Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Cuma Puanları Pınar’ı Üzdü

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 22 Kasım Cuma Pınar Taşdaban yarışacak. Aslen Erzincanlı olan ve 9 yıllık evli iki çocuk annesi Pınar, bugün kaynanaları yapacağı yemeklerle etkilemek ve karşılığında alacağı yüksek puanlar sayesinde büyük ödülü almanın planlarını yaparken, kaynanalar da hafta başında beri kendilerine düşük puan veren Kiraz hanımın nihayet yarıştığı gün geldi diyerek hesaplaşmaya duygusu ile gelecekler.

=> 22 Kasım 2021 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Pınar yarışmayı her gün izlediğini ve ana menüsü ile birinci olan bir yarışmacının yaptığı yemeği beğendiğini ve saatlerce o bölüm izleyip, sonunda o menüyü yapmaya karar verdiğini, bugün Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Puanları verildiği esnada hak ettiği puanlar almayı umduğunu açıkladı.

=> Bu arada [pembebuton]13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

22 Kasım 2019 Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topalla 13 Aralık Cuma Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

İlk gün yarışan yarışmacı bizce hiç hak etmediği ve oldukça kolay ve bir davette yapılabilecek bir menü olmamasına rağmen sunucumuz 9 puanı kendisine layık gördü. Bu nedenle 22 Kasım Cuma Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabını bir hayli önemli hale geldi. Merak etmeyin tüm bu soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Bu arada [pembebuton]6 Aralık 2019 Zuhal Topalla kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Cuma (280. Bölüm)

22 Kasım Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Pınar Taşdaban’dır. 9 yıllık evli olan Pınar bugün hafta finalinde 9 yıllık tecrübesini konuşturup, kaynanaların damak lezzetine hitap eden menüsü ile yüksek puan almak için elinden geleni yaptı. Ancak kaynanası Kiraz hanım hafta başından beri hep düşük puanlar vermesi nedeni ile son bölümde yarışan geline 6 vermek durumunda kaldı.

=> [pembebuton]29 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Cemre’nin Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 22 Kasım Cuma Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana

Bugün hesaplaşma günü olduğu için Pınar dünyanın en iyi lezzetini kaynanalar sunsa da Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Cuma puanları sırasında yüksek puanları çok ama çok zor görecek.

=> Bu arada [pembebuton]22 Kasım Cuma Zuhal Topal bu hafta kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız. 

Bu hafta Cuma günü (22 Kasım 2019 Cuma) yarışan gelinimiz Pınar Taşdaban ile kaynanası Kiraz Taşdaban hakkındaki bilgileri alt paragraf da sizleri bekliyor.  

=> Bu arada [mavibuton]6 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada Son Yarışmacının[/mavibuton] puanlarını görmek için lütfen tıklayınız.

Pınar Taşdaban (22 Kasım Cuma Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Pınar Taşdaban - 280. bölüm

 • 29 yaşında
 • 9 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Aslen Erzincanlı
 • 9 yıldır kaynanası ile birlikte yaşıyor
 • eşi ile akraba düğünde tanışmış

Kiraz Taşdaban (22 Kasım 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan kaynana Kiraz Taşdaban - 22 Kasım 2019

 • Aslen Sivaslı
 • Erzincan’a gelin gitmiş
 • 49 yaşında
 • 3 çocuk sahibi
 • İkisi kız bir erkek evladı var
 • 7 torun sahibi
 • Tüm evlatlarını evlendirmiş
 • Konuşmayı çok seviyor.

Bu haftanın final bölümünde yarışacak olan Pınar eşinin ailesi ile kendi ailesi yıllardır tanıştığını ama kendisi eşini hiç görmediğini bir düğün vesilesi ile tanıştıklarını ve zamanla evlenmeye karar verdikleri açıkladı.

İlk günden bu yana kaynanası ile aynı evde yaşana Pınar bu durumdan oldukça memnun. Tek şikayet noktası çocuklarına ders çalış dediğinde kaynanasının müdahale etiğini ve çocukların ders çalışmayı bıraktığı konusunda şikayetlerini dile getirdi. 22 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Pınar Taşdaban

Kaynanaların acillerde gözünü açtığı bu hafta sanırım unutulmayacak bir hafta olarak tarihe geçerken bu hafta 15.000 TL değerindeki büyük ödülü alacak yada almaya aday olan gelinin menüsü de bir o kadar ilginç.

Hamburger ana menüsü ile kaynanalardan normal puanlar alan gelin, Zuhal Topal’dan 9 puan alması, bizler ve izleyenleri oldukça şaşırttı. Bakalım bugün 22 Kasım Cuma günü Zuhal topal kaç puna verecek? Merakla son ana kadar bekleyeceğiz.

Bugün 22 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusu diğer günlerden daha da önemli. Son noktayı yine sunucumuz koyacağı için haftanın birincisi açıkladığı anda bugün verdiği puanları açıkladığı için sunucumuzun verdiği puanlar oldukça merak ediliyor.

22 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Pınar’ın Menüsü 

 • Kesme Çorba
 • Pırasalı Börek
 • Şakşuka
 • Fajita
 • Mevsim Salata
 • Haşhaşlı Revani

Zuhal Topal'la Sofrada Pınar Taşdaban'ın Menüsü - 22 Kasım Cuma


Kaynanalar bu hafta son bölüm de yani hafta finalin de Kiraz hanımın gelinin Pınar’ın yapacağı yemeklerin isimini görünce özellikle İlk gün yarışan İlknur hanım, menüyü çok basit buldu. Derya kaynana ise ama yemeğin adının farklı olması nedeni ile o anda damağındaki lezzete göre puan vereceğini söyledi. 

Gülcihan kaynana ise kendi günün geride bıraktığı için adeta intikam almak için özellikle düşük puan vereceğini düşünüyorum. Zira bu hafta yarışmacıların yaptığı tatlılar arasında en güzel tatlı olan haşhaşlı revaniye çamur attı.

“Keşke Haşhaşlı Revani de Haşhaş olmasaydı.”
Kaynana Gülcihan”

Sözleri ile yarışmacı Pınar’ın yemeğini tatlısını küçümsemeye henüz röportaja başlaması, günün sonunda en düşük puanın kendisinden geleceğinin de sinyalini verdi.22 Kasım Cuma Zuhal Topalla Sofrada Puanları Verilmeden Öncesi Pınar ve ailesi

Birazdan bu haftayı sonlandıracak olan Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Puanları öncesinde hemen alt kısımda bu hafta yarışmacıların aldığı puanları ve büyük ödüle hangi yarışmacının yakın olduğunu hemen alt kısımda ekledim. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (18-22 Kasım)

18-22 Kasım 2019 haftasında yarışan gelinlerin aldığı toplam puanları hemen alt kısımda sizler için verdim. Bugün yarışacak gelinin büyük ödülü alıp almayacağını alt kısımdaki puanlara bakıp, kolaylıkla görebilirsiniz.

 • Pazartesi = 30
 • Salı = 14
 • Çarşamba = 26
 • Perşembe = 23

22 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Pınar’ın Puanları)

İlknur  6
Derya  5
Şahhanım  3
Gülcihan  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM   27

**22 Kasım 2019 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 22 Kasım 2019 Fragmanı

Erzincanlı ve 9 yıllık evli olan Pınar Taşdaban’ın bu haftanın final günün de yarıştığı bölüm fragmanı olan Zuhal Topal’la Sofrada 280. bölüm fragmanı hemen alt kısım da sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu