Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak Perşembe Puanları [Duygu Yeşiltaş]

21 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Duygu Yeşiltaş yarışacak. Aslen Ardahanlı Duygu Yeşiltaş Zuhal Topal’la sofrada 21 Ocak Perşembe puanları için ter dökecek. Bugün yarışan Duygu Yeşiltaş bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Perşembe günü Fox TV ekranlarında yarışan yarışmacıları kim? Duygu’nun menüsünde hangi yemekler var? Zuhal Topal programında Bugün yarışan gelin kaç puan aldı? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 25 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Genel Puanlar için tıklayınız.

Bu hafta 18 Ocak-22 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta yarışmacıları arasından bu hafta dördüncü bölümde yarışan Duygu en az 30 puan alması gerekiyor.

=> 18 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Son Bölüm için tıklayınız.

Zuhal Topal’la sofrada son bölüm de yarışan masasında eksiklerinin olmasına rağmen neredeyse tüm kaynanalardan çok iyi puan alan Zuhal topal şaşkınlığını gizleyemedi. Not: 21 Ocak Perşembe Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının sonunda açıkladık.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 11 Şubat Perşembe Toplam Puanlar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

21 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Duygu ve Kaynanası Ayşe

Duygu son bölümde yarışan Zöhre’ye kaynanasının verdiği 6 puanın hesabını sorduğunu, kaynanası ise şaşırarak verdiğini dile getirdi. Duygu şu an 30 puanı elinde tutan Zöhre’yi geçebilmesi için en az 30 puan alması gerekiyor. Aksi halde %100 kaybeden gelinlerin arasına adını yazdıracak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 4 Şubat Perşembe Puanları için tıklayınız.

Duygu Yeşiltaş bugün 21 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında hem Ardahan hem de Karadeniz yöresinden özenle seçtiği yemeklere yarışacak. Dikkat: Duygu Yeşiltaş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 28 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Duygu haftanın en yüksek puanın almak için kaynanası Ayşe’yi ikna ettiğin, kaynanası da gelinin el lezzetine güvendiği için yarışmaya katılmaya karar verdiğini açıkladı. Dikkat: 21 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını bu yazının sonunda ki tablo içerisinde verdik.

Duygu Yeşiltaş bu haftanın dördüncü yarışmacısı olarak Fox TV ekranlarında yarışacak. Zuhal Topal 21 Ocak puanlaması aslen Ardahanlı olan ve İstanbul’da ikamet eden 5,5 yıllık Duygu’ya gidecek.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak Perşembe (2020)

21 Ocak Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Duygu Yeşiltaş. Aslen Ardahanlı bir çocuk annesi olan Duygu, yöresel yemeklerle kaynanaların beğenisine sunacak. Günün sonunda bugün Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak Perşembe puanları sırasında çok iyi puanlar almayı hedefliyor.

Kendisinden önce yarışan Zöhre yemekleri tam anlamıyla lezzetli olmamasına rağmen iyi puanlar aldığını farkında olan Duygu bugün kaynanalardan en az 24 puan alması gerektiğini farkında.

Zuhal Topal'la Sofrada 21 Ocak Perşembe Puanları Menüsü Yarışmacısı Puan durumu

Bugün Duygu kaynanalardan en az 24 puan alması gerekiyor. Eğer altında bir puan alması halinde %100 bu hafta büyük ödül olan 15.000 TL’yi kaybeden gelinlerin arasına dahil olacak.

Zuhal Topal 21 Ocak Yarışmacısı Duygu Yeşiltaş

Zuhal Topal'la Sofrada Duygu Yeşiltaş

 • 26 yaşında
 • 5,5 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • 4,5 yaşında bir oğlu var
 • Aslen Ardahanlı
 • Hırslı bir yapısı var
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • 2016 yılında evlendi

Zuhal Topal 21 Ocak Yarışmacı Kaynana Ayşe Yeşiltaş

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Yeşiltaş

 • 35 yıllık evli
 • İstanbul Esenyurt da oturuyor
 • Aslen Ordulu
 • Az ve öz konuşuyor
 • Gelinine çok güveniyor
 • Haksızlığa asla gelmiyor

21 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la bugün yarışan Duygu Yeşiltaş’ın yöresel yemeklerle süslediği merak edilen menüsünü açıklayacağız. Daha sonra kaynanaları Duygu’nun menüsünü gördüğünde ne hissettiklerini açıklayıp, yazının en son kısmında sizleri Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak Perşembe Puanları kısmı tablo içinde bekliyor olacak.

21 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Duygu’nun Menüsü 

 • Sütlü Mısır Çorbası
 • Falafel ve Sosu
 • Fqsulye Turşusu kavurması
 • Ispanaklı Volovan
 • Tepsi Kebabı
 • Tel Şehriyeli bulgur pilavı
 • Mevsim Salata
 • Kedi Dili Pasta
21 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Punaları alacak Duygu Yeşiltaş ve menüsü

Aslen Ardahanlı olan Duygu kaynanaların beğeneceği yemekleri özenle seçtiğini ve günün onunda kendisinden önce yarışan gelinin puanları geçebilecek puanlar alacağını düşünüyor.

Bu haftanın dördüncü yarışmacısı olan Duygu’nun menüsünü gören ve günün sonunda kaynanalar bugün Zuhal Topal 21 Ocak Perşembe puanları vereceği gelinin menüsünü ilk defa duyduklarında aynen şu eleştirileri yaptılar.

Menü çok karışık
Yemekleri beğendim
Bilmediğim yemekleri var

Kaynanalar

Kaynanalar Duygu’nun menüsünü değerlendirdiklerinde kolay ve zaman alıcı bir menüsü olmadıklarını dile getirseler de Duygu bugün yapacağı yemeklerde gerçek manada zorlayıcı yemeklerin olduğunu görüyoruz.

Bugün aslında Duygu’nun yaptığı yemekler değil, kaynanası Ayşe Yeşiltaş’ın hafta başında beri yarışan gelinlere verdiği puanlarda haksızlık yapıp yapmadığı puanlamaya tabii olacak.

Kaynana Ayşe haftanın ilk bölümünde yarışan Beyza Nur’a 5 puan verdi. Haftanın ikinci günü yarışan Derya Demir’e 4 puan verdi. Son bölümde yarışan Zöhre’ye 6 puan verdi.

21 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Şu an kadar adil puanlar vermeyen Ayşe, bugün 21 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında kaynanalardan gelecek düşük puanlar gelini Duygu’ya değil, aslında kendisine geleceğinin farkında.

21 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la sofrada Puan Durumu

18 Ocak Pazartesi Puanları (29 Puan)

19 Ocak Salı Puanları (23 Puan)

20 Ocak Çarşamba Puanları (29 puan)

21 Ocak Perşembe Puanları (19 Puan)

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak Perşembe puanları sırasında Duygu Yeşiltaş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Duygu kendisinden önce yarışan gelinin puanlarını geçti mi? Bugün yarışan Duygu kaç puan aldığını hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
“ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER”
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

21 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Duygu Yeşiltaş)

Hatice Aytekin  3
Kadiye Çağrıbeyke  3
Şengül Taşlı  3
Pakize Kumaş  5
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   19

**21 Ocak 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 21 Ocak Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Ardahanlı 5,5 yıllık evli bir çocuk annesi Duygu Yeşiltaş’nın Fox TV ekranlarında yarıştığı, 21 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının verildiği bölüm videosu olan 21 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada fragmanı yazının devamında sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu