Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Kasım Cuma Puanları (Cemile’nin Puanları)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 29 Kasım Cuma Cemile Toprak yarışacak. Aslen Adanalı olan ve Adana da kaynanası ile birlikte yaşayan 6 yıllık evli Cemile hafta başında beri kaynanaların düşük puanlar vermesini bugün kendince fırsata çevirmek için yapacağı yemeklerin en iyisini orta koymak için elinden gelin fazlasını yapacak. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Kasım 2021 Pazartesi Puan Durumu için tıklayınız.

Bu hafta boyunca verilen puanların çetelesini tutan yarışmacımız bazı kaynanaların kendisine en düşük kaç puan vereceğini önceden tahmin etmeye çalıştığını ve son bölümde yarışan yarışmacı ile başa baş bir sonuç ortaya çıkacağını söyledi.

=> Bu arada [mavibuton]20 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada Bugünkü bölüm[/mavibuton] puanlama sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.29 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Yarışmacılar Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 29 Kasım Puanları açıklandığı sırada Cemile’nin alacağı iki puan olduğunu artık rahatlıkla söyleyebiliriz. Cemile bugün ya 27 yada 29 puan alacak. Yani birinci olup büyük ödülü de alabilir. Veyahut bir puanla 15.000 TL’yi kaçırabilir. Sonuçları merak ettiğinizi biliyorum. 

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Cuma Toplam Puanlar[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Haftanın sonuna gelmiş olsak da yarışmacılar hakkında bilgi sahibi olmayan yada yarışmacılar hangi gün yarıştığını unutanlar için [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada Bu hafta yarışmacıları (25-29 Kasım)[/pembebuton] görmek için tıklayınız.

=> Bu arada [mavibuton]13 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Kasım Cuma (285. Bölüm)

29 Kasım Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Pınar Taşdaban’dır. 9 yıllık evli olan Pınar bugün hafta finalinde 9 yıllık tecrübesini konuşturup, kaynanaların damak lezzetine hitap eden menüsü ile yüksek puan almak için elinden geleni yaptı. Ancak kaynanası Kiraz hanım hafta başından beri hep düşük puanlar vermesi nedeni ile son bölümde yarışan geline 6 vermek durumunda kaldı.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 6 Aralık Cuma bu hafta kim birinci[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

29 Kasım 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak YarışmacılarBugün hesaplaşma günü olduğu için Pınar dünyanın en iyi lezzetini kaynanalar sunsa da Zuhal Topal’la Sofrada 29 Kasım Cuma puanları sırasında yüksek puanları çok ama çok zor görecek.

=> Bu arada [mavibuton]6 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada 290 bölüm[/mavibuton] de verilen puanları görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Cuma günü (29 Kasım 2019 Cuma) yarışan gelinimiz Pınar Taşdaban ile kaynanası Kiraz Taşdaban hakkındaki bilgileri alt paragraf da sizleri bekliyor.  

=> Bu arada [pembebuton]29 Kasım Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Cemile Toprak (Gelin)

29 Kasım Cuma Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı Cemile Toprak

 • Emlak ofisin de kocası ile birlikte çalışıyor.
 • Adana’dan yarışmaya katıldı
 • 1 Kızı Var
 • 25 yaşında
 • 6 yıllık evli
 • 1 çocuk annesi
 • Aslen Mardinli

Cemile Toprak (Kaynana)

Zuhal Topalla Sofrada 29 Kasım Cuma kaynana Cemile

 • 49 yaşında
 • Aslen Adanalı
 • Adana da ikamet ediyor
 • İki oğlu var
 • Sessiz sakin bir yapısı var
 • Adana Mutfağına güveniyor

Bu haftanın son yarışmacısı Cemile toprak eşi ile aynı iş yerinde çalıştığını ve kaynanası ile birlikte yaşadığını, bu durumu bizzat kendisi istediğini açıkladı. Normal de yeni nesil gelinlerin kaynana ile yaşamaya çekindiği bir dönem de Cemile’nin bunu istemesine sunucumuz takdir etti. 

Oldukça heyecanlı olan Cemile kaynanasının verdiği puanları yanı sıra diğer kaynanaların da verdiği tüm puanların listesini tuttuğunu ama Perşembe günü yarışan yarışmacıya verilen puanları kaynanasının hatırlayamaması nedeni ile strese girdiğini yakın arkadaşları açıkladı. 

Bildiğiniz üzere bu sezon getirilen kurala göre kaynanalar verdiği puanların aynısını bir daha asla veremeyecek olmasını çok iyi bilen bugün yarışmacısı Cemile, kendisine gelecek olan puanları az çok tahmin etmek istiyor. bu hafta kaynanalar en düşük puanları en başta kullanması nedeni ile Cemile bu hafta büyük ödüle çok yakın olduğunun farkında.Zuhal Topalla Sofrada Haftanın final bölümü - 29 Kasım Puanlama

Tabi sadece kaynanalar değil, haftanın birincisi olacak yarışmacıyı belirlemede en büyük pay sunucumuz verdiği puanlar olacağı için bugün 29 Kasım Cuma günü Zuhal topal kaç puan verdi? sorusunu cevabı da bir hayli, önemli oldu. Merak etmeyin alt kısımda verdiğim tabloda sunucumuzun puanlarını da ekledim. 

Bugün 29 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını vermeden önce kaynanalar haksız puanlar yaptı ve bir çok gelin hak etmediği puanları almak durumunda kaldı. Peki sizce bu hafta gerçekten parayı hangi yarışmacı hak etti? yorumlarınızı bu yazının altında yapabilirsiniz.

29 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Pınar’ın Menüsü 

 • Yayla Çorbası
 • Etsiz Çiğ Köfte
 • Kuru Biber ve Patlıcan Dolması
 • Adana Kebap
 • Sebzeli Bulgur Pilavı
 • Ezme Salata
 • Soğan Söğüş Salata
 • Fındık Zade

Zuhal Topal'la Sofrada Cemile Toprak'ın Menüsü - 29 Kasım bugün kü bölüm


Kaynanalar haftanın son bölümün de yarışacak Cemile Toprak’ın bugün yapacağı yemeklerini isimi öğrenen kaynanalar hemen bir biri ile uyumlu menü olmadığını ama o anki damak zevkine göre puanlama yapacağını açıkladılar.

Bu hafta finalinde yarışacak Cemile’nin gelini yarışmacı Cemile Toprak’ın menüsüne baktığımızda kaynanaların özellikle dile getirdiği menüye baktığımızda kolay bir menü seçtiğini ama yarışmada en zor yemeği hangi gelin yapacak diye bir yarışma olmadığını ve lezzetin ön planda olduğu bu program da Cemile oldukça avantajlı bir menü ile yola çıktığını görüyorum. 

Son bölümde yarışan yarışmacı Cemile verdiği röportaj da kaynanası ile aynı isim ve soy ada sahip olduğunu duyanların çok şaşırdığını ama kendisi bu duruma çok çabuk alıştığını, kaynanası ile aynı isim ve soy ada sahip olsa da karakterinin çok ama çok farklı olduğunu açıkladı. 

Kaynanası daha rahat olduğunu ve sakin bir yapısına nazaran kendisi hakkını her daim savunan tez canlı bir yapısını olduğunu açıklayan Cemile bugün Zuhal Topal’la Sofrada 29 Kasım Puanları sırasında hak etmediği puanları görmesi halinde hakkını savunacağını açıkladı. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (25-29 Kasım)

25 Kasım Pazartesi günü 281. bölümü ile Fox TV ekranlarında başlayan sevilen yarışma programında hafta için de yarışmacıların altığı toplam puan durumunu teker teker alt kısıma ekledim. 

 • Pazartesi = 25
 • Salı = 25
 • Çarşamba = 17
 • Perşembe = 28
 • Cuma = 27

29 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Cemile’nin Puanları)

Arife  4
Müjgan  4
Havva   6
Kerime  6
Zuhal Topal    9
TOPLAM   29

**29 Kasım 2019 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 29 Kasım 2019 Fragmanı

Adana’dan gelen Cemile Toprak kaynanası ile aynı isim ve soy ada sahip olması bizleri oldukça şaşırttı. Aslen Adanalı olan ve Adana’da yaşayan Cemile Toprak’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 285. bölüm fragmanı hemen alt kısıma ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu