Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Ocak Pazartesi Puanları [Bahar Nigar]

25 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Bahar Nigar yarışacak. Aslen Sinoplu 15 yıllık aşçı gelini olan Bahar Zuhal Topal’la sofrada 25 Ocak Pazartesi puanları sırasında bu haftanın en yüksek puanları almak için yarışmacı gelin olarak yarışacak. Bahar Nigar bugün kaç puan aldı? Bahar Nigar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 25 Ocak 2021 Zuhal Topal yarışmacıları kim? Soruların cevapları yazımızın satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Pazartesi Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

(Güncelleme 27.01.2021) Haftanın ilk bölümünde yarışan Bahar Nigar hatasız bir sofra kurmasına rağmen Meryem Can’ın topuklu ayakkabı takıntısı nedeniyle yarışan Bahar’a 3 puan vermesi günün en çok konuşulan konuları arasında yer aldı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ocak Perşembe Toplam puanlar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada bugün yarışan Bahar Nigar ve Kaynanası

Haftanın ilk bölümünde yarışacak olan tecrübeli gelin olan Bahar Nigar’a bugün 25 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları verilecek. Bahar’a gelecek olan puanlar bu haftanın kaderini %100 değiştirecek. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ocak Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

Hafta içi saat 16:00 da yeni bölümleri ile karşımıza çıkan yarışma programında haftanın ilk bölümünde düşük puanların verilmesi tüm hafta boyunca zincir etkisi oluşturuyor. Bu nedenle ilk yarışmacı Bahar’ın alacağı her puan tüm yarışmacıları kesinlikle etkileyecek. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 26 Ocak Salı Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bugün Zuhal Topal 25 Ocak puanlaması konusuna geçmeden önce 25 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı kesin olarak yazımızın devamında paylaşılacaktır. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 25-29 Ocak Bu hafta yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Haftanın ilk bölümün de düşük puanları kullanmamaları konusunda ikaz eden sunucumuz bugün Sinoplu Bahar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabını ise yazının en sonunda sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Ocak Pazartesi (2020)

25 Ocak Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Bahar Nigar. Aslen Sinoplu olan 15 yıllık evli Bahar farklı yemeklerle kaynanaları etkilemek istiyor. Kendi menüsünü ve haftanın ortak yemeğini daha önce evde yapan ve eksiklerini fark edip bugün hatasız bir menü çıkartmak için elinden geleni yapacak.

Zuhal Topal'la Sofrada 25 Ocak Pazartesi Puanları alacak gelin kaynana

Bahar Nigar bugün Zuhal Topal’la Sofrada 25 Ocak Pazartesi puanları sırasında 5 puanın altında alacağı her puan kendisinden sonraki yarışacak geline sirayet edecek.

Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışacak gelin ve kaynana hakkında verilen bilgiler hemen alt kısımda sizleri bekliyor. günün puanlaması ise yazının devamında bulabilirsiniz.

25 Ocak Yarışmacısı Bahar Nigar

Zuhal Topal'la Sofrada Bahar Nigar

 • 14 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Aslen Sinoplu
 • 7 yıl kaynanası ile yaşadı
 • Eşinin adı Rıza
 • 35 yaşında
 • Düzen ve titizlik takıntısı var
 • Kendisi Muhasebeci

25 Ocak Yarışmacı Kaynana Gülay Nigar

Zuhal Topal'la Sofrada Gülay Nigar

 • 55 yaşında
 • Aslen Kırıkkaleli
 • İstanbul da yaşıyor
 • 10 yıl aşçılık yaptı
 • 2 oğlu var
 • 2 gelini var
 • 3 torunu var

Zuhal Topal’la bugün yarışan Bahar Nigar’ın kallavi menüsü ve bu menüye karşı kaynanaların eleştirilerini aktaracağız. Günün sonunda ise kaynanaları ve sunucunun vereceği Zuhal Topal’la Sofrada 25 Ocak Pazartesi Puanları ve puanlamasını tablo içerisinde aktaracağız.

25 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Bahar’ın Menüsü 

 • Müstlü Mısır Çorbası
 • Kaytaz Böreği
 • Humus
 • Macar Kebabı
 • Tereyağlı Erişte
 • Gavurdağı salata
 • Kaymaklı Şambali
25 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve Menüsü

Haftanın ilk menüsü ile kaynanaların karşısına çıkan Bahar’ın menüsüne karşı kimisi kolay olduğu için eleştirirken kimisi karışık ve zor bir menü olduğunu dile getirdiler.

Kısaca 25 Ocak Pazartesi Zuhal Topal puanları kısmın da kaynanalar fikir birliğine varamadan puanlama yapacaklar. İşte kaynanaların Bahar Nigar’ın menüsüne karşı yaptığı eleştirileri birebir aktarıyoruz.

Menü ağır
Aşçı menüsü değil
Menüsü çok değişik

Kaynanalar

Kaynanalar Bahar’ın yemeklerini genel itibari ile yeterli bulurken, yemeklerin lezzeti ve sunumuna göre puan verecekleri konusunda üstüne basa basa dile getirdiler.

Bahar haftanın ilk yarışmacısı olduğu için kendisinden önce yarışan gelinin kılavuzu ve puanları olmadan yarışacak. Bu nedenle 25 Ocak Pazartesi Zuhal Topal puanları sırasında en az 30 puan alması  gerekiyor ki beklentilerini final anına kadar sürdürebilsin.

25 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Bahar 30 ve altında puan alması halinde %100 bu hafta elene ve 15.000 TL’yi kaybeden gelinler arasına adını yazdıracak. 

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Ocak Pazartesi puanları sonucunda Bahar Nigar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Haftanın ilk yarışmacısı Bahar’a kaynanalar kaç puan verdiğini hemen alt kısımda tablo halinde sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

25 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Bahar Nigar)

Elif Yılmaz Türk  5
Meryem Can  3
Huriye Tekeci  4
Fatma Sebahat Erginay  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   24

**25 Ocak 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 25 Ocak Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Sinoplu 15 yıllık evli 2 çocuk annesi olan Bahar Nigar’ın yarıştığı, 25 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının yapılacağı Pazartesi günün videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu