Zuhal Topal'la Sofrada

21 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ceren Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mart Puanları Ve Toplam Puan Durumu

21 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ceren Yerlikaya yarışacak. Kevser hanımın 9 yıllık gelini, Salı gününe benzer bir menü ile yarışacak. Şu an Toplam Puan durumu açısından en önde olan gelinimiz Salı günü yarışan Merve. Ancak benzer bir menü ile Ceren yarışacak. Bakalım Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mart Perşembe Puanları sonrasında Merve’nin tahtından Ceren indirebilecek mi? Not: 21 Mart Puan Durumu yazının ilerleyen kısmında verildi.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Mart 2022 Pazartesi Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

21 Mart Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün aslen Tokatlı olan Ceren Yerlikaya yarışacak. Her yazımızda olduğumuz gibi Ceren’in eşi ile tanışma hikayesi de dahil olmak üzere, kendisini kısaca tanıtacağız. Sonrasında Ceren’e kaynanalar kaç puan verdiğini ve en son kısımda mavi yazı ile Ceren’e Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunu cevaplayacağız. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mart Puanları yazının en son kısımda sizleri bekliyor. [mavibuton]11 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/mavibuton] kaynanalar geline kaç puan verdiğini görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mart Perşembe Puanları Ve Günün Menüsü İle Puanları

Haftanın dördüncü günü olan Perşembe günü yani final gününe bir gün kala yarışan gelinimizin adı Ceren Yerlikaya’dır. Bence bu gün günün puanlamasından çok Ceren’in kaynanası Kevser’in evi ve mobilyası bence gündem olacak. Gerçekten sunucumuz da ben de evin tasarımını çok beğendik. Sözlerimi uzatmadan bugün yarışacak olan Ceren Yerlikaya; 29 yaşında olduğunu ve 9 senelik evli olduğunu açıklayan gelinimizin bir oğlu var. Aslen Tokatlı olan gelinimiz eşi Uğur bey ile tanışma hikayesini kısaca anlatalım.21 Mart Zuhal Topalla Sofrada Ceren ile kaynanası Kevser

Ceren 19- 20’li yaşlarında iken halası Uğur hakkında konuşmuş ama Ceren evlenmek istemediğini söylemiş. Ancak kader iki genci bir tesadüf sonucu getirmiş. Girdiği mağazada karşısına çıkan kişinin halasının dediği çocuk (uğur bey) olduğunu anlamış .Sonrasında tanışmışlar ve evlenmişler.

Kaynanası Kevser Yerli kaya ise; 54 yaşında ve aslen tokatlı olan kaynana Kevser hala iş hayatında olduğunu ve 7 yıl boyunca gelini ile beraber yaşadığını ama şu an birlikte yaşamadıklarını açıkladı. Merakla beklenen, Ceren’in menüsünü açıklayalım. 

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mart Ceren’in Menüsü

  • Yoğurtlu Tavuk Çorbası
  • Zeytinyağlı Yaprak Sarma
  • Karışık Sebzeli Mücver
  • Patlıcanlı Yelpaze Patlıcan
  • Arpa şehriyeli pirinç pilavı
  • Karışık Salata
  • Kaymak Eşliğinde haşhaşlı revani

Zuhal Topal'la sofrada Bugün 21 Mart Perşembe Ceren'in menüsü

Kaynanaları anlamak oldukça zor. Bu menüyü ilk gören kaynanamız, çok zor ve kesinlikle yetiştiremez, şeklinde değerlendirirken, diğer kaynanalar çok kolay bir menü. 9 yıllık bir geline yakışmaz diyerek şimdiden menüyü küçümsedi. 

Bakalım Ceren bu menüyü yetiştirebilecek mi? Bence kolay bir menü ve yetiştireceğini düşünüyorum. Evin şaşalı olması ve sunumu harika yapacağını düşündüğüm Ceren birinci olmak ve 10.000 TL için en büyük aday diyebilirim. Lakin hatasız bir şekilde menüyü yetiştirmesi gerekiyor.Şimdi Ceren puanları almadan önce Zuhal Topal’la sofrada puan durumu hakkında bilgi vermek istiyorum. Ceren’den önce yarışan gelinlerin puanlarına bakalım ve bu gün verilen puanları ona göre değerlendirelim. Sonra kaynanaların verdiği puanlar ile 21 Mart Perşembe Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunu cevaplamaya gayret edeceğiz.  

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Puanları (18-22 Mart) – Çarşamba

İlk günden itibaren gelinlerin kaynanalardan aldığı puanları tek tek sizlere aktarmaya gayret ediyoruz. Bu sayede bu gün yarışan gelinin puanlarını bakmaya geldiğinizde diğer gelinlerin de puanını görmüş oluyorsunuz. 21 Mart Puan Durumu sonucunda alt kısımda verdiğimiz sıralama da değişim olacak mı? Hep birlikte izleyip göreceğiz. 

  • 18 Mart Pazartesi Reyhan’ın Puanı = 22
  • 19 Mart Salı Merve’nin Puanı = 25
  • 20 Mart Çarşamba Gülşah’ın Puanı = 22

21 Mart Zuhal Topalla Perşembe Puanları (Ceren’in Puanları)

Altun  2
Gülden  1
Fatma  6
Saime  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM   18

**21 Mart Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 21 Mart Perşembe 2019 Bugün Ceren’in Yarıştığı Bölüm Fragmanı

9 yıllık Tokatlı gelinimiz Ceren Yerlikaya’nın yarıştığı Zuhal Topal’la 149. Bölüm Fragmanı sizlerle…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu