibaren gelinlerin gerek kaynanalardan gerse sunucu Zuhal Topal’dan aldığı puanları hemen alt kısımda açıkladıktan sonra bugün yarışan Merve Eneş’in yemeklerine gelecek olan bugün Zuhal Topal’la Sofrada 18 Mart Perşembe puanları tablo içinde verilecektir.

18 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Bu hafta 15 Mart 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün Merve Eneş haftanın dördüncü bölümünde yarışacak. Merve’nin alacağı Zuhal Topal Perşembe puanlaması belli olduktan sonra Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucu bu haftalık için %80 oranında belli olacak.

 • 15 Mart Pazartesi Puanı (Muhsine Demirçelik): 31 Puan
 • 16 Mart Salı Puanı (Yeliz Geçkin): 36 puan
 • 17 Mart Çarşamba Puanı (Ayda Yıldız): 22 Puan
 • 18 Mart Perşembe Puanı (Merve Eneş): 24 Puan

Yukarıda verilen 18 Mart Perşembe Zuhal Topal’la sofrada Toplam puanlar sonucun da sadece Merve’nin alacağı puanlar eksik olduğunu, Merve’ye verilen puanlar da kesinlik kazandıktan sonra Zuhal Topal’la sofrada 18 Mart Perşembe puan durumu sonucu %100 oranında belli olacak. Geri se sadece Cuma yarışmacısının performansı ve puanlaması kalacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

18 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Merve Eneş)

Şükriye Demirçelik  4
Serpil Geçkin  4
Fatma Bahtlı  3
Aynur Erdoğan  8
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   24

**18 Mart 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 18 Mart Perşembe Fragmanı İzle

Henüz 31 yaşında 10 yıllık evli bir çocuk annesi olan Merve Eneş’in yarıştığı, 18 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunun da belli olacağı Zuhal Topal’la Sofrada 18 Mart fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu