Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Nisan Cuma Burcu Kaç Puan Aldı? Haftanın Final Günü Yarışan Burcu’ya Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

5 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Burcu Kübra Yıldırım yarışacak. Nihayet, Nisan ayınını ilk haftasında 10.000 TL’yi alacak gelin bu gün Burcu’nun puanları sonrasında ortaya çıkacak. İlk gün elindeki fırsatı istemeye istemeye kaçıran gelişimizden sorna Salı günü yarışan gelinimiz de bu fırsatı maalesef tepti diyebilirim. Çarşamba günü yarışan Melek, durumun farkına varmış olacak ki en iyi puanı şu ana kadar Melek aldı. Perşembe günü aşçıyım diyen kaynananın gelini yarıştı ama beklentilerin altında kaldı. Bakalım Burcu’ya, Zuhal Topal kaç puan verecek. Sonuçta yarışmanın gidişatını %100 değiştirebileceğini bildiğimiz için herkesin vereceği puanlar çok önemli. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 5 Nisan Salı Puanları yazının en son kısmında tablo halinde vermeye çalıştık.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Nisan 2022 Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Dikkat ettiyseniz bu gün yarışacak olan gelinimiz sınıf öğretmeni. Resmen mesleğini bu yemeklere hazırlarken de konuşturmuş. Yapacağı yemeklerin tarihçelerinden tutunda nasıl yapıldığını defalarca tecrübe etmiş. Bu sebeplerden dolayı  Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan Burcu iyi puanlar alma ihtimali olsa da kaynanası  hafta başından itibaren iyi puanlar vermediği için diğer kaynanalar da ön yargılı gelecek. Bu arada [pembebuton]5 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı[/pembebuton] ve kaç puanla kazandığını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 5 Nisan 2019 Burcu Kübra Yıldırım’ın Menüsü Ve Puanları

Bu haftanın son yarışmacısı olan Burcu Kübra Yıldırım; Yarışmaya İzmit’den katıldığını 34 yaşında olduğunu ve 10 yıllık evli olduğunu söyledi. 7,5 yaşında bir kız çocuğu sahibi olan burcu, Sınıf öğretmeni olduğunu söyledi Eşi ile tanışması ise; kaynanası önce Burcu’yu görmüş beğenmiş. Daha sonra oğlu ile Burcu’yu tanıştırmış Sonrasında Burcu ile eşi birbirlerini tanıma sürecinden sonra fikirleri uyuşması ile evlenmişler.5 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Sofrada bugün Burcu Yıldırım ile Kaynanası Şükran Yıldırım Resmi

Burcu’nun kayın validesi Şükran Yıldırım ise sırf bu yarışma için Alanya’dan gelmiş. Aslen Adapazarlı olduğunu ama mesleği dolayısı ile 24 yıl önce gittiği Alanya da kalmış. 3 çocuk annesi olduğunu ve gelini Burcu’ya çok güvendiğini, bu yarışmaya da kendisi katılmak istediğini açıkladı. 

Zuhal Topal’la Sofrada Burcu’nun Menüsü (5 Nisan 2019)


Zuhal Topal'la sofrada 5 Nisan Bugün Burcu'nun Menüsü

  • Çeşmi Nigar Çorbası
  • Çerkes Tavuğu Ve Abıska
  • Hünkar Beğendi
  • Bulgur Pilavı
  • Mevsim Salata
  • Helvai Hakani

 


Hafta finalinde yarışan Burcu gerçekten Osmanlı mutfağından çok fazla yemekleri var. Akrabalarının evi de Osmanlı mimarisine yakın olduğunu görünce şimdiden harika bir başlangıç yaptı. Kaynanalar Burcu’nun menüsüne daha iyi bir menü beklerdik diyerek sığ cümleler kullandılar. Ancak menüsü gerçekten zorlayacak cinsten.Zuhal Topal'la sofrada Bugün 5 Nisan Cuma Burcu Kübra yıldırım Kaynana Şükran Resmi

Hatasız bir şekilde yemeklerini yapar da vaktinde kaynanaların önüne sıcak getirirse büyük ödülü kaptı diyebilirim. Bakalım böylesine güzel bir sunun yapan Burcu’ya Zuhal Topal kaç puan verdi? Şahsen sunucumuzun puanı bana daha adil geliyor. Hadi sizleri bekletmeden alt kısımda tablo halinde Cuma puanlamasını verelim. 

5 Nisan Zuhal Topalla Cuma Puanları (Burcu’nun Puanları)

Seher  6
Şefiye  3
Melek  3
Emine  3
Zuhal Topal    8
TOPLAM   23

**5 Nisan Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 5 Nisan 2019 Bugün Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu