Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Aralık Pazartesi Puanları [Altın Seyitmyradova]

28 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Altın Seyitmyradova yarışacak. Zuhal Topal’la sofrada 28 Aralık Pazartesi puanları Aslen Türkmen gelini olan ve henüz 1,5 yıldır Türkiye’de ikamet eden geline gidecek. Altın Seyitmyradova bugün kaç puan aldı? 28 Aralık Pazartesi Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı da dahil olmak üzere 28 Aralık yarışan gelin ve kaynanaları da bu yazımızda sizler için tanıtacağız. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 4 Ocak Pazartesi Puanları için tıklayınız.

28 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları bu haftanın nasıl ilerleyeceği konusuna bizlere %100 bilgi verecek. Zira ilk bölümde tam ve eksiksiz bir menü çıkması halinde gelecek düşük puanlar hafta finaline kadar devam edecektir.

=> 31 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

Güncelleme (31 Aralık 2020) Altın Seyitmyradova ilk gün iyi puanlar olsa da kendisinden sonraki yarışan Seda Şanlı 29 puan alarak zirveye yerleşmesi sonucunda Altın Seyitmyradova yarışmadaki 15.000 TL’yi kesin olarka kaybeden isim oldu.

28 Aralık Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada bugün yarışan Türkmen gelini Altın

Bu haftanın ilk yarışmacısı olan Altın henüz Türkiye’ye geleli 1,5 yıl olduğunu, kendi yöresinin yemeklerini çok iyi bildiği için bugün Türkmenistan yemekleri yapacak.

Bu hafta ortak yemek olarka Karadeniz bölgesinde meşhur olan Hamsi Kuşu yapılacak. Gelinler başarılı olabilmesi için balık menüsü ile uyumlu yemeklerin seçilmesi gerekiyor. Ancak Haftanın ilk yarışmacısı balığın yanında mantı vermesi kesinlikle en büyük hatası olacak.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Kaynanalar balığın yanında mantının kesinlikle olmadığını söyleyip, Zuhal Topal 28 Aralık puanlaması sırasında düşük puanların kapısını aralayacak.

28 Aralık Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Kaynanalar Altın’ın yemeklerini beğendi mi? soruların cevapları ise haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Aralık Pazartesi (2020)

28 Aralık Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Altın Seyitmyradova. Aslen Türkmenistanlı olan 2 çocuk annesi 3 aylık hamile olan Altın programı devamlı izlediğini ama yarışmaya katılma isteği kaynanası Nevin hanımdan geldiğini açıkladı.

Zuhal Topal'la Sofrada 28 Aralık Pazartesi Puanları alacak gelin kaynana

Kaynanalar bu haftanın ortak yemeği olan hamsi kuşu yapacaklar. Herkesin kolaylıkla yapamayacağı ve ana yemek olarak dahi kullanılabilen bu lezzeti gelinler yaparken çok zorlanacak. İlk gün yarışmacısı Altın hamsi kulunu istenilen şekilde yapamadığı için bugün Zuhal Topal’la Sofrada 28 Aralık Pazartesi puanları sırasında düşük puanlar alacak.

28 Aralık Yarışmacısı Altın Seyitmyradova

Zuhal Topal'la Sofrada Altın Seyitmyradova

 • Aslen Türkmenistanlı
 • 2019 yılında evlendi
 • İkinci evliliğini yaptı
 • Eşinin adı İlkay
 • Şu an 1,5 yıllık evli
 • İlk eşi ile ay evli kaldı
 • İlk eşi vefat etmiş
 • İki kızı evladı var
 • Şu an 3 aylık hamile

28 Aralık Yarışmacı Kaynana Nevin Çirmenli

Zuhal Topal'la Sofrada Nevin Çirmenli

 • Aslen Tokatlı
 • 3 çocuk annesi
 • Eşi rahmetli oldu
 • Ev hanımı
 • İstanbul da yaşıyor
 • Gelinine yakın oturuyor
 • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş

Zuhal Topalla bugün yarışan Altın Seyitmyradova bu haftanın ilk menüsü ile yarışmayı başlatacak. Türkmenistanlı olan Altın kendi memleketinde seçtiği farklı lezzetlerle kaynanaların beğenisine sunacak. Günün sonunda ise Zuhal Topal’la Sofrada 28 Aralık Pazartesi Puanları kısmına alacağı puanlar merakla bekleyecek.

28 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Altın’ın Menüsü 

 • Etli un aşı çorbası
 • Hamsi kuşu
 • Türkmen Mantısı Yoğurt Eşliğinde
 • Etli Havuçlu Türkmen Pilavı
 • Alivye Salatası
 • Ayva Tatlısı Dondurmalı
28 Aralık Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada puanları verilecek yarışmacı ve menüsü

Bu hafta oldukça güçlü yarışmacılar ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar. İlk gün yarışmacısının harika menüsünü maalesef ki hamsi kuşu bozuyor. Ancak Hamsi kuşu bu haftanın ortak menüsü olduğu için yarışmacı Altın menüsünü revize etmesi gerekiyordu.

28 Aralık Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Resmi

Altın maalesef yoğurt ile balığı bir arada sunacağı için 28 Aralık Pazartesi Zuhal Topal puanları sırasında düşük puanların kapısının da aralamış oldu.  

Kaynanaları bugün Altın Seyitmyradova’nın menüsüne verdiği eleştiriler;

Menüyü biraz basit buldum
Ana yemek pilav olmaz
Ana yemeği zayıf olmuş
Balığın yanında mantı olmamış

Kaynanalar

Kaynanalar yukarıda ki sözlerinden bu hafta ilk bölümde 4 ve 5 puanların da kapısını aralamış oldu. Altın hem üzerini giyememesi hem de masasını %100 hazırlayamadığı için 28 Aralık Pazartesi Zuhal Topal puanları sırasında kaynanalardan ve sunucuda istediği puanları alamayacak.

Altın’ın planlama eksikliği nedeniyle istediği puanları alamaması kaynanası Nevin hanımın hafta başında sonuna kadar rakip gelinlerden intikam almaya çalışılacak. 

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Aralık Pazartesi puanları sırasında Altın Seyitmyradova’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Altın kaynanalardan kaç puan aldı? Soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki Pazartesi puan tablosu içerisinde verilmiştir.

Zuhal Topal 28 Aralık Pazartesi puanları alt kısımda tablo içerisinde bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

28 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Altın Seyitmyradova)

Semiha Şanlı  6
Suran Şahin  4
Sevda Gökdemir  5
Nazmiye Erdoğan  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   28

**28 Aralık 2020 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 28 Aralık Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Türkmenistanlı olan ve 1,5 yıl önce Türkiye’ye gelen 2 çocuk annesi Altın Seyitmyradova’nın yarıştığı, 28 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının yapılacağı 28 Aralık Pazartesi Fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu