Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Kasım Perşembe Puanları Ümit’e Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 28 Kasım Perşembe Ümit Doğramacı yarışacak. 28 yaşında ve İzmir gelini olan Ümit 7 yıllık evli olmanın verdiği tecrübesini bugün kullanacak ve panik yapmadan menüsünü zamanında ve lezzetli bir şekilde bitirmenin planını yapıyor. Tabi kendisinden sonra bir kaynana olması ve diğer kaynanalar da düşük puanlarını tüketmesinden dolayı 28 Kasım Puanları Ümit’i bir anda zirveye yerleştirebilir. 

=> [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 19 Aralık Perşembe Toplam Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Kasım Puanları verildiği son bölümde yarışan kaynana Havva gece dua ettiğini ve elinde 5 dışında düşük puanı olmadığı için sabaha kadar uyuyamadığını söyledi.

=> [pembebuton]12 Aralık 2019 Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Puanlama[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Puanları Alacak Ümit Doğramacı Ve Kaynanası Bugün en çok sesi çıkan da Havva hanım oldu. Uçan kuşa bile bahane buldu. bence Havva hanım konuştukça batıyor. Aslında bu saatten sonra daha sessiz kalması gerektiğini düşünüyorum. Sizce Havva hanımın bugün yaptığı eleştiriler doğru muydu? Not: 28 Kasım Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 5 Aralık Perşembe bugünkü Bölüm[/pembebuton] puanları ve sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Haftanın sonuna artık bir bölüm kalmasına rağmen halen yarışmacıları tanıyamayanlar yada unutanlar için hafta başında tüm yarışmacıları tanıttığımız [pembebuton]Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları 25-29 Kasım[/pembebuton] görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Kasım Perşembe (284. Bölüm)

28 Kasım Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Ümit Doğramacı. 28 yaşında ve Almaya Frakfurt da dünyaya gelen yarışmacımız kaynanalara bugün sunacağı lezzetler dünya mutfağında değil, Anadolu’nun da bir çok evde rahatlıkla görebileceğimiz bir menü seçmiş. Bu durum Ümit’e 28 Kasım puanları verildiği esnada fayda mı? yoksa zarar mı? getireceğini hep birlikte göreceğiz.

=> [pembebuton]29 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.28 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana

Bugün yarışan yarışmacı Ümit Doğramacı kim olduğunu sizlere tanıtmadan evvel kendisinden önceki yarışmacıların aldığı düşük puanları kendi lehine çevirmenin yollarını arayacak. Ancak son bölümde ekseri üç puan alan kaynana Havva’nın en düşük puanı 5 olmasında dolayı Zuhal Topal’la Sofrada 28 Kasım Perşembe puanları sırasında kaç puan vereceği şimdiden merak konusu oldu.

Bu hafta resmen yarışmaya katılacak gelin ve kaynanalara ders niteliğinde izletilmeli. Bir kaynana yüzünden gelin nasıl düşük puanlar aldığını net bir şekilde tecrübe ettik. Bugün Zuhal Topal’la sofrada 28 Kasım Perşembe günü Ümit diğer gelinlerden daha şanslı. zira kaynanalar düşük puan cephanesini tüketmiş oldular.

Bu hafta Perşembe günü (28 Kasım 2019 Perşembe) yarışan yarışmacımız Ümit Doğramacı ile kaynanası Kerime Doğramacı hakkında topladığımız tüm bilgiler sizler alt başlıkta bekliyor.  

Ümit Doğramacı (28 Kasım 2019 Yarışmacı Gelin)

28 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacı Gelini Ümit Doğramacı

 • 28 yaşında
 • 7 yıllık evli
 • Almanya’da dünyaya gelmiş
 • iki çocuk annesi
 • Şu an İzmir de Yaşıyor
 • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş
 • Planlı ve sistemli çalışmayı seviyor
 • Almancı Gelini

Kerime Doğramacı (28 Kasım Perşembe Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada 28 Kasım Perşembe Yarışmacı Kaynana Kerime Doğramacı

 • Aslen Makedon göçmeni
 • Üç çocuk annesi
 • Yarışmaya İzmir’den katılıyor
 • 77 yaşında 
 • Titizlik takıntısı var
 • Eleştirmeyi çok seviyor

Haftanın dördüncü günün de yani 28 Kasım 2019 günü programın 284. bölümünde yarışacak olan Ümit Doğramacı Almanya da büyüdüğünü, sosyal medya da eşi ile tanıştığını daha sonra araya aileler girdiğini ve şu an çok mutlu bir evliliği olduğunu açıkladı. 

Kaynanalar artık düşük puanlarını bitirdikleri için daha adil bir puanlama yapacak. Ancak son bölümde yarışan kaynana Havva bugün kendisine verilen 3 puanların hırsını almak için gece sabaha kadar uyumadığını ve yarışan gelin hakkında şu temennileri dile getirdi.

“Bu gece çok dua ettim. İnşallah Yetiştiremez gelin”
Kaynana Havva

diyerek aslında elinde düşük puanlarının kalmadığını ve pişman olduğunu bu sözlerle söylemiş oldu. Havva hanım en düşük elinde 5 puan olması bugün etkisiz eleman olacağı anlamı taşıyor. bakalım bugün 28 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? Zira son bölümde yarışan geline 5 puanı layık görmüştü. 

28 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Ümit’in Menüsü 

 • Mercimek Çorbası
 • Mini Beyti
 • Ispanaklı Cevizli Tavuk Sarma
 • Pirinç Pilavı
 • Mevsim Salata
 • Muzlu ve Çilekli Rulo Pasta

Zuhal Topalla Sofrada 28 Kasım Perşembe Günün Menüsü


Kaynanalar haftanın final günü öncesinde son yarışmacının menüsünü duyduklarında kaynana Cemile hanım dışında hepsi menü hakkında kolay bir menü olduğunu söyledi. Bazı kaynanalar da menüyü yerden yere vurmak için çok basit diyerek vereceği puanları bir nebze olsun düşürmenin yollarını aradılar. 

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Kasım Puanları Ümit Doğramacı için verilecek. Normal da İlk üç günün sonunda 30 puanı aşan bir gelin oluyordu. Ancak, bu hafta en yüksek puan 25 olunca Ümit için harika bir fırsat da doğmuş oldu.  28 Kasım Perşembe Zuhal Topal 284 bölüm

Son bölümde kaynana sıfırcı Havva’ya dersini vermek için yarışmacı gelinin menüsü her ne kadar 3 puanı hak etmese de kaynanalar en ufak hatayı affetmedi. Bu da bundan sonra yarışacak kaynanalar ders olsun. zira verilen her düşük puanının bir dönüşü olduğunu bilmeli. 

Geçtiğimiz bölümde kaynanalar 3 puanı layık görmelerine rağmen sunucumuz da amana aman bir puan vermedi. Eksik yanları ve lezzetti eksik olduğunu söyleyip 5 puan verdi. Bakalım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Merak etmeyin bu sorunun cevabı hemen alt tabloda sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (25-29 Kasım)

25 Kasım 2019 Pazartesi günü 281. bölümü ile başlayan yarışma programında gelinlerin kaynanalardan tarafından aldığı toplam puanları hemen alt kısımda sizler için ekledim. Zira şimdi yarışacak olan Ümit Doğramacı, büyük ödülü alıp alamayacağını bu puanlara bakıp, kolaylıkla görebilirsiniz. 

 • Pazartesi = 25
 • Salı = 25
 • Çarşamba = 17
 • Perşembe = 28

28 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Ümit’in Puanları)

Arife  6
Müjgan  5
Havva   5
Cemile  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM   28

**28 Kasım 2019 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 28 Kasım 2019 Fragmanı

İzmir’den yarışmaya katılan Ümit Doğramacı’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 284. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu