Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Aralık Pazartesi Puanları (Tülay Topal)

23 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Tülay Topal yarışacak. 30 yaşında ve iki çocuk annesi olan Tülay, yöresel lezzetlerle kaynanaların kalbine giden yol, midesinden geçeceğini düşünüp, harika lezzetler sunacak. Tabi bu duruma ise kaynanalar adil puanlarla karşılık vermeyecek. Dikkat: 23 Aralık Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi cevabı yazımızın sonunda verdik.

=> 23 Aralık 2020 Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta maalesef ilk gün tüm kaynanalar 3 puanı layık gördüğü için hafta boyunca oldukça sıkıntılı puanlamalar gördük. Tabi sonunda ise sade ve sadece 27 puanla birinciliği elde etti.

=> Bu arada [pembebuton]13 Ocak Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/pembebuton]? sorununu cevabını görmek için tıklayınız.


23 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 6 Ocak Pazartesi Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

 

Aslında daha önceki haftalarda 27 puan alan yarışmacılar ancak sonuncu olabilirken, kayın validelerin adaletsiz puanları maalesef bu sonucu doğurdu. Not: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? (23 Aralık Pazartesi) sorusunun cevabı yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> Bu arada [mavibuton]30 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

 

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 23 Aralık Pazartesi puanları sırasında umarın kayın valideler adil puanlar verir. Zira en güçlü silahlarını ilk günden verip (3 puanı) sonrasında hem kendi pişman oluyor. Hem de yarışan gelinler üzülüyor. Böyle bir hüzünlü hafta umarım görmeyiz.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 27 Aralık Cuma Bu Hafta Kim Kazandı[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

23 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada bugün Yarışan Tülay Topal=> Bu arada [mavibuton]27 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Final Puanlaması[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

 

23 Aralık ile 27 aralık haftasında saat 16:00 ile yeni bölümü ile karşımıza olacak olan Fox TV’nin sevilen programında bu hafta yarışacak yarışmacıların kimler olduğunu merak ettiğinizi biliyorum. Bu nedenle [pembebuton]23-27 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları[/pembebuton] konusunu sizler için hazırladım. Pembe butona basıp bu hafta yarışan gelin ve kaynana hakkında bilgi alabilirsiniz.

=> [pembebuton]26 Aralık Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

 

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Aralık Pazartesi (2019)

23 Aralık Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Tülay Topal. Bu hafta ilk bölümde sanırım en tecrübeli yarışmacı olarak karşımıza çıkan Aslen Edirneli olan Tülay, sunacağı yöresel lezzetlerle kaynanaları etkileyeceğinin planını yapa dursun. Gelin biz bu hafta yarışacak olan Tülay Topal ile birlikte kayın validesi Gülten Topal’ın hakkında edindiğimiz bilgileri paylaşalım.

=> Bu arada [pembebuton]25 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

23 Aralık Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

23 Aralık 2019 Pazartesi günü bu haftanın ilk bölümü olan 301. bölümde yarışacak olan gelin Tülay Topal ve kaynanası Gülten Topal hakkında ki bilgiler alt başlıkta açıklanmıştır.

=> Bu arada [pembebuton]24 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Tülay Topal (23 Aralık Pazartesi Yarışmacısı Gelin)

Zuhal Topalla Sofrada Tülay Topal - 23 Aralık 2019

 • 30 yaşında
 • 10 yıllık evli
 • iki çocuk annesi
 • Biri 3 diğer 8 yaşında çocukları var
 • Çocuklar konusunda katı kuralı var
 • Titizlik takıntısı var
 • Aslen Edirneli
 • Yarışmaya Trakya’dan katılıyor

Gülten Topal (23 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Gülten Topal - 23 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana

 • Bol tuzlu seviyor
 • 50 yaşında
 • Gelinin yemeğine çok güveniyor
 • 35 yıllık evli
 • Aslen Tokatlı
 • İki çocuk annesi

Haftaya oldukça hızlı başladık. Zira ilk gün karşımıza çıkan Edirneli Tülay, neşesi ve enerjisi ile bizleri de evlerimizde enerjik kıldı. Kısaca eşi ile tanışma hikayeni anlatalım. Tülay Lise yıllarında dişlerine tel taktırmak için gittiği dişçide şimdiki eşi ile karşılaştığını ve arkadaş olduklarını. Daha sonra ise sevgili olup evlendiklerini açıkladı.

Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen maalesef ki haftanın tüm puanlamasını etkiliyor. Bildiğiniz gibi verdikleri puanların aynısını hafta boyunca başka hiç bir geline veremeyecekleri için hafta başında tüm kaynanaların en güçlü silahı olan 3 puanı baştan kullanması, haftanın da gidişatını oldukça etkiliyor.Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 23 Aralık Yarışmacıları Tülay Ve Gülten

Bu nedenle ilk gün puanlaması yani Zuhal topalla 23 Aralık puanları verildiği sırada kaynanaların tavırları ve puanlama yapmadan önce söylemleri, bir sonraki gün yarışan gelinin alacağı puanı dahi etkiliyor.

Her zaman en doğru puanlamayı yapan sunucumuz, kayın validelerin acımasız ve haksızca verdiği puanlardan sonra bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? diye merak ediyoruz. Bu sebeple alt kısımda tablo içinde hem kaynanaların hem de sunucumuzun bugün vereceği puanları farklı renklerle yazdım.

Zuhal Topal 23 Aralık Pazartesi kaç puan verecek? Sorusu ve daha fazla hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Tablo içinde yazılı olan puanlamayı göremeyenler, lütfen yorum kısmında geri dönüş sağlayabilirsiniz. 

23 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Tülay’ın Menüsü 

 • Sütlü Brokoli Çorbası
 • Pırasalı Gül Böreği
 • Yoğurtlu Bürüksel Lahanası
 • Mutancana
 • Bulgur Pilavı
 • Nohutlu Yeşil Salata
 • Zerde

Zuhal Topal'la Sofrada 23 Aralık Pazartesi Puanlaması Yapılacak Menü


Haftanın ilk günü olan 23 Aralık Pazartesi günü puanlama yapacakları menüyü gören kaynanalar sert sözlerle eleştirdiler. Benim korkum. Yine düşük puanlarla haftaya başlamak olacak. Zira bu düşük puanları ilk günden vermeye alışkanlık eden kaynanaların bu hamlesine karşı sunucumuz da yeni kurallarla engel olmak için elinden geleni yapacaktır. Not: Zuhal Topalla 23 Aralık Puanlaması.

“=>Menü uyumsuz
=>Bu Menü çok riskli
=> Hiç duymadığım bir menü
=>Görsellik ve lezzet önemli. Bu yüzden yemekler masada belli olacak”
Kaynanalar

Sözleri ile ilk gün yarışan gelinin menüsüne çamur atıp, izi kalmasını istediler. Bu yüzden gözünün üstünde kaşın var misali, eleştirilerde bulundular Not: Zuhal Topal’la Sofrada 23 Aralık Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

23 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Tülay’ın Puanları)

Hatice  6
Nilgün  5
Şenay  5
Birgül  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   27

**23 Aralık 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 23 Aralık 2019 Fragmanı (301. Bölüm)

30 yaşında ve 10 yıllık gelin olan Tülay Topal’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 301. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu