Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs Puanları Verildi! Burcu’ya, Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 17 Haziran Pazartesi Burcu Birol yarışacak. Aslen İstanbullu ve İstanbul da ikamet eden Burcu, kayın validesi ile çekişmesi oldukça komik anlara sahne oldu. Haftanın İlk günü, yarışmanın 206. bölümünde yarışacak olan Burcu, kaynanası Şükran hanımın memleketinden özel yemekler ile kaynanaları bugün etkileyip, 17 Haziran Pazartesi Puanları verildiği sırada kaynanaların ağzın da bırakacağı damak lezzeti ile yüksek puanlar almaya çalışacak. Peki sunucumuz, 17 Haziran Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı, bu yazımızda detaylı olarak vereceğiz. Zuhal Topalla Sofrada 17 Haizran Puanları verilmeden önce röportaj - Zuhal Topal'la Sofrada 20 Mayıs Puanları Verildi! Burcu'ya, Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta kaynanalar çok ama çok düşük puanlar verdi. Bunlardan bir tanesi yemeklerini zamanında yetiştiremediği için uzun süredir görmediğimiz 1 puanı da gördük. Lakin, onun dışında diğer gelinlere de düşük puanlar veren kaynanalar, kendilerince stratejik puanlama yapmış olsa da hafta birincisini belirleme konusunda yetersiz kaldı. Not: Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunu en alt kısımda tablo içerisinde verdik.

ilk gün genel itibari ile yarışmacı gelinler daha şanslı olduğunu düşünüyorum. Çünkü; ilk gün kaynanalar hem birbirlerini tam olarak tanımıyor, hem de “sen bana az verdin. Al ben de sana az puan veriyorum” şeklinde bir olay olmadığı için orta kıvamda puan alıyor. Aynı yemek aynı yarışmacıyı Cuma günü yarıştırmış olsa %100 daha az puan alır. Bakalı Burcu ilk günün avantajını kullanıp, kullanamadığını 17 Haziran Pazartesi Puanları bu yarışmanın bu hafta kaderini belirleyecek. 

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Haziran Pazartesi (2019)

17 Haziran Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimiz Burcu Birol; aslen İstanbullu ve henüz 2 yıllık evli olan neşeli ve heyecanlı gelinimiz, 9 aylık bir çocuk annesidir. 27 yaşında ve kaynanası ile ilişkisi oldukça komik olan yarışmacımız, doğma büyüme İstanbul ilimiz de yaşamıştır. Eşi ile tanışma hikayesine ne yazık ki değinmediği için sizlere aktaramıyoruz.17 Haziran Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Bugün Burcu ve Kayınvalidesi Şükran - Zuhal Topal'la Sofrada 20 Mayıs Puanları Verildi! Burcu'ya, Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

 • 27 yaşında
 • Aslen İstanbullu
 • 9 aylık bebeği var

Vakit kaybetmeden, Burcu’nun kaynanasını tanıyalım zira sunucumuza bile konuşma fırsatı vermeyen ve bu hafta oldukça zor geçecek dedirten, 17 Haziran 2019 Pazartesi günü yarışan Burcu Birol’un kayın validesi Şükran Birol;  Aslen Diyarbakırlı ve 68 yaşındadır. İki gelini olduğunu ama diğerinin yanına gitmediğini 7 çocuk annesi kayın valide gelinine çok karıştığını, programı izlerken gözlemledik. 

Kastamonu Safranbolu doğumlu olan kaynana Güler, 35 yıldır İstanbul da yaşıyor. 3 çocuk annesi olan Güler hanım, 33 yıllık evli ve meslek olarak profesyonel aşçı olduğu için yarışmacı gelinler benden korksun dedi. 17 Haziran Pazartesi günü, Fox TV’nin yemek programınını 201. bölümünde yarışan Hülya’nın menüsünü açıklayalım.

17 Haziran 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Hülya’nin Menüsü 


 • Domates Çorbası
 • Zeytinyağlı Enginar
 • Dobo
 • İç pilav
 • Özel Soslu Göbek Salata
 • Bisküvili kızarmış lokma tatlısı

17 Haziran Zuhal Topalla Sofrada Burcunun Menüsü - Zuhal Topal'la Sofrada 20 Mayıs Puanları Verildi! Burcu'ya, Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?


Haftanın ilk bölümü ile ekrana gelen 206. bölümünde yarışan kaynana Şükran’ın gelini Burcu Birol’un bu gün yapacağı yemeklerin isimleri kaynana gösterildiğin de kolay bir menü seçmiş olduğunu, hatta domates çorbasını çok basit bulan kaynanalar oldu.

Oldukça neşeli ve heyecanlı olan gelinimiz, ilk gün yarışmacı olmanın verdiği avantajı en iyi şekilde kullanmak istiyor. bu yüzden daha önce en yakın arkadaşına dahi vermediği özel soslu salata yapacak ve kaynanaları bu özel sosu ile etkilemeyi planlıyor. Ayrıca her yerde yapılmayan ve Diyarbakır yöresine ait olan ve bir çoğumuzun adını ilk defa duyduğu Dobo isimli kuzu koldan yapılan ve harika lezzeti olduğunu savunan gelinimiz Burcu yemeklerine %100 güveniyor.17 Haziran Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Puanları Verilmeden Hermen Önce - Zuhal Topal'la Sofrada 20 Mayıs Puanları Verildi! Burcu'ya, Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

İlk gün kaynanalar birbirlerini henüz tanımadan lezzetli yemeklerle kaynanaları etkileyip, kaynanaların vereceği Zuhal Topal’la Sofrada 17 Haziran Puanları sırasında haftanın en iyi puanlarını alabilmek adına ter dökecek.

Geçtiğimiz hafta kaynanalar çok düşük puanlar kullanması nedeni ile haftanın birincisini, sunucumuz belirlemek zorunda kaldı. Genel de kaynanalar 3 ve 4 puan üzerine kurulu bir strateji belirledikleri için sunucumuzdan en yüksek alan büyük ödülü da kazanmak için avantaj elde ediyor.

Bu sebeple bugün yarışan Burcu, en yakın arkadaşına dahi vermediği özel sosun tarifini giderken vereceğini söyleyip şimdiden sunucumuzdan yüksek puanı almak için girişimlerde bulundu. Bakalım, Burcu’ya Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Hepsi ve daha fazlası hemen alt kısımda bulunan tabloda verilmiştir.  

17 Haziran Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Burcu’nun Puanları)

Mahide 5
Aysel 4
Gülnaz 4
Berrin 4
Zuhal Topal   8
TOPLAM  25

**17 Haziran 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 17 Haziran Fragmanı

Aslen İstanbullu ve 2 yıllık evli olan Burcu’nun yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (47 Yorum)


 1. Iyiyim Selbicim sen nasilsin? Ne yapiyorsun ben oturuyorum ev iwlerigordum yimek yapdim wimdi sikiliyorum sende okul yok tatil yapiyorsun oyle diyimi canim oradami cokmu sicak optum birtanem

 2. Merhaba kızlar nasılsınız bu aralra cok işlerim var evi aldık temizlik falan var barışla iygileniyoruz annesiyle neyse canlarım benım

  Gönul abla nasilsin neden öyle söylüyor ben orda kimsenin ismini yazmadım zaten senin yorumlarıni da okumamışdım ki şimdi okudum hepsini kalbimi kiracak bir şey yapmadın ablam ama ben yapdıysam kusuruma bakma duların için cok sa ol ablam ???

  Selbi canım nasılsın sa ol birtanen desteyin için iyiki varsın

 3. Canim benim biliyorum sen ne yapiyorsun Ben yorumlara bakarim sonra yazarim ki kimsenin kalbini kirmiyim Alevime bir suru yorumlar yazmiwim dun selam bile vermedi ya ben Alevimin kalbimini kiracak bir weymi yapdim acaba yada benden yoruldu oyuzden uzgunum wu anda iyiki geldin bana morel oldun kardewim seni cook seviyorum optum

 4. Bamde iyyim ablacim oyle soyleme kizlarin isi vardyr o yuzdan pek fazla giremiyolardyr bande seni optum canim ablam

 5. Selam Selbicim iyiyim sag ol sordugun icin sen nasilsin? Tek sen beni goruyorsun selam veriyorsun Sag ol canim benim optum

 6. Alevcim cnm cook sevindim cnm ssn nasilsin omar enistemizde huxyr gibi yetismis masallah
  Gonul ablacim san nasilsin

 7. Selam birtanem cok sevindim bariwin annesi iyi olmuw inwallah dahada iyi olur neler olmuw ya iyi kurtarmiwsiniz Omer sag olsun iyi etmiw pislikler cezasini vermiw bitdi wukrler oh be rahat nefes ala bilirik sanada awk olsun beni gormezden geliyorsun yorumlarima bakmiyorsun olsun canim sen iyi ol bakmasanda olur onemli diyil tatlim seni yoruyorum qaliba ozr dilerim bi daha yazmam sag ol iyi geceler tatli ruyalar allaha emanet ol optum prensesim

 8. Merhaba kızlar bu gün hiç yazamadım uyuya kaldım tün bir kalkdım ki adamlar başımın ustunde ben bağiracamdim agzimı tutular bağirma sakin ol konuşalım dediler bende sakineşdim parayı istiyoruz hemen dediler bende biz cokunu topladık ama tam hazir değil dedim fakdimiz var daha dedim ama adam yarın akşam 8 de para hazir olsun yok sa arkadaşın barışın da kardeşinde annesinde senin sevdiklerinde dedi bende cok korkdum kedim için değil sevdiğim insanlar için barış orda değilmiş aşaği kantine inmiş tam adamlar giderken barıs geldi adamlar biz gerekeni söyledik o sana anlatir dediler ya kızlar sabah nasıl oldu hiç anlmadım o kadar parada yokdu sabah oldu arkadaşlar geldi ben her şeyi anlatım tabi abimlere anlatmadım onlar bilmesin her kes para arıyordu o sırada dokdor geldi barışa anne iyi normal odaya alıyoruz daha iyiyi olcak inşallah dedi hemen barişa sarıldım cok mutlu olmuşduk hemimiz git gide saat 8 e dogru gidiyordu saat 5 olmuşdu ama hala para yokdu bende ömre soyleyemiyorum hep beni arıyor acmiyorum meger se ömer gelmiş bize gelip beni görmek istemiş eve gelmiş yengem her şeyi anlatmiş tabi o da hemen hastaneye geldi adamlar da hastanedeydi omer hemen yumkarı bizim oldugumuz kata çıkdı ben onu gorunce gozlerim doldu geldi bana sarıldi seni hic af etmiyecem dedi ben neden dedim o da neden mi neden bana söylemedin dedi ben de seninde işlerin vardı hiç bir iş bir annenin hayatinda değerli ya da onemli degildir bunu sonra konuşucaz dedi paranın ne kadari eksik dedi ben soyledim hemen bir arkadaşını aradı parayı buldu arkadaşı parayı gedirene kadar 8 olmuşdu bile adamlar aradı hem dedikleri adrese gitik Omer barış ben digerleri hastanede kaldı kızlar adamlar parayı aldilar ama bizi burkamadilar o kadar kolay değil bu para yarım bunun 2 katını daha getireceksiniz dedilee biz hayir diyince silah çekdiler az kalsın oluyorduk ama iyiki omer adamlara güvenmeyip polise haber vermiş polisler alip goturdular hepsini para da kaldı bende o parayı aldım barışa verdim ki kendilerine ev alsınlar evlerini satmak zorunda kaldilar çunki şimdi her şey iyi barış annesinin yanına girdi her kes huzurlu bende başim omerin omzunda cok mutlu bir şekilde oturuyorum bu aralar o kadar şey oldu ki bu huzura cok ihdiyacim var kızlar iyiki varsıniz ya sizin dualarıniz sayesinde her şey yoluna girdi iyi ki varsiniz barişin anneside bir hafta sonra hastaneden cikacak o kadar da şu ev işini hal edelim satikları evi geri alip guzelcek temizleyip barişın annesini eveine sa salim herlesdirmek kaldi ama bunlar kolay yeterki onlar iyi olsunlar sizi coooooookkkkkk seviyorum

 9. Gunaydin canlarim nasilsiniz? Birtenicik kardewim Alevim dun geceden yorumlarima cevab yazmamiwsin cok merak etdim Bariwin annesi nasil oldu iyimidir tatlim sen nasil oldun allahim ne olur iyi olsunlar guzel haber gelsin inwallah Alevim birtanem lutfen bir haber ver merakta birakma ablani cookmerak ediyorum canim bekliyorum seni birtanem optum

 10. Alevcim birtanem nasil oldun iyimisin canim seni cok merak etdimde kusuruma bakma rahatsiz ediyorum Bariwin babasi olmuwmu ah canim ya kiyamam babasizlik cok zor bilirim erkek cocuk icinde daha zor kiz icinde cok zor ben baba sevgisi nasil oluyor bilmiyorum ama babami cok ozluyorum annemide daha cok ozluyorum wimdi yanimda olsaydi bana sarilsaydi senide uzmuyum Ne diyim Allah bagiwlasin rehm etsin ayy canim benim ya engelli kardewimi var benim gibi kiyamam ya kizmi erkekmi nesi var kac yawi var Vicdansizlar Werefsizler ne istiyorlar engelli cocuktan onun ne sucu varki zaten yaralidir kiyamam ya kuzum benim Rabbim Anneni Sana Bagiwlasin Kiymasin Annene Amin Rabbim Ne olur Yardim Et Bariwa kardewine Annesine Alevime onlari uzme Yarebbim Amin

 11. Kewke yaninda olsaydim sana sarilip sana destek dura bilseydim yanaklarindan opub ellerini birakmazdim yaninda olurdum Wimdi benimde oyle cok ehticim varki anlatamam uyuyamiyorum keske yaninda olsaydim seni cok cook optum yanindayim birtanem uzulme her wey iyi olacak dua edelim Rabbim Yardim Etsin Amin

 12. Konuw birtanem seni dinlemeye hazirim ayy canim benim kiyamam sana tatli bir wey ye baw donmen gicecek birtanem o nasil soz her zaman Bariwin senin yanindayim unutma tamammi dua edelim kardewim rabbim yardim etsin Benimde Annemde gozleri benim gozlerimin icine bakarak can verdi hic unutmam yikildim ya annesizlik bilirim ne dimek uzulmesin arkadawin yanindayiz dualarimizla Rabbim Kovuwtursun Annesini Bariwa Inwallah Amin Pislik heriflerin Allah Belasini Versin Vicdansizlar

 13. Ya canlarım iyiki varsıniz ya moral oldunuz bana sizi cok seviyorum kan verdim ya başım dondu biraz adaya aldılar dinenen diye

  Gonul ablam ya ne olur kirılma yok tabiki seni unutmadım her zaman yanımdasın biliyorum canım ablam benim

  Gizemim ya sende iyiki varsın ben sizsiz ne yaparım biriciğim keşke yanimda ola bilsen bana sarılmana cok ihtiyacım var ama olsun bunu dedin ya o bile yeti

  Selbi can tanem cok sa ol yanimda olduğun icin sizin testeğiniz bana cok iyi geldi iyiki varsıniz
  Kizalr ya ne bileyim Annem geldi aklima birden onuda az beklemedik hastane kolidorlarında Barışın gozunde benim annemi kayip edeceğimi duşunduğum gungu korku vardı ya onun annesine bir şey olmasın ya babası zaten yok cok zorluklar ceti annesini de kayip ederse ne yapacak biz hap yanimdayiz ama Anne gibi olur mu ki hiç abimler her kes hastanedeydi ama cok kişiye izin vermediler diye bir ben birde barış kaldı şimdi yazik cocuk annesinin kapisınin onude oylece bekliyor yarın doktor kotu bir şey söylerse yıkilir sadece o değil bende yıkılırım annem gibi barışda annesini kayib ederse nasıl toparlanir bir yandan da adamlar başımızda her yerde karşımıza çıkıyorlar hic victan kalmadi ya cocugun gözleri uykusuzluktsn ağlamktan kan canağı gibi oldu bunlar para diyor ama gelcekten hepmiz cokduk cok yorlduk tek teselimiz Barışın annesinin iyleşmesiydi ama ya olmazsa diye de içim içimi yiyor canim isteseler veririm yeterki arkadaşım annesiz kalmasın ya zaten cocuğun birde engeli kardeşi var cok uzuluyorum onun için adamlar hep onula tehdit ediyorlar son 3 gunumuz kaldı ya yine cok konuşdum

 14. Ciktinmi Selbicim uzulme birtanem ablan kurban olur sana beni kirmadin tatli canini uzme birtanem iyi geceler tatli ruyalar

 15. Iyyim kucuk kardesim benim san nasilsin jnm seni cok seviyorum jnm san benim garcek kizkrdesim oldun Benimde kiz kardesim 16 yasinda o yuzdan kandi oz kiz kardesim gibi cok sevyorum
  Iy gecelar tatly ruyalar
  Gizemcim
  Gonul ablacim
  Alevcim sizi cok sevyorum unnuttularym olduysa ozur dilerim

 16. Alevcim canim benim Gizemcim dogru soyluyor bak yalniz diyilsin biz variz birtanem seni dinlemeye her zaman yanindayiz sikma tatli canini inwallah arkadawinin annesi iyi olacak birtanem uzulme

 17. Alevcim cnm sakin ol bulunur bi çaresi elbet Dardi veran allah darmaninida verir ban inanyorum her sey cok guzal olucak

 18. Alevim canımın içi yaaa ben sana kıyamam biz burdayız ne derdin varsa dinleriz hiç sıkıntı etme ben seni çok merak ediyorum keşke şu an yanında olabilsem sana sarılıp o yanağına öpücük kondurmak isterdim ? moralini bozma inşallah arkadaşının annesi iyi olucak dualarım hep onunla ?
  Veee şu an dün yazdığın yazıyı okudum şu adamlara çok sinirlendim gönül ablamin dediği gibi hep iyiler kazanır ? seni çok ama çok seviyorum kendine iyi bak ??

 19. Iyi akşamlar kızlar nasılsınız?
  Selbi canım ben iyiyim sen nasılsın ? Diğer sayfaya bakmamistim o yüzden cevap veremedim kusara bakma ?
  Gönül ablam bende iyiyim bu arda teşekkür ederim ? dün yazmışsin siteye girmeye vaktim olmadı ?

 20. Birtanecik kardewim beni unutdunmu bana anlat yalniz diyilsin ben seni burda merak ediyorum nasil oldu sende diyorsunki kime anlatiyim ben seni dinlemeye hazirim Omerinde buyukannesine rabbim wifa versin kan vermiwsiniz nasilsiniz beni unutdugun icin sana kirildim ben seni her zaman dinlerim hic yorulmam birtanem arkadawinin annesi nasil allah yardim etsin inwallah parada duzelir yeterki saglik olsun kardewim optum

 21. Iyi akwamlar Selbicim seni gormezden gelirmiyim nasilsin birtanem sen gormezden geliyorsun canim ben sana dun gece yorum yazdim cevab yazmadin ben oyuzden yazmiyorum cevab gelmiyorsa neden yaziyimki yoksa ben seni cok seviyorum tatlim optum

 22. Hayırlı akşamlar canlarım nasılsınız ben iyi değilim ya arkadasımın annesi amilyat oldu amlayat sırsında kan lazım oldum ben ve abim kan verdik hemen şimdi durumu kırıtık bu gece cok önemli ümarım yarın iyi olcak ben inanıyorum şimdi hastanedeyim burda kalcam arkadaşım barişı yanız burakmam bu gece kirıtik Omerde burda yok cok ozledim onu ya keşke burda olsa ama buyukannesi hasta onu girmek için ankaraya gidi hiç bir şeyden de haberi yok oyrenirse bana cok kizar kesin niye söylemedin diye ama ne yapayım söylesem hemen gelemk ister ama orda olması gerekli buyukannesi hasta ama keşke yanımda olsa ona cok ihdiyacım var bu ara parayi da daha toplayamadık biraz daha var az vakit de kaldi 8 gunün 5 gidimiş oldu bu gun offf ne yapacağımı bilmiyorum duşunmekden kafayı yiyecem ya sizi de sikdım kusuruma bakmayın ama birilerine anlatmasam kafayı yiyecekdim ya ?????

 23. Iy gecelar tatli ruyalar Gonul abla sana bi sey sorucam ban senin kalbinimi kirdim kirdiysam ozur dilerim cunku beni gormazdan geliyosun o yuzdandedim

 24. Hayirli akwamlar canlarim nasilsiniz? Birtanecik kardewim Alevim nasilsin iyimisin nasil oldu arkadawinin annesi iyidir inwallah Rabbim yardim etsin canim parayi toplayib o vicdansizlara vere bildiz cok merak ediyorum birtanem haber ver bekliyorum tatlim optum

 25. Sende benim birtanemsin prensesimsin guzel kardewim dualarim seninledir arkadawinin anneside iyi olacak dua edelim kardewim allah rehmlidir yardim edecek optum prensesim dikkatli ol birtanem

 26. Iyiyim ablam elbete hep iyiler kazanir yeter ki isteyelim sa ol ablam yok sen beni giç yorarmısın birtanemsin sen benim

 27. Selam kardewim iyimisin cok uzuldum arkadawinin annesi icin inwallah rabbim etsin uzulme her wey iyi olacak birtanem iyi demiwsin pislik heriflere unutma kardewim hep iyiler kazanir kotuler kayb eder siz kazanacaksiniz birtanem Yorgunsun dinlen seni yormuyum ben iyi geceler tatli ruyalar optum dikatli olun kardewim

 28. Selam canlarım hayirli akşamlar nasılsıniz ben vallah cok yorgunum ayaklarım şişdi kapı kapı dolaşıp tatli satmaktan ama olsun şikayetçi değilim ücünde guzel bir amac için calişıyoruz hem iyi hem kotü haberler var iyi haber şu ki parayi iyice toparladık az bir şey kaldı kotü haber arkadaşımın annesi git gide kotuye gidiyor yarın amelyat var bakalım nasıl olcak inşallah her şey iyi olur bu gün adamlar önümüzu kesdiler aba altından sopa gosterdiler gözumuzu korkutmaya calışdılar ama ben hiç korkmadım Alllahdan başka korkacak kimse yok vereceğim tek hesap Rabbime defolun gidin daha vakdimiz var vericez paranızı cebinizdeki silaha mı güveniyorsunuz dedim adamda evet sen gime güveniyorsun dedi bende senin gibi eşyalara yada insanlara değil Rabbime güveniyorum ne senden ne de silahından korkarım bas gitt dedim adam da dua et diye diye gidi bende ben hep dua ediyirum RABBIM beni sizin gibi koru insanlardan uzak etsin diye dedim neyse canlarım sizi de uzneyeyim sizler nasilsınız
  Gizmom
  Selbim
  Nasilsiz neler yapıyorsunuz
  Gonul ablam cok sa ol duşunmen yeter biriciğim

 29. Meraba birtanem iyiyim sen nasilsin tatlim iyimisin ne var ne yok ne yapiyorsun tatilmi yapiyorsu kuzenini duyununu tebrik ederim mutlu olsunlar

 30. Hayirli akwamlar Kizlar nasilsiniz? Ablasinin uyuyan prensesi Alevim canim benim nasilsin iyimisin birtanem dun gece senin mesajini beklerken uyuya kalmiwim kusura bakma wimdi gordum canim dimek kalp emeliyati olacak rabbim yardim etsin evladina bagiwlasin allah amin canim benim sana kiyamam kewke sana yardim ede bilseydim bu kadar yorulmazdin birtanem birce bu pisliklerin vicdansizlarin paralarini verseydiniz sizde rahat ederdiz bende cook merak ediyorum seni kardewim korkuyorum sana abinlere bir wey yaparlar allah elemesin inwallah her wey allahin iznile guzel olur inwallah arkadawinin annesi yarinemeliyatdan sag salim gulerek cikar bizde sevinirik Amin Birtanem kendini iyi bak uykusuz kalma tatlim optum seni dunyalar kadar cookk seviyorum prensesim