Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Ekim Pazartesi Fragmanı Yayınlandı!

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Ekim Pazartesi Fragmanı yine bomba gibi bir haftanın bizleri beklediğini gösteriyor. Gelinler kaynanaların eleştirilerine katlanmak zorunda kalacak.

Şaka bir yana bir gün gelinlerden birisi kaynana ile saç saça kavga edecek diye çok korkuyoruz. Tabi bu anları Fox TV yayınlanamaz. Ancak yine de gelin ve kaynanalar arasında ki sürtüşme bir gün alev alacak. Demedi demeyin.

5 Ekim 2020 tarihinde başlayacak olan sevilen ve ilgi ile izlenen Fox TV’nin yemek yarışma programında ilk bölüm fragmanı olan Zuhal Topal’la Sofrada 5 Ekim Pazartesi Fragmanı yayınlandı. Yine Türkiye’nin bir çok yerinde bu programa yarışma gelen kaynanaları görüyoruz. Bu hafta Rize, Erzurum ve İstanbul illerinden gelen kaynanalar yarılacak.

Zuhal Topal'la Sofrada 5 Ekim Pazartesi Fragmanı görseli

Aldığımız bilgilere göre bu hafta yarışan gelin ve kaynanalar İstanbul da ikamet ettikleri elimize ulaştı. Korona Virüs sürecinde iller arasında seyahatin kısıtlanmasından sonra İstanbul da ki yarışmacıların yarışmıştı.

Korona virüs sürecinin yavaş yavaş etkisi azalmaya başlamasından sonra Zuhal topal farklı illerden gelen yarışmacıları programa dahil etmeye başladı. Hatta yakın zamanda farklı illere gidip yine gelinlerin evlerinde çekimlerine başlayacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Ekim Pazartesi Fragmanı

Fox TV ekranlarında 5 Ekim 2020 Pazartesi günü ekrana gelecek olan 446. bölüm 1. fragmanı.

Bu hafta oldukça tartışmalı geçeceğini ise Zuhal Topal’la Sofrada 446. bölüm 2. fragmanın da kendisini göstermiş oldu. İşte bahse konu 2 fragman

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu