Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak Cuma Puanları [Hatice Kumaş]

22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Hatice Kumaş yarışacak. Bu haftanın en tecrübeli gelini olan Hatice Zuhal Topal’la sofrada 22 Ocak Cuma puanları sırasında en az 30 puan almak için elinden gelenin en iyisini ortaya koyacak. Fox TV ekranlarında haftanın final bölümünde yarışan Hatice Kumaş bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal programında bugün yarışan Hatice Kumaş’a kaç puan verdi? Hatice yemeklerini yetiştirebildi mi? Hangi yemekleri yaptı? 22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu da dahil olmak üzere tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> 5 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen Puanlar için tıklayınız.

Haftanın final bölümünde yarışacak olan Hatice Kumaş’ın bilgilerini bu yazının devamında bulabilirsiniz. Ancak bu hafta yarışan gelinlerin bilgileri ve puanlarını görebilmek için 18 Ocak-22 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta yarışmacıları konumuzu okuyabilirsiniz.

22 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Hatice Kumaş ve kaynanası

Zuhal Topal’la sofrada son bölüm de Duygu Yeşiltaş yarışmasına rağmen haftanın en düşük puanlarını alarak bu hafta 15.000 TL’yi %100 kaybeden gelinlerin arasına adını yazdırdı. Dikkat: 22 Ocak Cuma Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını bu yazının en son kısmında ki tablo içerisinde bulabilirsiniz. 

Hatice Kumaş bugün 22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları en az 30 puan alması gerekiyor. Eğer bugün alacağı puanlar 30 puan altında kalırsa,  Hatice Kumaş bu hafta kaybeden gelinlerin arsına adını kesin olarak yazdıracak.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bu hafta son bölümde yarışan Hatice Kumaş ana yemeğini çiğ bırakmasından dolayı Hatice Kumaş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı beş puan alması bekleniyor.

Hatice Yeşiltaş kuzu Gerdan Haşlama yemeğine çok güveniyor. Bugün ana yemek olarka belirlediği ama kuzu gerdanı maalesef çiğ bıraktığı için Zuhal Topal 22 Ocak puanlaması sırasında kaynanaların çok düşük puanlar vermesi bekleniyor. Bunun dışında 22 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını da beş puan olması bekleniyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak Cuma (2020)

22 Ocak Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Hatice Kumaş. 23 yıllık evli bir çocuk annesi olan yarışmacı Hatice bu hafta yarışan gelinler arasında en tecrübeli gelin olarak Fox TV ekranlarında yarışacak.

Zuhal Topal'la Sofrada 22 Ocak Cuma Puanları alacak gelin ve kaynana

Hatice bugün Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak Cuma puanları sırasında en az 30 puan alması gerekiyor. Hatice bugün istediği puanları maalesef ana yemeğinin pişmemesi, haftanın ortak yemeğinin dağılmasından dolayı bu hafta en düşük puan alan yarışmacılarından biri olacak.

Zuhal Topal 22 Ocak Yarışmacısı Hatice Kumaş

Zuhal Topal'la Sofrada Hatice Kumaş

 • Aslen Tokatlı
 • 23 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Eşinin adı Serkan
 • İnatçı bir yapısı var
 • Eli oldukça Hızlı
 • Kendisine çok güveniyor
 • Düzce’de yaşıyor

Zuhal Topal 22 Ocak Yarışmacı Kaynana Ayşe Yeşiltaş

Zuhal Topal'la Sofrada Pakize Kumaş

 • Aslen Tokatlı
 • İki gelini var
 • Gelini ile aynı binada yaşıyor
 • Gelini kendi ismini bilmiyor
 • Düzce’de yaşıyor

22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la bugün yarışan Hatice Kumaş haftanın son menüsü ile Fox TV ekranlarında yarışacak Hatice’nin menüsü açıklayacağız. Hatice’nin menüsüne kaynanaların eleştirilerini de aktardıktan sonra sizleri Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak Cuma Puanları kısmı yazının en son kısmında tablo içerisinde bekliyor olacak.

22 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Hatice’nin Menüsü 

 • Yarmalı Nohutlu Toyga Çorbası
 • Falafel ve Sosu
 • Haşhaşlı cevizli el açması börek
 • Kuzu Gerdan Haşlama
 • Sebzeli Şehriye Pilavı
 • Mevsim Salata
 • El Açması Cevizli Midye baklava
22 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak Hatice ve Menüsü

Aslen Tokatlı olan Duygu kendi yöresinden yemeklerle kaynanaların karşısına çıkacak olsa da yemekler de ki pişmeme sorununda dolayı bugün Zuhal Topal 22 Ocak Cuma puanları sırasında Hatice istediği puanları maalesef alamayacak.

Hatice Yeşiltaş’ın menüsünü ilk defa duyan kaynanaların bu menüye karşı eleştirileri;

Menü çok karışık
Yemekleri beğendim
Bilmediğim yemekleri var

Kaynanalar

Hatanın son menüsünü gören kaynanalar genel itibari ile uyumlu yemeklerin olduğunu dile getirseler de Hatice’nin ana yemeğinin pişmemesi bu haftanın birinci olamamasını %100 etkileyen etmen olacak.

Yarışmaya evladının isteği üzerine katıldığını, kaynanasında habersiz yarışmaya başvurduğunu açıklayan yarışmacı gelin, yarışmada bugün 22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonrasında bu haftanın birincisi olması halinde kızının düğünün yapacağını dile getirdi.

22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la sofrada Puan Durumu

18 Ocak Pazartesi Puanları: (29 Puan)

19 Ocak Salı Puanları: (23 Puan)

20 Ocak Çarşamba Puanları: (29 Puan)

21 Ocak Perşembe Puanları: (19 Puan)

22 Ocak Cuma Puanları: (30 puan)

Yukarıda bu haftanın haftalık puanları yer almakta. Sadece bu hafta son bölümde yarışan Hatice’nin puanları eksik.

22 Ocak 2021 Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak Cuma puanları sonunda Hatice Kumaş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Hatice’nin toplam puanları belli oldu mu? Soruların cevapları yazının devamında tablo içerisinde sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
“ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER”
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Hatice Kumaş)

Hatice Aytekin  6
Kadiye Çağrıbeyke  5
Şengül Taşlı  4
Ayşe Yeşiltaş  8
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   30

**22 Ocak 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 22 Ocak Cuma Fragmanı İzle

İstanbul da ikamet eden 23 yıllık evli bu haftanın en tecrübeli gelini olan Hatice Kumaş’ın Fox TV ekranlarında yarıştığı, 22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının yapılacağı haftanın final gününün kısa bir özeti mahiyetinde 22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada fragmanı yazının devamında sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu