Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs Puanları Verildi! Burcu’ya, Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 17 Haziran Pazartesi Burcu Birol yarışacak. Aslen İstanbullu ve İstanbul da ikamet eden Burcu, kayın validesi ile çekişmesi oldukça komik anlara sahne oldu. Haftanın İlk günü, yarışmanın 206. bölümünde yarışacak olan Burcu, kaynanası Şükran hanımın memleketinden özel yemekler ile kaynanaları bugün etkileyip, 17 Haziran Pazartesi Puanları verildiği sırada kaynanaların ağzın da bırakacağı damak lezzeti ile yüksek puanlar almaya çalışacak. Peki sunucumuz, 17 Haziran Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı, bu yazımızda detaylı olarak vereceğiz.

=> 20 Mayıs 2021 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta kaynanalar çok ama çok düşük puanlar verdi. Bunlardan bir tanesi yemeklerini zamanında yetiştiremediği için uzun süredir görmediğimiz 1 puanı da gördük. Lakin, onun dışında diğer gelinlere de düşük puanlar veren kaynanalar, kendilerince stratejik puanlama yapmış olsa da hafta birincisini belirleme konusunda yetersiz kaldı. Not: Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunu en alt kısımda tablo içerisinde verdik.

Zuhal Topal'la Sofrada 17 Haziran Puanları verilmeden önce röportaj

ilk gün genel itibari ile yarışmacı gelinler daha şanslı olduğunu düşünüyorum. Çünkü; ilk gün kaynanalar hem birbirlerini tam olarak tanımıyor, hem de “sen bana az verdin. Al ben de sana az puan veriyorum” şeklinde bir olay olmadığı için orta kıvamda puan alıyor. Aynı yemek aynı yarışmacıyı Cuma günü yarıştırmış olsa %100 daha az puan alır. Bakalı Burcu ilk günün avantajını kullanıp, kullanamadığını 17 Haziran Pazartesi Puanları bu yarışmanın bu hafta kaderini belirleyecek. 

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Haziran Pazartesi (2019)

17 Haziran Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimiz Burcu Birol; aslen İstanbullu ve henüz 2 yıllık evli olan neşeli ve heyecanlı gelinimiz, 9 aylık bir çocuk annesidir. 27 yaşında ve kaynanası ile ilişkisi oldukça komik olan yarışmacımız, doğma büyüme İstanbul ilimiz de yaşamıştır. Eşi ile tanışma hikayesine ne yazık ki değinmediği için sizlere aktaramıyoruz.17 Haziran Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Burcu ve Kayınvalidesi Şükran

  • 27 yaşında
  • Aslen İstanbullu
  • 9 aylık bebeği var

Vakit kaybetmeden, Burcu’nun kaynanasını tanıyalım zira sunucumuza bile konuşma fırsatı vermeyen ve bu hafta oldukça zor geçecek dedirten, 17 Haziran 2019 Pazartesi günü yarışan Burcu Birol’un kayın validesi Şükran Birol;  Aslen Diyarbakırlı ve 68 yaşındadır. İki gelini olduğunu ama diğerinin yanına gitmediğini 7 çocuk annesi kayın valide gelinine çok karıştığını, programı izlerken gözlemledik. 

Kastamonu Safranbolu doğumlu olan kaynana Güler, 35 yıldır İstanbul da yaşıyor. 3 çocuk annesi olan Güler hanım, 33 yıllık evli ve meslek olarak profesyonel aşçı olduğu için yarışmacı gelinler benden korksun dedi. 17 Haziran Pazartesi günü, Fox TV’nin yemek programınını 201. bölümünde yarışan Hülya’nın menüsünü açıklayalım.

17 Haziran 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Hülya’nin Menüsü 


  • Domates Çorbası
  • Zeytinyağlı Enginar
  • Dobo
  • İç pilav
  • Özel Soslu Göbek Salata
  • Bisküvili kızarmış lokma tatlısı

17 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Burcu'nun Menüsü


Haftanın ilk bölümü ile ekrana gelen 206. bölümünde yarışan kaynana Şükran’ın gelini Burcu Birol’un bu gün yapacağı yemeklerin isimleri kaynana gösterildiğin de kolay bir menü seçmiş olduğunu, hatta domates çorbasını çok basit bulan kaynanalar oldu.

Oldukça neşeli ve heyecanlı olan gelinimiz, ilk gün yarışmacı olmanın verdiği avantajı en iyi şekilde kullanmak istiyor. bu yüzden daha önce en yakın arkadaşına dahi vermediği özel soslu salata yapacak ve kaynanaları bu özel sosu ile etkilemeyi planlıyor. Ayrıca her yerde yapılmayan ve Diyarbakır yöresine ait olan ve bir çoğumuzun adını ilk defa duyduğu Dobo isimli kuzu koldan yapılan ve harika lezzeti olduğunu savunan gelinimiz Burcu yemeklerine %100 güveniyor.17 Haziran Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verilmeden Hemen Önce

İlk gün kaynanalar birbirlerini henüz tanımadan lezzetli yemeklerle kaynanaları etkileyip, kaynanaların vereceği Zuhal Topal’la Sofrada 17 Haziran Puanları sırasında haftanın en iyi puanlarını alabilmek adına ter dökecek.

Geçtiğimiz hafta kaynanalar çok düşük puanlar kullanması nedeni ile haftanın birincisini, sunucumuz belirlemek zorunda kaldı. Genel de kaynanalar 3 ve 4 puan üzerine kurulu bir strateji belirledikleri için sunucumuzdan en yüksek alan büyük ödülü da kazanmak için avantaj elde ediyor.

Bu sebeple bugün yarışan Burcu, en yakın arkadaşına dahi vermediği özel sosun tarifini giderken vereceğini söyleyip şimdiden sunucumuzdan yüksek puanı almak için girişimlerde bulundu. Bakalım, Burcu’ya Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Hepsi ve daha fazlası hemen alt kısımda bulunan tabloda verilmiştir.  

17 Haziran Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Burcu’nun Puanları)

Mahide  5
Aysel  4
Gülnaz  4
Berrin  4
Zuhal Topal    8
TOPLAM   25

**17 Haziran 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 17 Haziran Fragmanı

Aslen İstanbullu ve 2 yıllık evli olan Burcu’nun yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu