Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Ocak Salı Puanları [Gözde Yılmaz Türk]

26 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Gözde Yılmaz Türk yarışacak. Aslen Kırşehirli Gözde Zuhal Topal’la sofrada 26 Ocak Salı puanları sırasında kendisinden önce yarışan gelinin puanları geçmek için bugün Fox TV ekranlarında yarışacak. Gözde Yılmaz Türk bugün kaç puan aldı? Gözde’ye Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 26 Ocak 2021 Salı günü yarışan gelin ve kaynana kim? Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu ne oldu? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

=> 23 Şubat Salı Zuhal Topal Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

(Güncelleme 27.01.2021) Kaynana Huriye’den 8 puan alan ve kaynanalardan toplam da 24 puan alan Gözde Yılmaz Türk Zuhal Topal’dan ise 7 puan alması bekleniyor. 

Bu hafta ilk bölümde yarışan gelinin hiç bir eksiği olmamasına rağmen ilk günden 3 ve 45 puanı alması haftanın kaderini %100 değiştirdi. Bundan sonra her kaynana “Benim gelinime sen düşük verdin” mantığı ile puanlama yapacak. Bugün intikam puanlamasının ilki bugün 26 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında izleyeceğiz.

=> 2 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanı için tıklayınız.

Hafta içi saat 16:00 da yeni bölümü ile Fox TV ekranlarında yer alan ve oldukça ilgi ile izlenen programda birbirinden iddialı yarışmacıları bu haftaya start verdi. Haftanın ilk bölümünde yarışan Bahar kaynanalardan 18 puan alırken Zuhal Topal’dan 6 puan alması bekleniyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ocak Perşembe Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bugün Zuhal Topal 26 Ocak puanlaması sırasında gözde en az 25 puan alması gerekiyor. Bunun altında alacağı her puan kesinlikle 15.000 TL’yi kaybettiğinin belgesi olacak. 

=> 27 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

Haftanın ilk bölümünde yarışan gelinin yemeklerini çok fazla beğenmeyen sunucumuz 6 puan verirken bugün yani 26 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı şimdiden merak konusu oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Ocak Salı (2020)

26 Ocak Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Gözde Yılmaz Türk. Aslen Kırşehirli bir çocuk annesi olan Gözde elinin lezzetini yemekleri ile kanıtlayacağını ve kaynanalardan bugün Zuhal Topal’la Sofrada 26 Ocak Salı puanları sırasında çok iyi puanlar alacağını düşünüyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 25-29 Ocak yarışan gelin ve kaynanalar kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 26 Ocak Salı Yarışmacıları

Gözde kendisinden önce yarışan Bahar’ın menüsünde hiç bir eksik olmamasına rağmen 3 puan aldığını öğrendiği için kendisine de çok düşük vermek için kaynanalar ellerinden geleni yapacağını ancak Zuhal Topal’la Sofrada bugün verilen puanlamada kendisine düşük puan gelmemesi için elinden geleni yapacağını dile getirdi.

26 Ocak Yarışmacısı Gözde Yılmaz Türk

Gözde Yılmaz Türk (26 Ocak Salı Yarışmacı Gelin)

 • 6 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Aslen Kırşehirli
 • 2015 yılında evlendi
 • Yemek yapmayı çok seviyor
 • Sunum yapmayı çok iyi biliyor

26 Ocak Yarışmacı Kaynana Elif Yılmaz Türk

Elif Yılmaz Türk (26 Ocak 2021 Yarışmacı Kaynana)

 • Aslen Malatyalı
 • Didim de yaşıyor
 • Alımlı ve bakımlı biri
 • Zuhal Topal hayranı
 • gelinine çok güveniyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Gözde Yılmaz Türk’ün kallavi menüsü ve bu menüye karşı kaynanaların eleştirilerini aktaracağız. Günün sonunda ise kaynanaları ve sunucunun vereceği Zuhal Topal’la Sofrada 26 Ocak Salı Puanları ve puanlamasını tablo içerisinde aktaracağız.

26 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Gözde’nin Menüsü 

 • Sütlü Kerevizli Mercimek Çorbası
 • Kaytaz Böreği
 • İçli Köfte
 • Haydari
 • Sarımsaklı Adana Kebabı
 • Sebzeli Meyhane Pilavı
 • Mevsim Salata
 • Supangle

Haftanın ikinci menüsü ile yarışan Gözde Yılmaz Türk Zuhal Topal’la Sofrada 26 Ocak Salı puanları için yarışacak. Haftanın ilk bölümünde düşük puan alan gelini geçip bu hafta 15.000 TL’yi alabilmek için kesinlikle 30 ve üzerinde puan alması gerekiyor.

Tüm bunların farkında olan Kırşehirli gelin Gözde Yılmaz Türk’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Kaynanalar Gözde’nin yemeklerine kaç puan verdiğini hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

26 Ocak Salı Zuhal Topal’la Puanları (Gözde Yılmaz Türk)

Gülay Nigar  5
Meryem Can  6
Huriye Tekeci  8
Fatma Sebahat Erginay  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   31

**26 Ocak 2021 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 26 Ocak Salı Fragmanı İzle

Aslen Kırşehirli 6 yıllık evli bir çocuk annesi Gözde Yılmaz Türk’ün yarıştığı, 26 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının yapılacağı 527. bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu