Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Şubat Perşembe Canlı İzle

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Şubat Perşembe Canlı ve internetten izlemek isteyenler için bu yazıyı kaleme aldık.

Bu hafta dördüncü bölümü olan 349. bölümü ile karşımıza gelecek olan yemek yarışma programında heyecan dorukta diyebilirim. Zira bu hafta sona doğru gelindikçe ilk günlerde yarışanlar hala zirvede kalmaya devam etti.

=> 27 Şubat 2020 Zuhal Topalla Sofrada Puanlaması için tıklayınız.

Bu heyecanı canlı canlı izlemek isteyenler, Zuhal Topalla Canlı izle konusunda gerekli bilgilendirmeyi yapacağız.

Hafta içi her gün 5 gelin ve 5 kaynana kendi istedikleri mekanda ve kendilerinin istediği menülerle karşımıza çıkan yemek yarışma programın, her gün total reytingler de ilk 20 arasında hatta bazen ilk 10 program arasında kalmayı başarıyor.

Ülkemizde böylesine önemli bir programı kaçırmak istemeyen ve televizyondan izleme şansı olmayanlar için internetten izleyebilmelerine yardımcı olmak için ufak bir bilgilendirme yapacağız.

Bu arada bugün yarışan NECLA İNCİ hakkında merak edilen bilgileri ayrı bir başlık altında sizlere tanıtacağız.Sadece Necla’yı değil Necla kaç puan aldığı hakkında gerekli bilgilendirme için birazdan buradan bağlantı ekleyeceğiz.

Yarışmayı canlı olarak izlemek isteyenler sadece Fox TV’nin internet sitesinden izleyebilirsiniz. Bir başka yerde izlemek hem yasal değil hem de emek hırsızlarına kapı aralamış olmayın. Bu nedenle Canlı izlemek için foxtv/canli-yayin kısmından izleyebilirsiniz.

Bu arada bugün neler olacağı hakkında bilgisi olmayanlar için kısa bir fragman ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu