Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Aralık Salı Puanları [Seda Şanlı]

29 Aralık Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Menüsü ve Son Puan Durumu

29 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Seda Şanlı yarışacak. Zuhal Topal’la sofrada 29 Aralık Salı puanları 5 yıllık güzellik uzmanı Seda’ya gidecek. Seda Şanlı bugün kaç puan aldı? 29 Aralık Salı Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Seda Şanlı hangi yemekleri yaptı? Kaynanalar menüye kaç puan verdi? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> Yemekteyiz 29 Aralık 2021 Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

29 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için oldukça dolu gelecek olan ilk gün yarışmacı kaynana evin hanım bugünden itibaren tüm kaynanaların gelinlerinden intikam alabilmek adına en düşük puanlarını bir bir vermeye başlayacak.

=> 19 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

Güncelleme (31/12/2020) Güzellik uzamın olan Seda Şanlı ortalama puanlar alarak kendisinden önce yarışan Altın Seyitmyradova ile kendisinden sonra yarışan Şeyda Ayata Şahin’i yarışmada elemeyi başardı.

=> 12 Ocak Salı Zuhal Topal Puanları için tıklayınız.

29 Aralık Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Semiha ve kaynanası

Kaynana Nevin Çirmenli Zuhal Topal 29 Aralık puanlaması sırasında düşük vermesi beklenirken diğer kaynanalar da bugün Seda Şanlı’nın kaynanasından oldukça çekiniyorlar.

=> 31 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

Seda’nın kaynanası Semiha hanım ilk gün en çok eleştiren kaynanaların başında yer alsa da yüksek verdi. Bu da diğer kaynanalar tarafından “Kendi gününe oynadı. Kendi günü geçtikten sonra yine sert eleştirip düşük verecek” şeklinde algılandığı için Seda’ya kaynanalar düşük verebilmek adına her yolu deneyecekler. 

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Seda her ne kadar güzellik uzmanı olsa da 5 yılı tecrübeli ev hanımı. Bir çocuk annesi olan seda yemeklerine çok güveniyor. Seda’nın menüsüne 29 Aralık Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Kaynanalar Seda’nın menüsünü nasıl eleştirdi? İşte cevabı…

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Aralık Salı (2020)

29 Aralık Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Seda Şanlı. Aslen Mersinli olan yarışmacı seda Mersin ilinde ikamet ediyor. Bir çocuk annesi güzellik uzmanı olan Seda elinin lezzetli olduğuna inanıyor. Kaynanasının isteği üzerine programa katıldığını dile getirdi.

Zuhal Topal'la Sofrada 29 Aralık Salı Puanları alacak Gelin ve Kaynana

Kaynanası ilk gün diğer kaynanalardan çok yüksek puan vermesine kızmayan Seda bugün Zuhal Topal’la Sofrada 29 Aralık Salı puanları sırasında kendisine yüksek puanlar geleceğini düşünse de ilk gün yarışan Nevin kaynana her ne kadar kendi gelinine yüksek puan veren kaynanalar olsa da “puanlar ödünç verilmiyor” diyerek açık kapıyı kapattı.

29 Aralık Yarışmacısı Seda Şanlı

Zuhal Topal'la Sofrada Seda Şanlı

 • 5 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Kendisi güzellik uzmanı
 • Eşi ile yanı kuaför salonunda çalışıyor
 • Eşinin adı Ahmet
 • Eşi kuaför
 • Yeni lezzetlere açık biri
 • Güzel giyinmeyi çok seviyor
 • Aslen Mersinli
 • Yarışmaya Mersin’den katılıyor

29 Aralık Yarışmacı Kaynana Semiha Şanlı

Zuhal Topal'la Sofrada Semiha Şanlı

 • Aslen Mersinli
 • 3 çocuk annesi
 • Bir torunu var
 • Bir kız bir erkek İkizleri var
 • Heyecanlı bir yapısı var
 • Gelinine çok güveniyor
 • Mersinde ikamet ediyor

Zuhal Topalla bugün yarışan Seda Şanlı kendisini yormayacak yada daha az yoracak bir menü ile kaynanaların karşısına çıkacak. Seda Şanlı’nın menüsü ve bu menüye gelen kaynanaların eleştirilerini birebir aktardıktan sonra asıl önemli olan günün puanlamasını aktaracağız. Zuhal Topal’la Sofrada 29 Aralık Salı Puanları yazının en sonunda tablo halinde açıklanacaktır.

29 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Seda’nın Menüsü 

 • Kıymalı Maydanoz çorbası
 • Hamsi kuşu
 • Tahinli Tarator
 • Garnitürlü Milföy Börek
 • Yoğurtlu Tavuklu Tantuni
 • Roka Salatası
 • Parmak Tatlısı

29 Aralık Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak yarışmacı ve Menüsü


Yedi çeşit yemekle kaynanaların karşısına çıkacak olan Seda her ne kadar az yemek yapacak gibi duruyor olsa da Hamsi kulu başlı başına aşamalı bir ortak yemek olduğu için az ve öz yemek seçerek strateji yaptığını görüyoruz. 

Kaynanalar Seda’nın strateji yaptığında habersiz Seda’nın menüsünü değerlendiren kaynanaların %100 menüyü uygun bulmadı. Dolayısı ile bugün 29 Aralık Salı Zuhal Topal puanları sırasında yine düşük puanlar göreceğiz.  

Kaynanaları bugün Seda Şanlı’nın menüsüne verdiği eleştiriler;

Menü çok hafif
Lavaşını elde yaparsa iyi olur
Hamsi ile yoğur bir arada olmamış
Menü kolay

Kaynanalar

Kaynanalar Seda’nın menüsündeki ilk gün olduğu gibi yoğurtlu bir yemek olmasını açıkça eleştirdiler. Balıkların yani hamsinin bayat çıkması halinde zehirlenme tehlikelerinin olduğu da bir gerçek.

Kaynanalar menünün açıkça uyumsuz olduğunu, 29 Aralık Salı Zuhal Topal puanları sırasında Seda’nın yüksek puan beklememesi gerektiğini söylemeye çalıştılar.

29 Aralık Salı Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Aralık Salı puanları verilmeye başlandığında Seda Şanlı’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını da kesin olarak açıklayacağız. Zira Zühal puanlarını Cuma günü kendisi açıklayacak olsa da bizler sunucunun puanlarını şimdiden açıklayacağız.

Zuhal Topal 29 Aralık Salı puanları alt kısımda tablo içerisinde bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

29 Aralık Salı Zuhal Topal’la Puanları (Seda Şanlı)

Nevin Çirmenli  4
Suran Şahin  6
Sevda Gökdemir  6
Nazmiye Erdoğan  6
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   27

**29 Aralık 2020 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 29 Aralık Salı Fragmanı İzle

Aslen Mersinli olan ve bu yarışma için Mersin’den İstanbul’a gelen 5 yıllık evli 1 çocuk annesi Seda Şanlı’nın yarıştığı, 29 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunun belli olacağı 29 Aralık Salı Fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu