Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ocak Çarşamba Puanları [Zöhre Taşlı]

20 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Zöhre Taşlı yarışacak. Aslen Sivaslı 16 yıllık evli olan Zöhre Taşlı Zuhal Topal’la sofrada 20 Ocak Çarşamba puanları sırasında elinden geleni yapacak. Peki Zöhre Taşlı bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal 20 Ocak yarışmacıları kim? Zöhre hangi yemekleri yaptı? Bugün yarışan gelin kaç puan aldı? Soruların cevapları haberimizin içerisinde sizler bekliyor. 

=> 20 Ocak 2022 Perşembe Yemekteyiz Puanları Sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

18 Ocak-22 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları arasından bugün 20 Ocak Çarşamba günü 16 yıllık evli iki çocuk annesi Zöhre Taşlı yarışacak. Kendisine ve yemeklerine güvenen Zöhre, hazır cevap biri olmasında dolayı ilk gün yarışan Hatice kaynana ile girdiği diyalog, kendinse eksi puanlar olarak geri dönecek.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Çarşamba Puan durumu için tıklayınız.

20 Ocak Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada bugün Yarışan Zöhre kaynanalar

Zuhal Topal’la sofrada Son bölüm de yarışan Derya Demir kaynanalardan toplamda 17 puan alırken sunucu Zuhal Topal’dan ise 6 puan alması bekleniyor. Bu puanları topladığımızda son bölümde yarışan Derya Demir %100 bu hafta büyük ödülü kaybeden ilk isim oldu.

=> 17 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Puanları için tıklayınız.

Sivas yöresinin yemekleri ile kaynanaları etkileyecek olan Derya’ya 20 Ocak Çarşamba Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının en sonunda her zaman olduğu gibi bugün de açıklayacağız.

=> 10 Şubat Çarşamba Zuhal Topal Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zöhre Taşlı bugün 20 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında bu hafta 15.000 TL’yi alabilmesi için kaynanalardan en az 22 Zuhal Topal’dan ise 8 puan alması gerekiyor. Bu puanların altında alması halinde kesin olarak büyük ödülü kaybedecek. Not: Zöhre Taşlı’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabının yazının en son kısmında tablo içinde açıklanmıştır.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ocak Çarşamba Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Zöhre Tatlı bu haftanın üçüncü bölümünde yarışan gelin olarak Fox TV ekranlarında yarışacak. Zuhal Topal 20 Ocak puanlaması sırasında yarışmacı gelin ile ilk gün yarışan kaynana arasında tartışmaya yaşanması Zöhre’nin kaynanalardan alacağı puanları eksi yönde etkiledi. Dikkat: 20 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını kesin olarka yazının en son kısmında tablo içinde verilmiştir. 

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ocak Çarşamba (2020)

20 Ocak Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Zöhre Taşlı. Aslen Sivaslı 2 çocuk annesi 16 yıllık evli olan ve yöresel yemeklere çok hakim olan Zöhre bugün farklı menüsü ile kaynanaları etkilemek istiyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 20 Ocak Çarşamba Puanları Puanlaması Puan durumu

Kendisinden önce yarışan gelinlerin aldığı tüm puanları tam olarak bilemeyen ama kaynanaların gelinlere verdiği puanları bilen Zöhre Taşlı şu an zirvede yer alan yarışmacının 22 puanı olduğunu, bugün Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ocak Çarşamba puanları sırasında en az 22 puan almayı hedeflediğini görüyoruz…

Zuhal Topal 20 Ocak Yarışmacısı Zöhre Taşlı

Zöhre Taşlı (20 Ocak Çarşamba Yarışmacı Gelin)

 • 16 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Aslen Sivaslı
 • Eli maşalı bir gelin
 • Hazır cevap biri
 • İstanbul da yaşıyor
 • Tam bir lezzet ustası

Zuhal Topal 20 Ocak Yarışmacı Kaynana Şengül Taşlı

Şengül Taşlı (20 Ocak 2021 Yarışmacı Kaynana)

 • Aslen Tokatlı
 • Çevresinde bağıranı sevmiyor
 • Sessiz biri
 • Çevresini iyi süzüyor
 • Az ve öz konuşmayı seviyor
 • Gelinine güveniyor
 • İstanbul da yaşıyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Zöhre Taşlı’nın merakla beklenen menüsünü açıklayacağız. Elbette bu yazının en sonunda Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ocak Çarşamba Puanları kısmına tablo içinde aktaracağız.

20 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Zöhre’nin Menüsü 

 • Gerdan Çorbası
 • Falafel ve Sosu
 • Pırasalı Kiş
 • Mozerella peynirli patlıcan kızartması
 • Çökerme Kebabı
 • Roka Salatası
 • Yaban Mersinli cheescake

Bu hafta üçüncü yarışacak Zöhre’nin menüsü diğer gelinlere kıyasla hemen hemen yakın zorluk seviyesinde. Zöhre kendisinden önce yarışan gelinlerin çok yüksek puan alamadığının farkında. Kendisine sunulan bu fırsatı kaçırmak istemiyor.

Kaynanalar bugün Zuhal Topal 20 Ocak Çarşamba puanları kısmın tadım ve puanlama yapacakları Zöhre’nin menüsün gördüklerinde aynen şu ifadeleri kullandılar.

Menüsü basit
Kolay yemeler
2,5 saat içinde yapar

Kaynanalar

Kaynanalar arasında bu hafta en çok dikkat çeken Hatice kaynana oldu. Yine Zöhre’nin menüsünü en çok eleştiren kaynana Hatice yarışan Zöhre’yi iyice çileden çıkartacak yorumlar yapacak.

20 Ocak Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

20 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında kaynana Hatice kendi gelinine Pazartesi günü en yüksek puanı yani 6 puanı veren Şengül kaynananın gelinini koruyup kollaması beklenirken, bugün verilen fragmanda kaynana Hatice yarışan gelini en çok eleştiren isim olması kafaları karıştırdı.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ocak Çarşamba puanları sırasında Zöhre Taşlı’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Bugün yarışan gelin kaç puan aldığını hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
“ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER”
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

20 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Zöhre Taşlı)

Hatice Aytekin  5
Kadiye Çağrıbeyke  6
Ayşe Yeşiltaş  6
Pakize Kumaş  7
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   29

**20 Ocak 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 20 Ocak Çarşamba Fragmanı İzle

16 yıllık evli aslen Sivaslı olan iki çocuk annesi Zöhre Taşlı’nın yarıştığı ve 20 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının verileceği bölüm fragmanı olan 20 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu