Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ocak Salı Puanları [Derya Demir]

19 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Derya Demir yarışacak. Aslen Mardinli olan İzmir de yaşayan Derya Zuhal Topal’la sofrada 19 Ocak Salı puanları için kendi belirlediği menüsü ile yarışacak. Derya Demir bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Derya’nın menüsünde ki yemeklerin isimleri ne? Zuhal Topal 19 Ocak yarışmacılar ve bilgilerinin yanın sıra Derya’nın aldığı puanları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 19 Ocak Çarşamba Puanları için tıklayınız.

19 Ocak Zuhal Topal yarışmacıları Derya ile kaynanası Kadriye hanım bu hafta dikkatleri üzerine çeken isimlerden dolu. Özellikle kaynana Kadriye “Ben Fenomen olmaya geldim” demesi ve ilk gün masadan kalkmak istemesi bu hafta en çok dikkat çeken yarışmacı oldu.

=> Zuhal Topal 23 Şubat Salı Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la sofrada Son bölüm de yarışan Kayserili Beyza Nur kaynanalardan 21 puan alırken Zuhal Topal’dan 7 puan alması bekleniyor. Haftanın ilk bölümde iyi puanla başlayan sunucumuz haftanın ikinci günün de 19 Ocak Salı Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabının yazının en sok kısmında tablo içinde bulabilirsiniz. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 2 Şubat Salı Puanları için tıklayınız.

19 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Derya Demir ve kaynanası

Fenomen olmaya gelen aslen Mardinli Kadiriye’nin gelini Derya Demir bugün 19 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için elinden geleni yapacak. Derya en az 29 puan alması gerekiyor.

Derya 28 puan altın da bir puan alması halinde %100 yarışmada ki büyük ödülü kaybedecek. Bunun farkında olan Derya yemeklerine konsantre bir şekilde güne başladı. Derya Demir’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabının yazının en son kısmında açıkladık.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bugün Zuhal Topal 19 Ocak puanlaması sırasında haftanın ilk bölümünde yarışan Beyza’nın kaynanası Hatice intikam puanlaması yapacak. Not: 19 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en sonunda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ocak Salı (2020)

19 Ocak Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Derya Demir. Aslen Mardinli 18 yıllık evli, 3 çocuk annesi olan aslen Adanalı olan Derya elinin lezzetini kanıtlamak ve Cuma günü verilecek olan 15.000 TL değerinde ki büyük ödülü almak istediğini dile getirdi. Büyük ödülü kazanması halinde kaynanasının dişlerini  yaptıracağını açıkladı.

Zuhal Topal'la Sofrada 19 Ocak Salı Puanları puan durumu yarışmacıları

Menüsü oldukça dikkat çeken Derya Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ocak Salı puanları sırasında kaynanalardan en az 22 puan alması gerekiyor. Zira kendisinden önce yarışan Beyza Nur kaynanalardan 21 puan aldığı için Derya bu puanı geçmediği takdirde işi adeta şansa kalacak.

Zuhal Topal 19 Ocak Yarışmacısı Derya Demir

Zuhal Topal'la Sofrada Derya Demir

 • 35 yaşında
 • 3 çocuk annesi
 • 18 yıllık evli
 • Aslen Adanalı
 • Eli hızlı
 • Telaşlı bir yapısı var
 • Eşi Mardinli
 • İzmir de İkamet ediyor

Zuhal Topal 19 Ocak Yarışmacı Kaynana Kadriye Çağrıbeyke

Zuhal Topal'la Sofrada Kadriye Çağrıbeyke

 • 50 yıl önce İzmir’e taşındı
 • Babası Ağa
 • Kendisi Aşiret kızı
 • İzmir de İkamet ediyor
 • Aslen Mardinli
 • Fenomen olmak istiyor
 • 5 çocuk annesi

Zuhal Topal’la bugün yarışan Derya Demir bu hafta yarışan gelinlerin menüleri arasına en ağır ve zahmetli yemekleri yapacak. Dolayısı ile zaman noktasında çok ciddi sıkıntı yaşayacak. 

Derya bugün kendisinden önce yarışan Hatice Aktekin ile girdiği diyalog kendisine Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ocak Salı Puanları sırasında eksi puanlar olarka geri dönecek.

19 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Derya’nın Menüsü 

 • Ekşili Köfte
 • Falafel ve Sosu
 • Mardin Usulü içli köfte
 • El açması İzmir usulü Börek
 • Fırında Sebzeli Çipura
 • Radika ve Cibes Salatası
 • Limonlu Kaymaklı Revani
19 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve Menüsü

Haftanın ikinci bölümünde yarışan Derya Demir’in tatlısının kolay ancak ara sıcak ve ana yemeğinin zahmetli olduğunu, tüm bunlara karşın Derya yemeklerini zamanında yetiştirmeyi başaracak.

Kaynanalar tam olarak menüdeki yemeklerin yetişmesinden dolayı Zuhal Topal 19 Ocak Salı puanları kısmın da 3 puan altını kullanamayacaklar. Bu arada kaynanalar Derya’nın menüsünü ilk duyduklarında aynen şöyle dediler;

Menüsü fena değil
El açması yok
Ağır değil bu menü
Çok çeşit yok

Kaynanalar

Bu hafta yarışan kaynanalar Derya’nın menüsünü genel itibari ile kolay ve az yemeklerin olduğunu dile getirseler de ela açması börek ve köftenin yapılması oldukça zaman alacak ve işlemden geçecek yemekler.

19 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları henüz verilmeden önce Derya hem masasını hem de yemeklerini yetiştirdiğini, buna rağmen son bölümde yarışan kaynana Hatice 4 puan vermesi bekleniyor.

19 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ocak Salı puanları sonucunda sunucu puanlarını açıklamayacak. Ancak bizler Derya Demir’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamına açıklayacağız.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

19 Ocak Salı Zuhal Topal’la Puanları (Derya Demir)

Hatice Aytekin  4
Şengül Taşlı  5
Ayşe Yeşiltaş  4
Pakize Kumaş  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   23

**19 Ocak 2021 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 19 Ocak Salı Fragmanı İzle

18 yıllık evli Mardin gelini olan bir çocuk annesi Derya Demir’in yarıştığı, 19 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının yapıldığı o anların kısa bir videosu hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu