Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Ocak Pazartesi Puanları [Elif Çetinalp]

4 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Elif Çetinalp yarışacak. Zuhal Topal’la sofrada 4 Ocak Pazartesi puanları yeni yılın ilk puanlaması olacak. Elif Çetinalp bugün kaç puan aldı? 4 Ocak Pazartesi Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yeni yılın ilk haftasında yarışan gelin kaç puan aldı? Soruların cevaplarını detaylı olarka haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. 

=> 4 Ocak 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

4 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları bu haftanın ve bu yılın nasıl puanlar verileceği konusunda totem tutan izleyenler yeni yılın ilk puanlamasının bol puanlı olmasını istiyorlar.

=> 11 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

4 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Elif Çetinalp

Zuhal Topal’la bugün bu haftanın nasıl geçeceği ile ili gelin ve kaynanaları yeniden bilgilendirdi. İlk puanlamasının düşük tutulması, haftanın da ona göre düşük puanlar verileceği anlamına geldiğini, dolayısıyla ilk iki gün düşük puanların vermememsin üstünü bir kez daha çizdi.

=> 7 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu için tıklayınız.

Kendisinin aşçı olduğunu özellikle sağlayan Elif’in aşçı diplomasının olduğunu duyan Mikser, bu bilgiyi tüm kaynanalara paylaştı. Elif’in bu bilgiyi saklaması kendisine gelecek puanları %100 değiştirecektir.

=> 6 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Kaynanalar “Aşçı böyle yapar mı? Bu aşçı menüsü değil tarzında eleştirileri bir bir sıralayıp Zuhal Topal 4 Ocak puanlaması sırasında düşük puan vermek için kaynanalar da ellerinden geleni yapacak.

4 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Aşçı gelin olan Elif Zuhal Topal’dan bugün kaç puan aldı? Elif bugün hangi yemekleri yaptı? Hepsi ve daha fazlasını yazının devamında bulabilirsiniz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Ocak Pazartesi (2020)

4 Ocak Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Elif Çetinalp. Aslen Düzceli olan Elif Çanakkale de otel de mutfakta bir süre çalıştığını diplomalı aşçı olduğunu yarışma başladıktan sonra açıkladı.

Kendisinin aşçı olmasını duyan kaynanalar farklı tarzda değerlendirecekleri için aşçı olduğunu saklamak istediğini dile getiren Elif, bugün dünya mutfağında birbirinden lezzetli yemekleri kaynanalar sunacak.

Zuhal Topal'la Sofrada 4 Ocak Pazartesi Puanları alacak gelin kaynana

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 4 Ocak Pazartesi puanları sırasında Elif’in masasını yetiştirememesi ve üzerini giyinememesini bahane edip düşük puan kullanacak kaynanalar5 olacak. Bu durum karşısında Elif’in morali oldukça bozulacak.

4 Ocak Yarışmacısı Elif Çetinalp

Zuhal Topal'la Sofrada Elif Çetinalp

 • Aslen Düzceli
 • İstanbul da yaşıyor
 • Kaynanası ile birlikte oturuyor
 • 3 yıllık gelin
 • 2017 yılında evlendi
 • 3 yaşında bir kızı var
 • Eşinin adı Yalçın
 • Diplomalı Aşçı
 • 3 kardeşi var 

4 Ocak Yarışmacı Kaynana Sema Güre

Zuhal Topal'la Sofrada Sema Güre

 • Aslen Çanakkaleli
 • Gelini ile birlikte yaşıyor
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Oğlunun Adı yalçın
 • Gelinine güveniyor

Zuhal Topalla bugün yarışan Elif Çetinalp’in dünya mutfağında farklı lezzetleri bir arada sunacağı menüsünü açıklayacağız. Kaynanalar ise daha önce adını ilk defa duyduğu yemekler ne dediğin açıkladıktan sonra günün en önemli kısmı olan Zuhal Topal’la Sofrada 4 Ocak Pazartesi Puanları kısmına geçeceğiz. 

4 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Elif’in Menüsü 

 • Kremalı Sebze Çorbası
 • Kıymalı Taco (Ortak Yemek)
 • Acılı Ezme
 • Beef Stroganoff
 • Permesanlı Fettucini
 • Kaşık Salata
 • Panna Cotta

4 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak Gelin ve Menüsü


Bugün yeni yılın yani 2021 yılının ilk haftasının ilk menüsü olarak Elif yarışacak. Elif aşçı olması nedeniyle yapacağı yemekleri ilk günden merakla bekleniyordu. Elif ise aşçı olduğunu konuşturmak için dünyanın çeşitli ülkelerinde meşhur olan farklı lezzetlerle yarışacak.

Kaynanalar bilmediği ve daha önce tatmadığı yemekleri tadıp, 4 Ocak Pazartesi Zuhal Topal puanları sırasında puanlar verecek. 

Kaynanaları bugün Elif Çetinalp’in menüsüne verdiği eleştiriler;

Menüleri ağır
Menü çok karışık
Yemeklerin adını bilmiyorum

Kaynanalar

Kaynanalar haftanın ilk menüsünü gördüklerin de daha önce adını duymadıkları farklı yemeklerin iyi veya kötü olup olmadığı tadıp ona göre yorumlayacaklarını dile getirdiler. 

4 Ocak Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Yarismacilari

Elif  4 Ocak Pazartesi Zuhal Topal puanları sırasında bu haftanın birincisi olabilmesi için %100 otuz ve üzerinde bir puan elde etmesi gerekiyor. Aksi takdir de birinci olamayacağını kendisi de çok iyi biliyor. 

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Ocak Pazartesi puanları sırasında Elif Çetinalp’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Elif bu hafta ilk gün yarışan gelin olarka kaynanalardan kaç puan aldığı? Sorusunun cevabı ise hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal 4 Ocak Pazartesi puanları alt kısımda tablo içerisinde bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

4 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Elif Çetinalp)

Nursen Ubay  4
Serihan Öztürk  4
Şazime Kerevizoğlu  4
Elmas Uğur  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   20

**4 Ocak 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 4 Ocak Pazartesi Fragmanı İzle (2021)

Aslen Düzeli olan ve İstanbul da kaynanası ile bilikte yaşayan henüz 3 yıllık evli bir çocuk annesi olan Elif Çetinalp’ın yarıştığı, 4 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının yapılacağı 4 Ocak 2021 Pazartesi Fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu