Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak Cuma Puanları (Büşra Karakoç)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 24 Ocak Cuma Büşra Karakoç yarışacak. Aslen Trabzonlu olan yarışmacımız, kendi yöresinden yemeklerle katılmasını beklerdik. Ancak daha ortada bir menü ile kayın valideleri etkilemek istiyor. 5 yıllık evli ve iki kız evladı olan Büşra, bu tecrübesini ortaya koyduğu menüde göstermek ve Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak Puanları sırasında yüksek puanları almayı hayal ediyor. 

=> Bu arada 21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Puan Tablosu sonucunu görmek için tıklayınız.

Büşra, menüsüne odaklanmışken kayın validesinin son bölümde 7 ve 8 puanı hak eden Jemal’in menüsüne 4 puanı layık görmesinden dolayı bugün kendisi de Şengül kaynanadan düşük puanlar alacağını elbette tahmin ediyor.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 14 Şubat Cuma Puan Durumu sonucu için tıklayınız.24 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Kaynana

Bu nedenle Büşra diğer üç kaynana ve sunucumuzdan yüksek puanları almayı istese de eksik menüsünden dolayı istediği puanlar alamayacak.Dikkat: bugün Zuhal topal kaç puan verdi sorusunun cevabını yazının en son kısmında bulabilirsiniz. 

=> 7 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Yonca Onay’ın Puanları için tıklayınız.

Esma maalesef arpa şehriyeyi marketten almayı unuttuğu için pilavı şehriyesiz oldu. Büşra’nın eksik menü ile yarıştığını fark eden kaynanalar da Zuhal Topalla Sofrada 24 Ocak Cuma puanları sırasında oldukça düşük puanlar verecekler.

=> Bu arada [pembebuton]24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada kim birinci[/pembebuton]? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak Cuma (325. Bölüm)

24 Ocak Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Büşra Karakoç. İki kız evladı olan Büşra 27 yaşında ve 5 yıllık evlilik tecrübesinde yaptığı güzel yemekleri bugün de kaynanalara ve sunucumuza yapmak istiyor. Ancak kayın validesi Esma’nın haksız puanlaması nedeni ile bugün kayın validesinin acısını bir nevi Büşra çekecek. Dikkat: Zuhal topal’la Sofrada 24 Ocak Cuma puan durumu sonucu yazının son kısmında sizleri bekliyor.24 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün - 325. bölüm

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak Cuma puanları sırasında kaynana Şengül hanımın vereceği puanları oldukça merak ediyorum. Zira kendi gelini Jemal’e haksız puanlar veren kayın valide Esma strateji yapmaya çalışsa da gelini Arpa şehriyeyi unutması nedeni ile eksik menüden dolayı bir puan dahi verilebilir hale gelmesi Şengül’ün işine yaradı.

24 Ocak 2020 Cuma günü bu haftanın son bölümü olan 325. bölümde yarışacak olan Büşra Karakoç ile kaynanası Esma Karakoç hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Büşra Karakoç (24 Ocak Cuma Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Karakoç - 24 Ocak Cuma Yarışmacısı

 • 27 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • Aslen Trabzonlu
 • İki kız evladı var
 • Yemeklerine ve Kendisine güveniyor

Esma Karakoç (24 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Esma Karakoç - 24 Ocak Cuma Yarışmacı Kaynana

 • 60 yaşında
 • Adapazarlı
 • Aslen Gürcü
 • Sessiz bir yapısı var

Bugün Zuhal topalla sofrada puanları sonunda, bir gelin 15.000 TL değerindeki büyük ödülü alacak. Ancak bu ödülü alacak kişi %100 Büşra olamayacak. Çünkü; Büşra eksik menü ile yarışmaktadır. 

Sanırım kayın valideler beş puandan aşağıya puanlar verecekler. Dolayısı ile bugün yarışan Büşra’ya en yüksek puanı sunucumuz verecek. Dikkat: bugün 24 Ocak Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabı, yazının devamında sizleri bekliyor. 

24 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Büşra’nın Menüsü 

 • Köfteli Sebze Çorbası
 • Muska Paçanga Böreği
 • Kırmızı Biber Sarması
 • Renkli patates çanağı
 • Güveçte Meftune
 • Arpa Şehriyeli pirinç pilavı
 • Kış Salatası
 • Muzlu cevizli Sultan sarması

Zuhal Topal'la Sofrada 24 Ocak Cuma Puanları Alacak Günün Menüsü


Bu hafta son bölümde yarışan bu haftanın en sessiz kaynanası Esma’nın gelini Büşra’nın menüsünü gören kaynanalar resmen kararsız kaldılar. Son bölümde yarışan kayın valide Şengül hanım çok kolay olarak nitelendirirken, bir başka kaynana zor ve 2,5 saat içinde yetiştirmesi zor olduğunu dile getirdi. Kayın validelerin kısaca menüye getirdiği eleştiriler;

“=> Bu menü uyumlu
=>Basit ve kolay bir menü

Kaynanalar Menü eleştirisi 

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak Puanları sırasında kaynanalar anlaşılan karma karışık bir puanlama verecekler. Zira birisinin kolay dediği menüye diğeri zor ve uğraştırıcı olduğunu, yetiştiremeyeceğini iddia etti.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (20-24 Ocak 2020)

Bu hafta 20 Ocak 2020 Pazartesi günü başlayan bu hafta 25 Ocak Cuma günü hem kaynanaların hem de sunucumuzun vereceği puanlarla bu haftayı da geride bırakacağız. Şu ana kadar Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu hemen alt kısımda verdim.

 • 20 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Güllü Gökdoğan) = 24
 • 21 Ocak 2020 Salı Puanı (Melek Dinçkul) = 29
 • 22 Ocak 2020 Çarşamba Puanı (Derya Gençay) = 31
 • 23 Ocak 2020 Perşembe Puanı (Jemal Tagonava) = 26
 • 24 Ocak 2020 Cuma Puanı (Büşra Karakoç) = 20

Büşra arpa şehriyeli pilav yapacağını söylese de market alış verişinde arpa şehriyeyi almadığı için Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak Puanları sırasında Büşra’nın menüsüne eksik menü diyebilirler. Bu da Büşra’nın 31 puanı asla alamayacağı anlamına geliyor.

24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Büşra’nın Puanları)

Melek  3
Sevim  6
Şengül  3
Fatma  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM   20

**24 Ocak 2020 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 24 Ocak Cuma Fragmanı

Aslen Trabzonlu olan Büşra Karakoç bu haftanın final bölümünde yarıştı. Hemen alt kısımda Zuhal Topal’la Sofrada 325. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu