Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Kasım Salı Puanları Açıklandı!

26 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Selman Çakar Karacak yarışacak. 33 yaşında olmasına rağmen 13 yıllık evli olması ve bunu göstermemesi sunucumuz bir hayli şaşırtmayı başardı. bugün Müjgan kaynana yarışacak. Namı değer savunma bakanı olarak aile içinde lakabı olan Müjgan, gelini Selman’a çok güveniyor. 

=> Yemekteyiz 26 Kasım 2021 Cuma Büyük Ödülü Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Son bölümde yarışan yarışmacı hakkında gerekli bilgiler kaynanasında alan Selman bugün kendi menüsü böyle bir durum ile karşılaşmaması için tüm önlemleri alsa da yine de kaynanalar 26 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları  sırasında düşük puanlar vermeye kalkarsa hakkını savunacağını ve sessiz kalmayacağını açıkladı.

=> Bu arada [pembebuton]17 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugünkü bölüm Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

26 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bu hafta yarışmacıları Selman ile Müjgan

=> [kirmizibuton]10 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/kirmizibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Haftanın ilk günü gördüğümüz düşük puanları sunucumuzun verdiği yüksek puanlarla bir nebze olsun yarışmaya denge geldi. Bakalım bugün yarışacak Selman’a 26 Kasım Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi. Merak etmeyin bu sorunun cevabı yazının en alt kısmında tablo içinde sizleri bekliyor.

=> [pembebuton]29 Kasım Cuma Zuhal Topal Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Hafta içinde her gün farklı yarışmacıların ekrana geldiği Fox TV’nin sevilen yarışma programında yarışacak gelin ve kaynanaları ilk etapta tanımak oldukça zor. Bu sebeple [pembebuton]25-29 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu öğrenmek için ayrıca konu yazdım. Dileyen Pembe butona basıp, geçebilirler. 

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Kasım Salı (2019)

26 Kasım Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Selman Çakar Karacak iki çocuk annesini olması ve 13 yıllık tecrübesini konuşturmak için eline geçen fırsatı en iyi şekilde kullanmak istiyor. Dikkat: 26 Kasım Salı Zuhal topal bugün kaç puan verdi sorusunu cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

=> [pembebuton]28 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal Bugün yarışan Gelin Selman - 26 Kasım 2019 Salı

Son bölümde yarışan gelini harika bir menü ile kaynanalar etkilemeyi planlamış, ancak kaynanalar yüksek puanları ilk günden layık görmemişti. Şimdi Selman Zuhal Topal’la Sofrada 26 Kasım puanları sırasında hak ettiği puanları almak için ter dökecek. 

=> [pembebuton]27 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu hafta Salı günü (26 Kasım 2019 Salı) yarışan yarışmacımız Selman Çakar Karacak ile kaynanası Müjgan Karacak hakkında tüm bilgiler hemen alt sizleri bekliyor.

Selman Çakar Karacak (26 Kasım Salı Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada 26 Kasım Salı Yarışmacısı Selman Karacak

 • 33 yaşında
 • İki çocuk annesi
 • 13 yıllık evli
 • 5 yıldır aynı iş yerinde çalışıyor
 • Şu an yetkili servis danışmanı olarak görev yapıyor
 • Tozları hiç sevmiyor
 • Aslen İstanbullu
 • Hijyeni çok seviyor

Müjgan Karacak (26 Kasım 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada 26 Kasım 2019 Yarışmacı kaynana Müjgan Karacak

 • Dans etmeyi çok seviyor
 • Rap şarkılarını çok seviyor
 • 53 yaşında
 • Gelini yarışmaya katılmasını istemiş
 • İstanbul Beykozlu
 • Gelinine çok güveniyor
 • Ailenin savunma bakanı

Haftanın ikinci yarışan Müjgan’ın gelini Selman’ın bugün yapacağı menüyü gören kaynanalar kolay olduğunu iddia ettiler. Lakin biz de menüye baktığımda 2,5 saat içinde kolay diyemeyiz. Anlaşılan o ki bu hafta kaynanalar herkese düşük verecek. Bu sebeple olur olmadık her menüyü eleştirip düşük verecekler. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 26 Kasım Puanları yazının en son kısmında verdik. 26 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana

Bugün 26 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? Merak etmeyin ben bu sorunun cevabının yazının ilerleyen kısmında vereceğim. Ancak burada dikkat çekmek istediğim olay, sunucumuz adil puanlama yapıyor mu? Yorumlarınızı bekliyorum.  

26 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Ece’nin Menüsü 

 • Kıymalı tarhana çorbası
 • Kıymalı Gül böreği
 • Fırında Kaşarlı Mantar
 • Arpacık soğanlı yahni
 • Tel şehriyeli pirinç pilavı
 • Mevsim Salata
 • Ayva Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 26 Kasım Salı Selman'ın Menüsü


Kaynanalar bu haftanın ikinci günü seçilen ve Müjgan’ın gelini Selman’ın yapacağı yemeklerin isimini duyunca hepsinin ortak kanısı kolay bir menü seçildiğini söylediler. Son bölümde yarışan kaynana Arife kendisini çok eleştiren Müjgan’ı terleteceğini ve eleştirileri ile zorlayacağını söyledi.

26 Kasım Salı puanları an ve an değişim gösteriyor. Puanların son halini görmek için lütfen sayfayı her kaynananın verdiği puan sonrasında güncelleyiniz. Bizleri

<< Zuhal Topalla sofrada puanları dizicenter >>

şeklinde arayıp, en son yazdığımız yazımızı görebilirsiniz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Kasım Puanları sırasında kaynanaları alacağı tavır, bu haftanın da gidişatını %100 etkileyecek. Çünkü ilk gün düşük puanlar ortaya birden çıkması, ikinci günde aynı olayı görecek miyiz acaba diye izleyenler merakla Salı puanlamasını bekliyorlar.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (25-29 Kasım)

25 Kasım 2019 Pazartesi günü başlayan hafta oldukça çekişmeli ve kaynanaların verdiği haksız puanlamalarla tansiyonu yüksek bir haftayı yaşıyoruz. Birazdan Salı günü Yarışan Müjgan’ın gelini Selman’ın alacağı puanları hemen alt kısımda sizlere vermeden önce bu hafta yarışmacıların aldığı toplam puan durumunu alt kısımda verdim. 26 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Selman

 • Pazartesi = 25
 • Salı = 25

26 Kasım Salı Zuhal Topal’la Puanları (Selman’ın Puanları)

Arife  5
Havva  4
Kerime   4
Cemile  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM   25

**26 Kasım 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 26 Kasım 2019 Fragmanı

23 yıllık evli ve iki çocuk annesi olan ve ismi ile bizleri oldukça şaşırtan yarışmacımız Selam Çakar Karacak’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 282. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu