Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Çarşamba Puanları [Yağmur Çıtak]

24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Yağmur Çıtak yarışacak. Aslen Kayserili olan Zeynep Zuhal Topal’la sofrada 24 Şubat Çarşamba puanları için yarışacak. Kayserili gelin bugün yarışan Yağmur Çıtak kaç puan aldı? Yağmur Çıtak’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal’la sofrada bugün yarışan yarışmacılar kim? Kaynanalar Yağmur’un menüsüne ne dedi? Kaç puan verdiler? 24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 24 Şubat 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları Sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

(Güncelleme 25/02/2021) Yağmur Çıtak bu hafta en düşük puan alan gelin oldu. Kaynanalardan 14 puan alan geline beş puan vermesi bekleniyor.

=> 7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu haftanın ikinci bölümünde aslen Kayserili olan Yağmur ana yemek olarak Yağlama yapacak ve kaynanalar da yağlamaya bugün 24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında puanlar verecek.

=> 31 Mart Çarşamba Zuhal Topal Bugün Kaç puan verdi görebilmek için tıklayınız.

24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Yağmur

Zuhal Topal’la Sofrada son bölüm de yarışan Zeynep efsane tatlısına rağmen haftanın ortak yemeği Cacıklı Arap köftesini hatasız yapmasına rağmen kaynanalar sözleşmiş gibi beş puan verdikleri için Zeynep %100 haftanın birinci olma fırsatını kaçırdı.

=> 24 Mart 2021 Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Son bölümde yarışan gelinin kaynanası Ayşe gelinine gelen düşük puanların intikamını almak için Cuma gününe kadar mümkün mertebe 3-4-5 puanlarının kullanacak.

=> 17 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Rekabetin ve yarışmanın dozajı giderek artarken, kaynanalar strateji yapmaya, olmuş tabaklara ve yemeklere düşük vermeye devam ediyor. Gelinlerin yemekleri değil, kaynanaları stratejilerinin puanlamaya tabi olduğu yarışma programında 24 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabının final gününe kalmadan birazdan Yağmur Çıtak’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını açıklayacağız.

=> 25 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Çarşamba (2020)

24 Şubat Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Yağmur Çıtak. Aslen Kayserili ve henüz nişanlı olan Yağmur orta okula gittiği dönemden beri yemek yaptığını, annesi işte çalıştığı için evdeki yemekleri kendisi yaptığını, bugün elinin lezzetini kanıtlamak için elinden geleni yapacak.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Çarşamba puanları verildikten sonra Yağmur kaynanalardan en az 21 puan alması gerekiyor. Bunun altında alacağı puanlar Yağmur’un 15.000 TL’yi almasına %100 engel olacak.

Zuhal Topal'la Sofrada 24 Şubat Çarşamba Puanları alacak gelin ve kaynana

Haftanın üçüncü yarışmacısı Yağmur her ne kadar kuaför olsa da yemek yapmayı ve mutfakta olmayı çok sevdiğini, 24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün gerek kaynanalardan gerekse Zuhal Topal’dan çok iyi puanlar alıp düğünü için kullanmayı hedefliyor.

24 Şubat Yarışmacısı Yağmur Çıtak

Zuhal Topal'la Sofrada Yağmur Çıtak

 • 2002 yılında doğdu
 • Henüz 18 yaşında
 • Evli değil
 • Şu an nişanlı
 • Aslen Kayserili
 • Kayseri ilinde yaşıyor
 • Babası Aşçı
 • Kendisi Kuaför
 • Çocuk yaşta yemek yapmaya başladı
 • Kendisine güveni tam
 • Nişanlısının adı Yahya

24 Şubat Yarışmacı Kaynana Güngör Kefinsiz

Zuhal Topal'la Sofrada Güngör Kefinsiz

 • Aslen Kayserili
 • Kayseri de yaşıyor
 • 2 gelini var
 • Diğer gelinin adı Roza
 • Hamur işlerini çok seviyor
 • Kayseri’de ikamet ediyor
 • Izgarayı çok seviyor
 • Gelinini çok iyi savunuyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Yağmur Çıtak’ın bugün menüsünde ki yemeklerin isimlerini açıkladıktan sonra kaynanaların menüye karşı eleştirilerini birebir aktaracağız. Bu yazının en sonunda ise Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Çarşamba Puanları ile puanlaması konusunu tablo içerisinde an ve an aktaracağız.

24 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Yağmur’un Menüsü 

 • Sebzeli Mercimek Çorba
 • Cacıklı Arap Köftesi
 • Fırında Pastırmalı Roka
 • Brokoli Salatası
 • Kayseri Yağlaması
 • Mevsim Salatası
 • Kaymaklı İncir Dolması

24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve menüsü


Bu hafta üçüncü bölümünde yarışan henüz nişanlı olan Yağmur’un yapacağı yemeklere 24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal puanları sırasında puanlar alacak. Kaynanalar Yağmur’un bugün yapacağı yemekleri ilk duyduğunda aynen şunları söylediler;

Menüsü çok kolay
Sebze çorbası kolay
Yağlama biraz uğraştırır

Kaynanalar

Bu hafta tüm yarışmacılar Gaziantep yöresinden Cacıklı Arap köftesi yapacaklar. Yağmur da bugün ara sıcak olarak Zuhal Topal’la sofrada Cacıklı Arap Köftesi yemeğini en iyi şekilde yapmak için çabalayacak.

Kaynanalar Yağmur’un yapacağı yemeklerin isimlerini duyunca kolay ve uğraştırıcı olmadığını dile getirdiler. Anlaşılan o ki kaynanalar Yağmur’a verebilecekleri en düşük puanlarını verecekler. Not: Yağmur Çıtak’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı yazının en sonunda verilmiştir.

24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Kaynanaların bugün kaç puan verdiğinden çok Zuhal Topala bugün kaç puan verdiği daha önemli bir hal aldı. Zira kaynanalar artık verebilecekleri en düşük puanları vermek için ellerinden geleni yaptığı için haftanın toplam puan durumu sonucunu sunucunun puanları etkili olacak. Dikkat: Bugün 24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal puanları yazının en sonunda sizleri bekliyor

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Çarşamba puanları sırasında Yağmur en az 30 puan alması gerekiyor. Kaynanası Güngör son bölümde yarışan Zeynep’e bilerek düşük verdiği için bugün gelinin yüksek puan alması için elinden geleni yapacak olsa da diğer kaynanalar maalesef en düşük puanlarının Yağmur’a kullanacaklar.

24 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Fox TV’nin sevilen yarışma programı bu hafta 22 Şubat Pazartesi günü başladı. Gelinleri yine ellerinden geleni en iyisi yapsalar da kaynanaların düşük puanları gündem olmaya bu haftada devam etti. Şu an kadar iki gelini yarıştı. Bugün de Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Çarşamba Puanları sonucunda yarışan gelinlerin sayısı üçe çıkacak.

Şu an kadar yarışan gelinlerin aldığı toplam puan durumu yani Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu alt kısımda verilmiştir.

 • 22 Şubat Pazartesi Puanı (Tevhide Berberoğlu) : 23 Puan
 • 23 Şubat Salı Puanı (Zeynep Çetinkaya) : 28 Puan
 • 24 Şubat Çarşamba Puanı (Yağmur Çıtak) : 19 Puan

Yukarıda sadece Yağmur’un puanları belli olmadığını, birazdan kaynanalar ve sunucunun puanları sonrasında Yağmur’un da puanları netlik kazandıktan sonra 24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada toplam puanlar belli olacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Yağmur Çıtak)

Zehra Berberoğlu  5
Ayşe Çetinkaya  3
Sevgi Naz Çevik  3
Sevim Aksoy  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   19

**24 Şubat 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 24 Şubat Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Kayserili olan ve henüz nişanlı olan Yağmur Çıtak’ın yarıştığı, 24 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile bu güne ait puanlamanın yapılacağı Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu