Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’ı Hiç Böyle Görmediniz! Zuhal Topal’la Sofrada 28 Eylül Fragmanı Yayınlandı!

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Eylül Fragmanı izleyenleri şok etti. Zira Zuhal Topal’ı Hiç Böyle Görmediniz! Kara kaşlı kara gözlü Zuhal bu hafta bizleri gülmekten kırıp geçirecek.

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan hem yemek, hem de kaynanaların yarıştığı program da heyecan ve çekişme giderek artıyor. Programda dış ses ile dalga geçmek isteyen Zuhal Topla, dış sesi evlendirmek için kolları sıvadı. Gittiği evlerde yarışmacıların akrabalarından tanıdık bir gelin adayı araması, dış ses ile atışmaları haftanın en komik anları oluyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 28 Eylül Fragmanı resmi

Bu hafta ilk bölümde Dış sesle dalga geçmek isteyen Zuhal Topal, kaşı kara gözü kara bir bayan olarak kendisini izleyeceğiz.

Zuhal Topal’ı Hiç Böyle Görmediniz! Çünkü daha önce canlandırdığı karakterlere baktığımızda ünlü sunucu ve oyuncunun bu ve benzeri bir rolü canlandırmadığını görüyoruz.

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Eylül Fragmanı

Bizleri şaşkına çeviren Zuhal Topal’la Sofrada 28 Eylül Fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

Eline tatlısını içli köftesine alan Zuhal Topal şöyle der.

“Mikser Tahminimden daha yakışıklıymışsın! Daha kaşlara kimsenin eli değmedi. Kısmetse sen değeceksin” Sözleri ile Mikserle dalga geçen sunucumuzun o hallerini sakın ama sakın kaçırmayın.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu