Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Pazartesi Puanları [Tevhide Berberoğlu]

22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Tevhide Berberoğlu yarışacak. Aslen Ankaralı olan Tevhide Zuhal Topal’la sofrada 22 Şubat Pazartesi puanları için yarışan gelin oldu. Tevhide Berberoğlu kaç puan aldı? Tevhide Berberoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 22 Şubat 2021 tarihinde bu hafta ilk bölümde yarışan gelin ve kaynana kim? Bu haftanın ortak menüsü ne? Kaynanalar Tevhide’ye kaç puan verdi? 22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu ve daha fazlasının bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Şubat 2022 Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bu hafta ilk bölümde henüz 3 yıllık evli 26 yaşında Tevhide’ye ve belirlediği menüye kaynanalar tarafında ve sunucu tarafından bugün 22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları verilecek.

=> 5 Nisan Pazartesi Zuhal Topal Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Tevhide ve kaynanası Zehra

İlk bölümde yarışan Tevhide istediği puanları almak için hatasız bir sofra kurmak istese de kendi takımının tuzluğunu unutmasında dolayı kaynanalardan olumsuz eleştiri alacak. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Pazartesi Puan durumu için tıklayınız.

Her bölümü merak edilen ve hafta içi her gün 16:00 da yeni bölümleri ile Fox TV ekranlarında yayınlanan yemek yarışma programında Zuhal Topal 22 Şubat puanlaması bu haftanın kaderini %100 değiştirecek. zira İlk bölümde hak ettiği puanları vermek istemeyen kaynanalar sıra kendi gelinlerine geldiğinde aynı duyguyu yaşamaya mahkum.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Pazartesi Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Her yarışmanın sonunda verilen ödülü herkes almak istiyor. Bu nedenle kimse “Yoğurdum ekşi” demediği için sırası gelen kaynana ve gelin bir şekilde mağdur ediliyor. Lakin en doğru puanları Zuhal Topal verdiği için arada ki adalet dengesini %100 sağlayamasa da büyük oranda dengede tutmayı başarıyor.

=> 1 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

22 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Tevhide’nin yaptığı haftanın ortak yemeğini beğendi mi? Tevhide Berberoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamında tablo içerisinde verilmiştir.

=> 25 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Pazartesi (2020)

22 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Tevhide Berberoğlu. Aslen Ankaralı olan ve Düzce ilinde yaşayan Tevhide 26 yaşında ve bir çocuk annesidir.

=> 24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal Puanları için tıklayınız.

Üç yıllık evlilik hayatının bir yılı kaynanası ile beraber geçtiğini, yemek yapma konusunda kendisini oldukça geliştirdiğini ileri süren Tevhide bugün Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Pazartesi puanları en az 30 puan almaya çalışacak.

=> 23 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 22 Şubat Pazartesi Puanları alacak gelin ve kaynanası

Tevhide bugün 30 puan altında alması halinde kaynanası Zehra kendi gelinin kurumak için Salı gününden itibaren verebileceği en düşük puanları %100 kullanacak.

Dolayısı işle haftanın kaderini %100 değişecek olan 22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan Tevhide’nin puanları diğer gelinler i de dolaylı yoldan etkileyecek

22 Şubat Yarışmacısı Tevhide Berberoğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Tevhide Berberoğlu

 • 26 yaşında
 • 3 yıllık evli Bir çocuk annesi
 • 2,5 yaşında bir kızı var
 • Aslen Ankaralı
 • Düzce ilinde yaşıyor
 • Ailesi Düzce’de
 • Kaynanası ile bir yıl yaşadı
 • Oldukça kıskanç biri
 • Eşinin adı Mehmet

22 Şubat Yarışmacı Kaynana Şazimet Şahin

Zuhal Topal'la Sofrada Zehra Berberoğlu

 • Aslen Düzceli
 • 48 yaşında
 • 4 çocuk annesi
 • Üç kızı var
 • Bir oğlu var
 • 30 yıllık evli
 • Oğlunun adı Mehmet
 • Oldukça tutumlu biri

Zuhal Topal’la bugün yarışan Tevhide Berberoğlu’nun gerek haftanın ilk menüsünü yapması, gerekse haftanın ilk ortak menüsünü yağacak kişi olması nedeniyle Tevhide2nni menüsü açıklayacağız. Sonrasında kaynanaların ve sunucunun Tevhide’ye vereceği Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Pazartesi Puanları ile puanlaması kısmında birebir aktaracağız.

22 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Tevhide’nin Menüsü 

 • Sebzeli Sütlü Çorba
 • Cacıklı Arap Köftesi
 • Kuru Patlıcan Dolması
 • Kuru Kabak Dolması
 • Kıbrıs Usulü Tavuk Dolması
 • Pesto Soslu Erişteli Makarna
 • Özel Karışık Mevsim Salata
 • Dondurma Eşliğinde Şöbiyet

22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve menüsü


Yeni sezonda eklenen yeni kural gereği artık gelinler kendi menülerine ortak bir yemek eklemek durumdan. Bu ortak yemeği bizzat sunucu tarafında seçiliyor. Bu hafta 22 Şubat ile 26 Şubat tarihleri arasında Zuhal Topal’la sofrada Cacıklı Arap Köftesi yapacak.

Birazdan kaynanalar ilk menüye 22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal puanları sırasında puan vermek için kalemlerini hazırlarken günün en başında Tevhide’nin menüsünü ilk duyduklarında aynen şöyle dediler;

Yetiştirirse güzel
Erişte basit
hazır yaparsa kolay olur

Kaynanalar

Bu haftanın ilk menüsünü duyduklarında kaynanalar her ne kadar beğenmiş olsa dalar da Tevhide’nin yemeklerini tadımlama yaparken “Yemekler çok uyumsuz” olduğunu ileri sürdüler. 

22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Kaynanaların uyumsuz eleştirileri bugün 22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal puanları sırasında verecekleri düşük puanların bir nevi kapısını aralamak için yaptıkları hamle olarka dikkat çekti. Not: Tevhide Berberoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topala bugün kaç puan verdiğini ve kaynanalar bugün yarışan geline nasıl puanlar verdiğini merak edenler için Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Pazartesi puanları alt kısımda tablo içerisinde açıklanmıştır.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Tevhide Berberoğlu)

Ayşe Çetinkaya  4
Güngör Kefinsiz  4
Sevgi Naz Çevik  5
Sevim Aksoy  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   22

**22 Şubat 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 22 Şubat Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Ankaralı 3 yıllık evli bir çocuk annesi Tevhide Berberoğlu’nun yarıştığı, 22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının yapıldığı Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu