Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Aralık Salı Puanları (Bugünkü Bölüm)

3 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Kumru Ünver Temurlek yarışacak. Bu haftanın en tecrübeli yarışmacılardan bir tanesi olan Kumru 11 yıllık tecrübesi ile zor menüsü ile kaynanalar etkilemenin planını yapıyor. Kaynanalar ise en düşük puanı vermek için her şeyi eleştirmeyi çalışacaklar. Böyle gel gitlerin arasında bugünkü bölümde verilen 3 Aralık puanları ile Zuhal Topal’ın bugün verdiği puanları sizlere an ve an aktaracağız.

=> Bu arada [pembebuton]24 Aralık Salı Zuhal Topalla Bugün[/pembebuton] sunucumuz, Zuhal Topal kaç puan verdiğini görmek için tıklayınız. 

Haftanın ikinci günün de yarışan yarışmacı gelinden ziyade öz babası ve Kick-Bock hocasının ilginç tavırları izleyenleri şaşkınlık içinde bıraktı. Babasının bu durumuna çok alıştığını dile getiren ve boş durmaktan asla hoşlanmayan babası zamanında kendisine de 2 yıl zorla kick-bock eğitimi verdiğini açıkladı.

=> Bu arada [pembebuton]17 Aralık Salı Zuhal Topal bugün Kaç puan verdi[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.Zuhal Topal 3 Aralık Salı Puanları alacak Kumru Ve Ailesi3 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları öncesinde kaynanaların adil puanlar vermesi gerektiğini ama düşük puanlar verir ise hakkını savunacağını açıklayan Kumru’nun sabrını bu hafta kaynanalar zorlayacak. 

=> [kirmizibuton]Zuhal Topalla Sofrada 10 Aralık Salı Puanları[/kirmizibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Birazdan Kumru’nun seçtiği menüsünü açıklayacağım ancak öncesinden bilgi vermek gerekirse, oldukça zorlayacak bir menü ile kaynanaları etkilemeyi planlayan Kumru, maalesef istediği puanları göremeyecek. Peki 3 Aralık Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sunucumuzun puanları sayesinde yarışmaya bir nebze denge geleceğini söyleyebilirim.

=> Bu arada [pembebuton]6 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada Toplam Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.3 Aralık Salı Zuhal Topalla Sofrada YarışmacılarıHafta içinde saat 16:00 da Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan ve her bölümde farklı yarışmacıların yarışacağı için [mavibuton]2-6 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışmacıları[/mavibuton] hakkında tüm bilgileri görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Aralık Salı (2019)

3 Aralık Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Kumru Ünver Temurlek 11 yıllık gelin olmanın verdiği tecrübe ile oldukça zor ve zaman isteyen menüsünü bugün 2,5 saat içinde yapmayı ve hafta finalinde kaynanalardan en yüksek puanı alan gelin olmak için elinden geleni yapacak. Peki kaynanalar ne yapacak? Zuhal Topal’la Sofrada 3 Aralık Salı puanlaması sırasında yine haksız puanlamaya imza atacaklar.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topalla Sofrada 6 Aralık 2019 Cuma Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.3 Aralık Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak YarışmacılarSon bölümde yarışan gelin aldığı puanları görünce göz yaşlarına hakim olmada çok zor anlar yaşadı. Bu duruma sebep olanlardan bir tanesi de bugün yarışan yarışmacı Kumru’nun kaynanası Melek hanımdı.

=> [pembebuton]5 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Şimdi Nigar hanım intikam almak için gelecek. Bugünkü bölüm de Nigar hanım elinde en düşük puanı verecek mi? Yoksa stratejik bir puanlama mı yapacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

=> [pembebuton]4 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız. Zuhal Topalla Sofrada Kumru Temurlek

Bu hafta Salı günü (3 Aralık 2019 Salı) yarışan yarışmacımız Kumru Ünver Temurlek ile kaynanası Melek Temurlek hakkında tüm bilgiler hemen alt sizleri bekliyor.

Kumru Ünver Temurlek (3 Aralık Salı Yarışmacısı)

3 Aralık Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışmacısı Kumru

 • 32 yaşında
 • 3 çocuk annesi
 • İkiz bebek sahibi
 • 11 yıllık evli
 • Sıkı bir diyet sonrası 40 kilo verdi

Melek Temurlek (3 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada bugün Yarışan Kaynana Melek Temurlek - 3 Aralık

 • Doğruyu söylemekten asla çekinmiyor
 • Sakin birisi
 • 55 yaşında
 • 38 yıllık evli
 • 3 oğlu var
 • Bir oğlu bekar
 • Aslen Sivaslı
 • İstanbul’dan katılıyor
 • Avcılar da oturuyor
 • Gelinin elinin lezzetine güveniyor
 • Büyük ödülü alacakları konusunda emin

Bu haftanın ikinci günü kaynanalara yemek yapacak olan ve kaynana Melek’in 11 yıllık gelini Kumru, son bölümde yarışan gelinin aldığı puanları duyunca kendisine bir nebze olsun daha yüksek puanların geleceğini düşünse de ortaya koyduğu menü 2,5 saat içinde yetiştirememe tehlikesi ile karşı karşıya kalacak. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 3 Aralık Puanları yazının en son kısmında bulabilirsiniz.3 Aralık Salı Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacı kaynana Melek

Bugün 3 Aralık Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabını özellikle tablo içinde mavi renk ile yazacağım. Çünkü kaynanalar hafta boyunca düşük vermeye kendilerini programladılar. İyi de olsa kötü de olsa yarışmacı gelinler düşük puanları göreceği için bugünkü bölüm puanları verildiği sırada sunumuzun puanları bir hali önemli olacak. 

3 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Kumru’nun Menüsü 

 • Közlenmiş domates çorbası
 • Jülyen et sote
 • Mısırlı ve Cevizli yeşil salata
 • Rulo patates
 • Fıstıklı kuş üzümlü pirinç pilavı
 • Kereviz salata
 • Falafel
 • Saray Sarması

Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Günün Menüsü


Kaynanalar ilk gün elindeki en önemli ve rakibini geride bırakacak kozu daha ilk masada kullanması nedeni ile hafta finalinde yarışacak yarışmacı için kaynanaların elinde 6 puanları kalacak gibi duruyor. Zira en baştan en güçlü silahlarını kullanmış oldular.  

3 Aralık Salı puanları an ve an değişim gösteriyor. Puanların son halini görmek için lütfen sayfayı her kaynananın verdiği puan sonrasında güncelleyiniz. Bizleri

<< Zuhal Topalla sofrada puanları dizicenter >>

şeklinde arayıp, en son yazdığımız yazımızı görebilirsiniz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Aralık Puanları sırasında sadece kaynana Nigar hanımın 3 kullanma imkanı olduğunu ama diğerleri en az 4 puan kullanma imkanı olduğunu ama tercih edip etmeyeceklerini birazdan hep birlikte göreceğiz.  

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (2-6 Aralık)

2 Aralık 2019 Pazartesi günü başlayan program ne yazık ki vicdansız kaynanaların puanlaması ile o güzelim yemekler hiç de hak etmediği puanları almak durumunda kaldı. Şimdi ilk gün yarışan Melek’in kaynanası Nigar hanım da kendisine yapılan bu haksız puanlamalara karşılık vermek durumunda kalacak. Bu durum hafta finaline kadar böyle devam edip gidecek. Şu an için Zuhal Topalla Sofrada bu hafta toplam puanları hemen alt kısımda verdim.

 • 2 Aralık Pazartesi Puanı (Meltem Kavas) = 19
 • 3 Aralık Salı Puanı (Kumru Temurlek) = 29

3 Aralık Salı Zuhal Topal’la Puanları (Kumru’nun Puanları)

Nigar  5
Bircan  6
Kezban   6
Zatiye  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM   29

**3 Aralık 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 3 Aralık 2019 Fragmanı

11 yıllık evli ve 32 yaşındaki yarışmacı Kumru Temurlek’in yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 287. bölüm fragmanı alt satırda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu