Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Cuma Kim Kazandı? Büyük Ödülü Kim Aldı? 22 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Toplam Puanlar

22 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? artık bir tek puanlama kaldı ve bunun sonucunda haftalık puan durumuna göre bir gelin 10.000 TL değerindeki büyük ödülü alacak. Son puan durumuna göre Serpil’in gelini Ebru’nun 25 puanla en önde olduğunu bu gün yarışan Ceyda 25 puan ve üstünü alamadığı takdirde bu haftanın kazanan gelini Ebru olacaktır. Bir taraftan gözümüz bu gün yarışan Ceyda’nın alacağı puanları üzerinde olacak. Not: 22 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Puanları yazının ilerleyen bölümde verdik.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Şubat 2022 Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

22 Şubat 2019 Cuma günü Final günü kim birinci oldu? yukarıda söylediğim gibi toplam puan durumuna göre 25 puanla Ebru zirvede yer alıyor. Bu gün yarışan Ceyda hiç bir eksiği yoktu ve yemeklerini de zamanında bitirmeyi başarsa da kaynanalar dolu dolu geldikleri için Ceyda bu gün ağzı ile kuş tutup getirse bile kaynanalar memnun olacaklarını sanmıyorum. Not: Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı açıklanması yazının en sonuna bırakıldı.

=> 22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

diğer gelinlerin de bu gün kaç puanda olduğunu yani 22 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada son puan durumu vermeden önce hakkaniyet açısında bazı şeyler söylemek istiyorum.

[pembebuton]15 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Parayı Kim Kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

Serpil hanım kendi gününde aksilikler olmasına rağmen yoğurdum eksi demedi. Hak ettiği puanların çok çok üstünde puanlar aldı. Bu hafta en çok puanı Pazartesi günü yarışan ve kaynanaların önüne 8 çeşit yermek koyan Metanet hak ettiği puanları alamadı. Satı hanım hafta başından itibaren bu haksızlığı dile getirmeye çalıştı.

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Birinci Oldu? 22 Şubat Cuma Puanları

22 Şubat 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı? Sorusunun henüz cevabı bana göre %100 netleşse de resmi olarak netleşmedi. Gayri resmi olarak bu gün Ebru 10.000 TL değerindeki büyük ödülü alacaktır. Herkesin tabağında bin bir kusur bulan ama kendi gelinin tabağında nedense kusur bulamayan Serpil hanım hak etmediği bir birinciliği alacak. Şimdi bu yazımızda neyi anlatacağımızı kısaca açıklayıp konumuza devam edelim. [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 1 Mart Cuma Haftalık Puanlar[/pembebuton] için tıklayınız.

İçerik Haritası (Bu yazının içeriği)

 • Pazartesi gününden itibaren yarışan gelinlerin aldığı puanlar 
 • Gelinlerin yaptığı yemekler yani Menüleri
 • 22 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Final Puanları
 • Zuhal Topal’ın gelinlere verdiği puanlar
 • Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı kısmının açıklanması 
 • 22 Şubat Cuma kaç puanla birinci olduğunun açıklanması

Sizleri daha fazla bekletmeden bu gün yarışan Ceyda dahil yaptığı yemeklerden aldığı puanlara kadar kim ne yaptığını gün gün yazalım. Daha sorna Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat cuma ödülü kim kazandı? Sorusunu cevaplayacağız. Tabi bu yazının en son kısmında verdik. [mavibuton]8 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Parayı Kim Kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

************⇓Pazartesi⇓**************

18 Şubat Pazartesi Metanet Ve Kaynanası Satı Hanım

Haftanın ilk günü yarışmacısı olan aslen Azerbaycanlı olan Metanet Kara; 30 yaşında olan güzel gelinimiz aslen doktor olmak için Türkiye’ye okumaya gelmiş bir öğrencisi iken kalbini Cihan beye kaptırması ile 3 hafta içinde evlenmesi ile oldukça şaşırsak da gönüller bir birini sevdikten sonra gerisi yalan olur. 1,5 yaşında kızı olduğunu ve üç yıllık evli olduğunu öğrendiğimiz bu gün yarışan gelinimiz oldukça iddialı. zuhal topalla sofrada satı hanım ve gelini metanet resmi

Satı Kara; Aslen Malatyalı olduğunu ve 1964 doğumlu yani 55 yaşında olduğunu ve 33 yıllık evli olduğunu ve 4 çocuğu olduğunu ama yaş olarak en büyükleri cihan bey olduğunu açıkladı. Metanet’i kızı olarak gördüğünü ve en büyük kızım olacak dedi.

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Metanet’in Menüsü

 • Köz biberli Tavuk Çorba
 • Zirinçli Bilinçik
 • Rus Salatası
 • Tereyağlı Kazmaklı Etli Pilav
 • Çoban Salata
 • Karamelli Triliçe

Satı’nın Gelini Metanet’in Puanı 

Nejla 4
Serpil 5
Şükriye 3
Şengül 4
Zuhal Topal  7
TOPLAM  23

************⇓Salı⇓**************

19 Şubat Salı Fatma Ve Kaynanası Necla

Haftanın ikinci günü yarışmacısı olan aslen Şanlıurfalı olan Fatma İyigün; 42 yaşında ve 23 senelik evli olan Fatma 3 çocuk annesidir. dış sesin söylediklerine göre heyecanlı,iddialı ve biraz da takıntılı olduğunu söyledi. 10 yılda üçüncü oturma grubunu değiştirdiğini öğrendiğimiz Fatma’nın bu hareketine Zuhal hanım bile israf ne gerek var diye yorumladı.19 Şubat Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Fatma ile kaynanası Necla resmi

Haftanın ikinci gün yarışmacısı Fatma’nın kaynanası Necla İyigün; 47 yıllık evli olduğunu ve görünüş itibari ile 65 yaşlarında gösteren ve bu yaşına kadar çeşitli illerde yaşadığını hayat dolu olduğunu söylese de ağır konuşması ile bizler öyle olmadığını düşündük. Ancak gelini büyük ödülü kazanırsanız ne yapacaksınız sorusuna kaynana ile yurt dışında gezeceğiz dedi.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Şubat Fatma’nın Menüsü

 • Leben aşı
 • Ağzı açık ve yumurtalı Çiğ Köfte
 • Kazan Kebabı
 • Şehriyeli Pilav
 • Mevsim Salatası
 • Kadayıf Dolması

Necla’nın Gelini Fatma’nın Puanı

Satı  3
Serpil  3
Şükriye  3
Şengül  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM   17 

************⇓Çarşamba⇓**************

20 Şubat Çarşamba Ebru Ve Kaynanası Serpil

Çarşamba günü yani haftanın üçüncü günü yarışmacısı olan Ebru Şahin; 37 yaşında ve 16 yıllık evli olan tecrübeli gelinimiz kaynanası Serpil hanımı da alıp İznik’den geldi. İstanbul da kuzenin evinde (Kağıthane’de) yarışan 2 erkek çocuk annesi yemeklerine çok güvendiğini söyledi. Kaynanası ile 9 yıl boyunca birlikte yaşadığını ve o zamanları gülerek zor zamanlardı dedi. 20 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la sofrada bugün Ebru ile kaynanası Serpil

Serpil Şahin; Aslen Trabzonlu olduğunu ama doğma büyüme İznik de olduğunu 58 yaşında ve 38 yıllık evli olduğunu kendisi açıkladı. 2 gelini ve bir damadı olan yani iki oğlu bir kızı olan Serpil hanım eleştirileri ile diğer kaynanaların oldukça dikkatini çekti. Sadece dikkatini çekmekle kalmadı kaynanalar da ön yargı ile gelecekler. 

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Şubat Ebru’nun Menüsü

 • Közlenmiş domates çorbası
 • Fırında pırasalı mücver
 • Avokado salatası
 • Renkli patates topları
 • Çanak köfte
 • Zerdeçallı Pilav
 • Milföy çanağında mor lahana salatası
 • Böğürtlenli ekmek salatası

Serpil’in Gelini Ebru’nun Puanı

Satı  4
Necla  5
Şükriye  4
Şengül  4
Zuhal Topal    8
TOPLAM   25 

************⇓Perşembe⇓**************

21 Şubat Perşembe Rukiye Ve Kaynanası Şükriye

Perşembe günü yani bu haftanın dördüncü günü yarışmacısı olan Rukiye Topbaş; 33 yaşında ve 7 yıllık evli olduğunu aslen Tokatlı olduğunu açıklayan gelinimiz İstanbul da ikamet ettiğini söyledi. Yarışmaya kendisi katılmak istediğini ve bu durumu önce şaka ile başladığını daha sonra kaynanası ile durumu paylaşıp yarışmaya katılmak istediğini ve bu duruma ne dediğini sorduğunu, kaynanası da kocasından izin alıp yarışmaya katıldığını aktardı. Zuhal Topal'la sofrada Bugün 21 Şubat Perşembe Rukiye ve kaynanası Şükriye

Şükriye Topbaş; aslen tokatlı olduğunu ve İzmir de ikamet ettiğini iki evladı olduğunu biri kız diğeri oğlan olduğunu 3 tanede erkek torunu olduğunu açıkladı. Kendisini bu sofranın kraliçesi ilan eden ve ilk günden beri tacını giymeden gelmeyen kaynana bu gün de kafasında tacını eksik etmedi. Kocasının çok kıskanç olduğunu ama buraya gelinin isteği ve bir anı olsun diye gönderdiğini açıkladı. 

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Şubat Rukiye’nin Menüsü

 • Zeytinyağlı barbunya pilaki
 • Havuç tarator
 • Tavuk salatası
 • Ispanaklı börek ve patates kroket
 • Güveç kapama
 • Pirinç pilavı
 • Mevsim salatası
 • Muhallebili çilekli kadayıf çanakları

Şükriye’nin Gelini Rukiye’nin Puanı 

Satı  3
Necla  4
Serpil  5
Şengül  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   23 

************⇓Cuma⇓**************

22 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Ceyda Ve Kaynanası Şengül

Hafta finalinde yarışan ve bence bu haftanın en zor gününde yarışan Ceyda Akpınar; aslen Sivaslı olduğunu ama Zonguldak Ereğli de yaşadığını ve yaklaşık olarak 4 yıllık evli olduğunu ve bir çocuğu olduğunu bizlere açıkladı. Haftanın ilk günü dış sese verdiği röportaj da 24 yaşında olduğunu ve tam bir lezzet ustası olduğunu söylemişti. Bakalım bu gün dediğini yapıp 10. 000 TL’yi alabilecekler mi? Merakla beklerken. Bizde şimdi Ceyda ile eşi Devran beyin tanışma hikayesine bakalım. 22 Şubat cuma Zuhal Topal'la Sofrada Ceyda ve kaynanası Şengül

Şengül Akpınar; Aslen Sivaslı olduğunu, iki oğlu ama bir torunu olduğunu açıkladı. Şengül hanım, gelini ilk evlendiğinde gelini yemek yapmayı bilmediğini ama zamanla yemek yapmayı kendisinden öğrendiğini açıkladı.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Ceyda’nın Menüsü

 • Tavuklu yoğurt çorbası
 • Sosyetik mantı
 • Tepsi kebabı
 • Pirinç pilavı
 • Zeytinyağlı brokoli salatası
 • Hindistan cevizli pasta

Şengül Gelini Ceyda’nın Puanı 

Satı  4
Necla  3
Serpil  3
Şükriye  3
Zuhal Topal    4
TOPLAM   17

************⇓Final⇓**************

Zuhal Topla’la Sofrada 22 Şubat Toplam Puanlar (Haftalık Puanlar)

18 Şubat Pazartesi Metanet’in Puanı: 23
19 Şubat Salı Fatma’nın Puanı: 17
20 Şubat Çarşamba Ebru’nun Puanı: 25
21 Şubat Perşembe Rukiye’nin Puanı: 23

Bu puanları tablo halinde görmek isteyenler için ayrıca tablo halinde verdik.

18 Şubat Pazartesi Metanet’in Puanı: 23
19 Şubat Salı Fatma’nın Puanı: 17
20 Şubat Çarşamba Ebru’nun Puanı: 25
21 Şubat Perşembe Rukiye’nin Puanı: 23
22 Şubat Cuma Ceyda’nın Puanı: 17

Bu puanlara göre 22 Şubat 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı? sorusunun cevabı şimdilik Ebru gibi gözüküyor. Ancak ben Metanet’in hak ettiğini düşünenlerdenim.

Zuhal Topla’la Sofrada 22 Şubat Final Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu