Zuhal Topal’la Sofrada 6 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

6 Eylül Cuma Bu Hafta Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Hafta başında harika bir başlangıç yapan program da kaynanalar ilk gün ortalama bir puan verseler de ilerleyen günlerde puanlarını giderek düşürdüler. Bu sebeple şu an için bu hafta 15.000 TL değerinden büyük ödüle ey yakında olan ve 6 Eylül Haftalık Toplam Puan Durumu açısında en yakın isim, ilk gün yarışan gelin olduğunu görüyoruz.

2-6 Eylül Cuma bu haftanın birincisi kim olacağı, yada ki,m olduğunu birazdan Sevinç hanımın gelini Berna’nın alacağı puanlar sonucunda ortaya çıkacak. Matematiksel olarak Berna birinciliği alabilecek bir şansı olsa da hafta başından beri kaynanasının verdiği puanlar sonucunda istediği puanları ne yazık ki alamayacak.zuhal topalla sofrada kim birinci resmi - Zuhal Topal'la Sofrada 6 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?Tüm bu sebeplerden ötürü Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabı aslında çok çok öncesinde, bana göre belli olsa da henüz maç bitmiş değil. Daha doğrusu son dakikada gelecek bir 10 puan her şeyi %100 değiştirecek.

6 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci Oldu?

6 Eylül 2019 Cuma günü 15.000 TL değerindeki büyük ödülü yarışmacılar alabilmek için kıyasıya yarıştılar. Ancak bazılarının şansı yaver giderken, bazılarının şansı maalesef git de planladığı gibi gitmedi. bu hafta gene İstanbul ilimizden çekimlerine devam eden programa gelen yarışmacılar, ise kimizi Hatay’dan kimisi İstanbul’dan kimisi de Edirne Keşan ilçesinden katıldılar. Ancak bu yarışmacılardan sadece birisi Zuhal Topal’la Sofrada 6 Eylül bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı olacak. Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birinci oldu görseli - Zuhal Topal'la Sofrada 6 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?Buraya katılmak isteyen yarışmacılara da kaynak olması açısından, bu hafta büyük ödülü alacak isim hangi menü ile birinciliği kazandığını görebilmek amacı ile ilk günden itibaren yarışmacıların menüsünü ve kaynanaların bu menüye verdiği puanları da tek tek verelim. Daha sonra Zuhal Topal’la Sofrada haftalık toplam puan durumu açısında birinci olan gelinin kim olduğunu açıklayacağız.

Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Tablosu Ve Menüleri (2-6 Eylül)

İlk gün yani 2 Eylül Pazartesi günü avantaj ile başlayan gelinimiz Leyla 8 yıllık evli ve Türkmenistanlı. Kendi yöresinden yaptığı yemekler ile kaynanaları ilk gün çok etkilemesine rağmen düşük puan aldı. Sunucumuz Zuhal Topal da menüüyü çok beğenerek, 8 puan verdi. Toplam da Leyla 25 puan aldı. 2 Eylül Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı Leyla ve Altın hanım - Zuhal Topal'la Sofrada 6 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

2 Eylül Pazartesi Günü Yarışan Leyla Kadryova’nın menüsü

 • Habenisk Çorbası
 • Diyarbakır Tava
 • Şehriyeli Bulgur Pilavı
 • Fette Bostana Salatası
 • Künefe

İlk gün kendisine daha yüksek puan verilmesi gerektiğini düşünen Leyla’nın kaynanası Altın hanım, her önüne gelene 3 puan vermesi ile kaynanalar da doğal olarak Altın hanıma uymak zorunda kaldı. İkinci gün yani 3 Eylül Salı günü yarışan Aylin Ekin’in menüsüne baktığımızda ;3 Eylül Salı Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı Aylin ve Kaynanası Samiye - Zuhal Topal'la Sofrada 6 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

 • Tavuklu Düğün Çorbası
 • Şehriyeli pirinç pilavı
 • Yoğurtlu kerevizli havuç mezesi
 • Yelpaze kebabı
 • Patates püresi
 • Paçanga böreği
 • Gavurdağı salatası
 • Büzme baklava

Birbirinden lezzetli tarifler olsa da menüsünü hızlıca yaptığı için lezzetini vermediğini ve bir çok yemeğin pişmemesi yada hamur kalmasından dolayı kaynanalardan ve sunucumuzdan toplamda 18 puan aldı. Not: 6 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazının son kısmında bulabilirsiniz.


Üçüncü gün yani 4 Eylül 2019 Çarşamba günü ise boksör Ece yarıştı. Kaynanalar kendi günün de dolu dolu geleceğini bilen Ece, bir an sinirlerine hakim olamayıp, kaynanaları döver mi? diye düşünmedim değil. Her neyse Çarşamba günü yarışan Ece’nin menüsü de 4 Eylül Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları Ece ve Hatice - Zuhal Topal'la Sofrada 6 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

 • Malatya usulu Yuvalama Çorbası
 • Yoğurtlu yaz salatası
 • Lor Peynirli Akdeniz Salatası
 • El açması Mini Pide
 • Malatya Kağıt Kebabı
 • Mantarlı Pirinç Pilavı
 • Elmalı Profiterol

oldukça dolu dolu yapmasına rağmen, kaynanalar hafta finaline yaklaştıkça, verdiği puanlar da düşmeye başlamasının ceremesini çekti. İlk gün yarışmış olsaydı, kesinlikle daha yüksek puan alacağını düşünüyorum. Kaynanalar ve sunucumuz, Ece’nin yukarıda verdiğim menüsüne 24 puan vererek büyük ödülü belkide ilk gün yarışan geline kaptırmış oldu.  Dikkat: 6 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim birinci oldu sorunun cevabı yazımızın sonunda verdik.


Son bölümde yani 5 eylül 2019 Perşembe günü ise bu hafta tüm gelinlerin hakkında giren ve herkese istisnasız 3 puan veren, hiç bir şeyi beğenmeyen kaynana Ayşe hanımın gelini yarıştı. Memnune’nin iddialı menüsüne baktığımızda;

 • Ayran Aşı Çorbası
 • Elbasan Tava
 • Yeşil Salata
 • El açması Mantı
 • Pirinç Pilavı
 • Taş Ekmek Tatlısı5 Eylül Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Yarışan gelin Memnune ile Kaynanası Ayşe - Zuhal Topal'la Sofrada 6 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

Oldukça iddialı olan yarışmacı Memnune, aslında çok iyi bir başlangıç yapsa da markette alması gereken pirinci unutması nedeni ile menüsünde doğal olarak bir eksiklik de kendiliğinden ortaya çıkmış oldu. Zaten dolu dolu gelen kaynanaların eline fırsat geçti. Her önüne gelen düşük puan verip, toplam da Memnune 14 puan alarak bu hafta en son sırada yarışmayı noktalayacak.


Son bölümde ise bu hafta doğru eleştiri yapan sevinç hanım, gelini Berna ile birlikte yarıştı. Kaynanalar kaybetmenin verdiği acı ile Sevinç hanıma karşı dolu dolu geldiler. Berna ise henüz 1 yıllık evli ve 3 aylık hamile olmasına rağmen ortaya koyduğu menüsü;Zuhal Topalla Sofrada 6 Eylül Cuma Puanları Öncesinde Berna - Zuhal Topal'la Sofrada 6 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

 • Şiş Börek Çorbası
 • Tavuklu Kepse
 • Cacık
 • Nemmuş
 • Tahinli Mütebbel
 • Fincanda cevizli Künefe

Kalem adedi 6 adet olsa da uğraştırıcı ve hataya çok açık bir menü ile risk alarak elinden geleni yaptı. Kaynanalar hafta başında beri Sevinç hanımın;

“Ben Et  diyarından geliyorum.” 
Sevinç Güleryüz

Diyerek diğer yarışmacıları eleştirmesi nedeni ile kaynanalar, Sevinç hanımın gelini et yemeği yapacağını düşünse de et oranı az farklı bir menü ile ortaya çıkmasından dolayı, eleştiri yağmurundan kaçamadı. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı? sorusunun cevabı yazımızın devamında sizleri bekliyor. 

Şimdi sizleri daha fazla bekletmeden 6 Eylül Cuma Haftalık Toplam Puan durumu ne olduğunu, hangi gelinin kaç puan aldığını hemen alt kısımda sizler bekliyor. Bu arada yazıma noktayı koymadan bu hafta kazanan gelin sizce kim olmalıydı? yorumlarınız bekliyor olacağım.


6 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

 • 2 Eylül Pazartesi Leyla’nın Puanı : 25 = kazandı
 • 3 Eylül Salı Aylin’in Puanları: 18
 • 4 Eylül Çarşamba Ece’nin Puanları: 24
 • 5 Eylül Perşembe Memnune’nin Puanları: 14
 • 6 Eylül Cuma Berna’nın Puanları: 23

2 Eylül 2019 Pazartesi başlayan ve 6 Eylül Cuma günü sonlanacak olan Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim birici oldu? sorusunu cevabı bu haftanın birincisi Leyla Karyoka olduğu gözüküyor.

Zuhal Topalla Sofrada 6 Ağustos Cuma Fragmanı

2 Eylül Pazartesi günü başlayan ve bugün 6 Eylül 2019 Cuma günü yani, bugün kaynanaların vereceği puanlar sonucunda haftaya nokta koyacağımız bölüm olan  225. bölüm fragmanı sizler hemen alt kısımda bekliyor.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  2-6 Eylül 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Kim?Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (67 Yorum)


 1. Günaydinlar hanimefendi insanlarrr!!!😊
  🌅🌅🌅🌅🌅🌄🌄🌄🌄🌄

  Sabahiniz hayirli sofralaniz bol olsun canlarim!!!
  ☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕🥛🥛🥛🥛🥛🥛🥛🥛🥛🥛🥛🥛🥛🥛🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍳🍳🍳🍳🍳🍳🍳🍳🍳🍳🍳🍳🍳🍳🍳🥣🥣🥣🥣🥣🥣🥣🥣🥣🥣🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🍞🍞🍞🍞🍞🍞🍞🍞🍞🍞🍞🍞🍞🍞🍞🧀🧀🧀🧀🧀🧀🧀🧀🧀🧀🧀🧀🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🥪🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱🍱

 2. Kizlar nasilsiniz canlarim

  Saliham

  Nazim
  Nasilsiniz canlarim

  Kainat sanada meraba canim

  Gulalegim bizde iyis canim sen nasilsin Gulalegim aynen öyle yap canim onun gibi yerde yardim cok lazim insan onun gibi yerde sevap kazanir bitanem Allah yardimcin olsun tatlim

 3. Günaydinlar benim canlarim hepiniz iyimisiniz?!

  Kainatim sanada günaydin tatlim büyüme zaten hep öyle kal zamani gelince hayat kendiliginden büyüter seni o zaman nasil buyüdügünide anlamazsin😊😁.

  Aymelekim nasilsin canim.
  Bende napayim vagit buldukça eltimize koşuyorum yardam ediyorum daha 7 si sovulmadi.
  Bide bu gün işe geldim ama yine eve dönücem magazani çalişanlarima teslim edip yine eltimlere gidijem.

  Nazim
  Saliham
  Sizler nasilsiniz kardeşlerim iyimisiniz canlarrrr😊😊😊

 4. GUNAYDIN ABLALARIM ARLADASLARIM NASILSINIZ CANLARIM BENIM?🌞🌞
  EVET OKUL GUNU OKULCULAR OKULA.ARTIK BENIMDE SON YILIM YA DUN 1.SINIFDIM BU GUN 11.SINIF ZAMAN NE CABUK KECIYOR.AMMA BEN HALA BOYUMEDIM AKILCA😂😂
  SALIHAM ABLAM💝💝
  NAZ ABLAM❤❤
  GULALEK ABLAM🌼🌼
  AYMELEK ABLAM💐💐
  FILIZIM🌹🌹
  NASILSINIZ ABLALALARIM?ARKADASLARIM NERDE ACABA?🤔🤔
  MESALA
  DENIZIM🌊🌊
  ALEVIM🔥🔥
  Cok ozledim hepsini yaa😣😣
  Opuyorum hepinizi😘😘😘❤❤❤

 5. Kızlar merhaba nasılsınız canlarım 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  Kainat meraba guzelim nasilsin bizde iyis canım özür dilemegine gerek yok bitanem derslerinmi cok ah kiyamam sana Allah yardımcın olsun derslerinde başarılar diliyorum tatlim.😘😘😘😘😘😘😘😘

  🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

  Gulalegim nasilsin canım çocuklar nasil iyimi bizde iyis çok Şükür sen nasılsın neler yapıyorsun bitanem 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

  Saliham nasılsın canım Melegimiz nasil iyimi bizde iyis çok Şükür eee neler yapıyorsun bitanem 😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

  Nazım canım nasılsın neler yapıyorsun bitanem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😊😊❤️😊😊❤️😊❤️😊😊❤️😊❤️❤️😊😊❤️😊❤️❤️😊😊❤️

  • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌸🎀🌸🎀🌸🎀🌸🎀🌸🎀🌸🎀🌸🎀🌸🎀
   AYMELEK ABLAM💐💐Hep iyi olun ablam bende iyi cok sukir.Evet basladi dersaneler vede okul eve yorgunluldan beter gelicem.Sen neler yapiyorsun ablam?Tesekkurler ablam benim.Bende Seni Opuyorum😘😘😘
   ❤🌼❤🌼❤🌼❤🌼❤🌼❤🌼❤🌼❤🌼😘🌹😘🌹😘🌹😘🌹😘🌹😘🌹😘🌹😘🌹

 6. SAL8HAM ABLAM💝💝
  Iyim ablam sen nasilsin?Ay ablam sorma yaa of of simdide teli alamiyorum dersler basliyor 11.sinifim ya onun icin sabahdanda dersler basliyor dersanelerim cokdan basladi.Amam her gun erkenden yazarim buraya.Sen nasilsin abalam?Meleyim prensesim nasil?Op prensesimi senide opuyorum abalam😘😘😘❤❤❤
  GULALEK ABLAM💙💙iyin ablam sen iyi ol yeterki.Evet ablam dersler yuzunden alamiyoru. hemde son sinif of sinavlar bol olucak ders cok vakit yok.Ee ablam sen neler yapuyorsun kuzilar nasil?Opuyorum hepinizi😘😘😘😘💙💙💙

 7. Iyi günler kizlar.
  Nasilsiniz canlarim?

  Kizlar saolun dostlar sagolsun teşekkür ederim hepinize.

  Nazim
  Aymelekim
  Saliham
  Kainat güzelim
  Hepiniz iyimisiniz,?

  Kainatcim biliyorum sana evindekiler izin vermiyolar tl kullanmaya öyle dimi?
  Hem okullar derslerde eklenince… sorun dil canim yeterki sen iyi ol arada bi gelip selam vermen yeter bize canim.

 8. Günaydın canlar hayırlı sabahlar nasılsın bakalım bugün

  😍😍😍😍😘😘😘😘

  Kâinat hoş geldin canım nasılsın nerelerdesin sen anlat hele

  😍😍😍😁😁😀😃

  Nazım aymelek

  Gullake nasılsın balla

 9. GUNAYDIN ABLALARIM ARAKADASLARIM NASILSINIZ?HEPINIZI COK OZLEDIM YAA😢😢😢
  BEN GIREMIYORUM AYMELEK ABLAM ANLATIR SIZE Yada GULALEK ABLAM.
  SALIHAM ABLAM🌻
  NAZIM❤
  GULALEK ABLAM🌼
  AYMELEK ABLAM🌺
  ZARAM😍
  DENIZIM🍫
  ALEVIM🔥
  RUK IKIZIM😇
  CANALRIM HEPINOZO OPUYORUM ABLALARIMIN ELLERINDEN ARALDASLARIMIN YANAKLARINDAM.SIZI COK SEVIYORUMMMM😘❤❤❤💙💙💙💙💙💚💚💚💜💜💜💜💜💝💝💝💝😘😘😘😘

  • Ozur Aymelek ablami yazdim anlatamasin Gulalek ablam anlatir ben diyer sayfadaki Amangulle karisdirdimda AyMelek ablam zannetdim.Aymelek ablam kusirima bakma

 10. Nazım iyi geceler tatlı rüyalar canım Allah rahatlık versin 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊❤️😊😊❤️😊😊❤️😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Gulalegim

  Saliham sizede iyi geceler canlarım 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 11. Nazım canım aynen öyle Allah biliyor ya kimin kimdigini Allah her şeyi görüyor o bize yeter bunun gibi boş insanlara çok gördük sonunda yazar yazar gider boş verelim 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

 12. Aymelek canim senin iyi olduguna sevindim birtanem birde bu anonimi hic gormezden gel yazar yazar gider hic ugrasma canim kafanada takma birtanem

 13. AYMELEK HANIM BEN HANIM DIYILIM BEN HER ŞEYI QAYET IYI BILIYORUM ANLAMADAN DINLEMEDEN ÖKSÜZŰ KOVLADIZ YANINIZDAN ALLAH HEVALE EDIYORUM SIZLERI O BILIYOR NE YAPACAGINI

 14. Kızlar merhaba nasılsınız canlarım 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  Nazım nasılsın canım bizde iyis çok Şükür sen nasılsın neler yapıyorsun bitanem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

  Anonim hanımcim

  Lütfen üstüne vazife olmayan işlere karişma biz Gönüle gönlüne değecek hiç bişey yapmadik her zaman ona destek olduk hep sikintilarini paylasdik ic dokusduk sen hiç bisey bilmiyorsun Naz ablam hakkinda boyle konusma lütfen o kimsenin ginlunu yikmaz çok anlayisli bi kizdir konusmadan önce laflarina dikkat et .

 15. BEN ÖKSÜZ DIYILIM COK ŞÜKR BABAMDA VAR ANNEMDE VAR BEN KENDIMI DEMIYORUM NAZHANIM ALLAH RAHMET EYLESIN ANNE BABANA AMA GEREK SEN ANLAYIŞLI OLMALIYDIN ÖKSÜZÜN YANINDA OLMALIYDIN HAYLA HATIRLAMADIN SÖZÜM YOKTUR SANA ALLAH BILSIN BU KADAR

 16. Anonim oksuzum diyorsun ya bende oksuzum ama hic bir zaman bunu dile getirmedim Ben senin duanla dunyaya gelmedim senin ahinlada Boyle olmadim tamami bunu o kucuk beynine koy

 17. BENIM ICIN DIYIL ÖKSÜZ KIZI ÜZDŰYÜN ICIN HAYLA HATIRLIYAMADIN KURBAN BAYRAMINDA KAPI ARASINA KOYDUNUZ INANMADIZ BEN ANONIM YAZMIŞTIMYA HATIRLARSAN O GÜNDEN BERI BAKIYORUM ÖKSÜZÜN GÖZ YAŞINI YERDE KOYMADI HERENIZI AYRI CUR CEZA VERDI SENIDE ÖYLE YAPDI NAZ HANIM ALLAH SUCU OLMAYANA CEZA VERMEZ BIR DÜŞÜN BAKALIM ÖKSÜZE NE YAPDIGINIZI BU KOMIK DIYIL ÜZÜCUDÚR NAZ HANIM

 18. Günaydınlar canlar

  Nasılsın

  💓💓💓💓

  Aymelek hep iyi olun canım
  😘😘

  Rabbim hayırlısıyla yemeyi nasip etsin inşallah 😄😍🤩😍

  😁😁😁😁

  Nazım

  İnşallah canım ya

  Sen de ihmal etme

  Sırtın gecmesse git doktora

  Canım

  🤗🤗🤗😳😉😉😉

 19. OLMAZ TABI ALLAH ÖKSÜZÜN GÖZ YAŞINI YERDE KOYMAZ
  HATIRLARSAN ÖKSÜZ KIZIN BAYRAM ZAMANI AGLATDIZ O YÜZDEN NAZ HANIM ALLAH SIZI ÖYLE YAPDI GÜLŰŞ EMOJILERI KOYDUNUZ ALAYCASINA BEN HER ŞEYI GÖRDŰM ŞIMDI GÖRÜYORUM DOGRUDANDA ALLAH MAZLUMUN AHINI YERDE KOYMAZ

 20. Saliham bacim insallah melek daha iyi olur canim vallah saliham benim bu belim iylesmedi gitti ya olmazsa yine doktora giderim birtanem

 21. Aymelek canim vallah ilaclarimi kullaniyorum Ama hic bir faydasi olmuyor bana olmazsa yine doktora giderim canim sen nasilsin iyimisin canim

 22. Kızlar merhaba nasılsınız canlarım 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  Gulalegim basınız sağ olsun canım Allah rahmet etsin 😞😞😞😞😞😞😞
  Dugununde bi caresi olur canım sen islerinle ilgilen canim ara sıra selam versen yeter bitanem kendine dikkat et 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

  Saliham nasılsınız canım bizde iyis çok Şükür bu günde kısa bir az salca yapdik artik salcalik işimiz bittdi bende dinleniyorum 😊😊😊😊

  💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮
  Nazım canım nasılsın bizde iyis çok Şükür Nazım iyilesirsin canım hele bi ilaclarin bitsin çabucak ilesirsin bitanem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 23. Canim Ablam Cuman Mübarek Olsun Rabbim Dualarini Kabul Etsin Allah Meleyime Bu Mübarek Gúnde Yardim Etsin

  Gülalek kardeşim başiniz sag olsun üzüldüm Allah Rahmet Eylesin Mekani Cennet OlsunAxir Qeminiz Olsun

 24. Gullake basınız saolsun canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

  Fani dünya işte kimin vakti geldikçe

  O bu dünyadan göçüp gitcek

  ☹️☹️☹️☹️☹️

  Aynen öyle bu gidişle giderse bence de izleyici kaybeder

  Çünkü fıragmanın altındaki yorumlarında okudum bütün herkes bizimle aynı fikirde

  Kendileri bilir bide saatinide deyistirmisler özetini iki saat uzatıyorlar

  O saatte başka çok güzel diziler var

  Bu gidişle çok gitmez

 25. Hayirli günler kizlar
  Nasilsiniz canlarim iyimisiniz?

  Beni sorarsaniz iyim çok şükür.
  Kizlar bizde haberler iyi dil kayinpederimin kardeşi hasteydi kaç zaman beri geçen gece o vefat etdi bugün ugurladik onu. Bizim dügünede çok az xaman kalmişdi şimdi ne olucak bilmiyorum öncedende hastadi o kayinbiraderimiz ama dügüni sovar daha iyi olur sanyorduk ama düşündigimiz givi olmadi. Dügün ertelenir her halde bilemedim….

  Kizlar ben gelemesem kaygi etmen beni zaman buldukça yazmaya çalişirim.

  Saliham
  Aynen bende sinir oldum fragmani görünce ben gerçek hayatda da böyle kiza kendi kizmiş givi naz yapan erkeklerden nefret ederim ya bu dizini yazanda kadin dilmi yaa niye erkek kahramani böyle nerme nazik yapiyor hiç yakişmiyor erkege böyle tavirlar yakişikli karizma bi erkegi nasil biri yapiyo bunlar yaa ben anlamiyorum hem böyle erkege beter ol diye birakip kendi yoluna gitmen yerinede şimdide reyhani onun peşinden koşdurur bunlar böyle bişi olurmu yaa hiç mantikli dil bu olaylar uzarsa dizide bende va başgada benim givi izleyiciler birakirlar bu diziyi bian önce başga güzel şeyler gelişmese dizide yeminin işi zorlaşa bilir bence. Haa bide cavidan cadalozda cemrenin emire annende yok o kizda evde hiç kimse rahatsiz etmez seni diyordu fragmanda onuda cavidan duydu sanirim ohh beter ol cavidan sana geregi bu haketdin…..

  Tamam kizlar ben çok konuşdum konu yemin olunca kendimi tutamiyorummm yaaaaa
  Nazim
  Saliham
  Aymelekim
  Kizlar hoşca kalin nasip oldukça gelmeye çalişirim sakin burdan gitmeyin haaa.
  Sizi çok seviyorum canlarim kendinizede dikkat eymeyi unutmayin

 26. Günaydın hayırlı cumalar cümleten

  Rabbim bu mübarek günde herkesi duası kabul olsun inşallah 💞💞

  😍😍😍😍

  Aymelek canım hoş geldin Allah razı olsun

  Elhamdülillah iyiyiz ne olsun aynı uğraşıyorum

  Sen nasılsın neler yapıyorsunu

  🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

  Nazım saol canım benim

  Valla melek iyi diyeyim iyi olsun inşallah

  Sen nasılsın neler yapıyorsunu belin nasıl oldu

  🤗🤗🤗😘😘😘😘

  Gulalek valla canım demek ki bu ders sorunu herkeste var

  Aynen bizimde bu sene öğretmenimiz deyişti eski öğretmen emekli oldu

  Bu yeni gelende çok disiplinli

  Şiddet olmadıkça ben hep butur öğretmenleri severim

  🤨🤨🤨🤨

  Ay gullake kız dün yemini izledinmi

  Kız gördunmu emiri

  Bugünkü bölümünde Reyhanlı koyuyor

  Ay valla sınır oldu herşeyi yapan cemre hepsi yanına kar kaldı

  Emirin reyhanın peşinden koscagını beklerken pis senarist reyhanı emirin peşinden koşturuyor

  Ben anlamıyorum bunlar niye kadınları bu kadar eziyorlar

  Küçük düşürüyorlar

  Emirin reyhana yapmadığı şey kalmamıştı

  Ay anlatacak çok şey var ama

  İsim var şimdi

  İzledikce sinir oluyorum ben böyle beklememistim

  Hayal kırıklığı na uğradım

  ☹️☹️☹️☹️☹️😵😵😵😵😱😱😱😱

 27. Gulalek hosbuldum canim vallah dogru soyluyon bu gunlerde herkesin isi var birtanem isler bitterse herkes musait olurlar artik insallah

 28. Aymelek canim vallah daha bellim iylesti dersem yalan olur daha ilaclarimi kullaniyorum bakalim ne zaman bu bel agrisindan kurtulacam birtanem seninde iyi olduguna sevindim canim

 29. Aymelekim
  Nazim
  hoş gelmişsiniz kizlar nasilsiniz iyimisiniz?

  Nazim AMIN canim saol😊
  Nazim bu günler her kesin kendi işi başindan agdik saglik olsun diyelim canim☺.

  Aymelek
  Evet yaa dügün hazirliklary başliyor. Önimizdeki dil sonku pazar dügün.

 30. Nazım nasılsın canım belin nasıl oldu ilesdimi bizde iyis çok Şükür sen nasılsın neler yapyorsun ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Nazım canım islerin varsa onlarla ilgilen canim bize arasında selam versen yeter bitanem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 31. Nurdanem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️defnem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️elam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️gulciceyim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serpilim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️denizkentlim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ayselim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️zaram ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️yemin ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️nasilsiniz insallah hepiniz iyisinizdir canlarim unutuklarim varsa afola kizlar insallah hepiniz iyisinizdir

 32. Saliham simdiden afiyet olsun bacim sen nasilsin iyimisin melek nasil bacim insallah oda iyidir birtanem

 33. Aymelek canim sen nasilsin iyimisin insallah iyisindin birtanem hamilelik nasil gidiyor bakalim

 34. Slm merhaba kizlar nasilsiniz bakalim kizlar kusuruma bakmayin bu gunlerde cok isim vardi gelemedim insallah artik Burda olmaya calisirim hanimlar

 35. Günaydın kızlar nasılsınız canlarım 🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄

  Saliham nasilsin canim çocuklar nasil tamam canım sende kendine dikkat et bitanem , Saliham dun gozden kacirmisim kışa salça fasulyemi yapdin bende yemeye varirim artik 😁😁😁😁😁😁😁şaka yapdim ablam kış gelince afiyetle iyersiniz İnşallah 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
  🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

  Gulalegim sanada günaydın canım nasılsın daha iyimisin canım , Gulalegim benimde babam Kabeye gidecekdi ama nasip diylmis gelcek sene annemle gitmekci nasip olursa , düğünde yaklasyor desene hazırlıklara baslamissinizdir o zaman 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

 36. Hayirli sabahlar kizlar!
  💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

  Gününiz aydin sofralaniz bereketli olsun canlarim!!!
  🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾

  Saliham
  AMIN CÜMLEMIZE. Saol canim.
  Evet diziye yeni gelen kizin leyladan güzeldigi ortada hem sevimlide bende hoş buldum kizi. Hem en çok bana bu kizin cesurlugu yaradi reyhanin o kadar safliginin yaninda bu kizin tavirlari hoş yakiyor insanin içine🤣. Çocuklarin iyi olmasina sevindim canim. Evet yaaa ev ödemeleri bizide biraz ugraşdiriyor ama şimdilik idare ediyorus ilerde zor gelebilir ama yeter dedirticek şekilde hemde bizin zamanlar bi tane ev ödev verilirdi her dersden ama bunlara 3 4 tanede veriveriyolar bazen kiz😠.

  Aymekekim
  Saol canim INŞALLAH CANIM.
  Kiz ne o tatil yaramadimi tek dilsin ya ondandir. Biz bu senede hiç bi yere gidemedik ama saglik olsun yeneki seneye. Haa bide ben kayinim kabeye gidiyor diyodumya oda gidemedi malesef benim kayinim kendi abisiyle gidicekdi ama abisi hastalsndi nasip dilmiş onlarada bu sene. Dügünede az kaldi bizde hareketler git gide artyor😋☺

  Tamam kizlar sabah ssbah çok konuşdum işe varinca yine bi ugrarim buraya sizde belki gelmiş olursunuz.
  Şimdi çikiyorum hoşja kalin😘

 37. Saliham
  Aymelekim
  Nazim
  Size iyi geceler kizlar.
  Kusuruma bakmayin kizlar bugün gelemedim nasipsa yarin gelmeye çalişirim ve sizinle uzuun uzuuuuunn söhbetler ederis😘

 38. Peki Tamam Ablam Sen Istedin diye Yazdim Allah YardimcinizOlsun Biliyorum Yazsam konuşmayacaksin Özür dilerim Rahatsiz etdim Hoşcakal Ablam

 39. Hayırlı akşamlar niye kimse yok

  Ya eskiden sayfalar yetmez di bize şimdiyse aylar geçiyor bir sayfayı bile dolduramıyoruz

  Çok yazık ya
  ☹️☹️☹️☹️☹️☹️

  Elhamdülillah iyiyiz

  Ama bu son cevabı sana

  Adını yazmassan bir daha sana cevap yazmam

  Altta sana yazmıştım

 40. Canim ablam günaydin nasilsin
  Melek nasil? Ablam bende Yemine bakiyorum Narin varya
  Azeri Kizidi ben taniyorum Okizi ablam

 41. Günaydın kızlar

  😍😍😍😍😍😍💞💞💞

  Gulalek çok geçmiş olsun canım ya

  İnşallah biran önce ilesirsin

  Evet ya bende dün izledim galiba Leyla olmuş

  Ne biliyim çok saçma keşke nasıl öldü gösterseler di deme

  Ama bu yeni giren narin çok beğendim ben valla

  Leyla dan daha güzel bence

  Ama bugünkü bölüm çok güzel

  İki aşıkta birbirini kıskanıyor

  Yanlış anlıyorlar yaaa

  💞💞💞💞💓💓💓💓💓

  Çok şükür melek iyi

  Oglanlarda iyiler okula gidip geliyorlar tabiki yine ders konumus başladı

  İki gün oldu küçüğü üzmeye başladı

  Yaptırana kadar

  🙄🙄🙄🙄🤪🤪🤪🤪

  Aymelek saol canım

  Elhamdülillah hepside iyi

  Bende iyiyim

  Sanada geçmiş olsun

  Dikkat et kendine canım

  😍😍😍😍

 42. Kızlar merhaba nasılsınız canlarım ben geldim😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  Gulalegim nasilsin canim çocuklar nasıl iyimi okula gidyorlarmi kiz bana yazdiklarini son okudum onceden okumuş olsam senide götürürdüm 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃
  Orada int iyi cekmiyor bu sabah eve dondum cok rahatsizlandim yaaa bidaha evimden hic bi yere gitmicam tatil falanda istemiyorum hamilelikdenmi neymi coook yoruldum eee sen nasılsın rahatsızlandimi Allah yardımcın olsun canım Allah acil şifalar versin geçmiş olsun tiz zamanda ilesirsin İnşaallah

  🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

  Saliham nasılsınız canım çocuklar nasil Melegimiz nasıl iyimisiniz basinmi agiryor geçmiş olsun canım Allah şifa versin canım çocuklari parkami goturdin iyi yapmışsın canım çok eglanmislerdir 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

 43. Hayirli akşamlar canlar.
  🍃🍃🍃🍃🍃🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁

  Saliham nasilsin canim çocuklar nasil iyilermi?
  Evet saliham bende dogru düzgün göremedigimden leylaya ne oldugunu bilmiyorum hatda bu günki bölümide göremedim evime kayinpederim heldi ve kocamla tv olan odada oturuyorlar şuan. Ama anladigim kaderiyle leyla ölüp ayrilmali diziden yerine başga biri geldi ya zaten. Ama çok yanliş çünki dizini izlenlen çogu alişmişdi leylaya🙄😯.
  Saliham benim bagirsagimda yara varmiş ama dogtor korkulu olmadigini hemen öni alinirsa tedavi olucagini söylüyor. Onun üçinde bana diyet yazdi en az 3 ay o diyete uygulamam gerekmiş. Ama çok zor ya diyetde olmak😬😬😬😐.
  Saliham bu anonimin sana dürüst olucagini sanmiyorum geçen defada sen tanimadan kim oldugunu sordun yani o Gönül den başga hiç kimse dil. Ben bi insani el yazisindan tanirim her zaman olmazsa bile bazen ufak detaylara iyi dikkat ederim.

 44. Günaydın canlar nasılsınız bakalım

  😍😍😍

  Gulalek

  İzlemez olurmuyum bende senin gibi hecanla izledim ama sadece anlamadığım

  Leyla ya ne olduğu öldumu acaba

  Hiç konusu geçmedi

  Benmi kaçırdım yoksa 🙄🙄🙄🙄🙄🤪🤪🤪

  🤪😳😳

  Sağol canım benim

  Valla halende agrıyor arada basım bakalım ilaç hemen etkisini göstermiyormuş bitene kadar devam edecem

  Sen nasılsın şimdi

  senin tam olarak ne rahatsızlığın var

  💓💓💓💓💓💓💓💓

  Anonim

  Teşekkürler duaların için amin inşallah

  Ama keşke adını söylesen

  Bilsem ona göre sohbet ederdik

  Çünkü bir kaç kişi daha yazıyor kimin kim olduğunu bilmiyorum ondan

  Kendine bir rumuz bu

 45. Saliham saol canim sanada geçmiş olsun canim peki şimdi iyimi başin ilaç etkisini gösteryomu?

 46. Hayirli akşamlar canlarim

  Saliham canim nasilsin iyimisiniz?

  Kiz Saliha yeemiinn başlaaaddiiiii kiiizzz izleyonmu sende ben şuan tv önünden kalkmadan oturuyorum çok heycanliyim. Geçen sezon baya heycanliydi umarim bu sezonda güzel olur dizi😊

 47. Cok sevindim Yüce Yardan Allah Melekin Yardimcisi Olsun Her Zaman Ben Sizin Hep iyiolmaniza Sevinen biriyim Hep Dua ediyorum Melek icin

 48. Oooo bussuru iş yaptım okula gittim geldim

  Daha kimseler yok

  Hade kızlar nerdesiniz

  Tam kadro gelin artık

  Bende çay koydum

  Buyrun gelin hep birlikte içelim

  Sonra yine okula gitcem

  Abtulkerimi alcam okuldan

  🤪🤪🤪🤪😉😉😉😉

 49. Günaydın canlar hayırlı sabahlar

  😍😍😍😍😍

  Gullake geçmiş olsun canım inşallah kötü bişey çıkmaz canım biran önce ilesirsin

  💓💓💓💓💓

  Bende geçenlerde nöroloji ye gittim baş ağrısı için bir ilaç verdi kullan bir aysonra kontrole gel dedi

  💞💞💞💞💞💞

  Aynen öyle valla evet bende aleynanın şarkılarını seviyorum ama kız daha çocuk ya

  Tavırları hareketleri komik

  Evet canım bizimde bugün başladı

  Bizim bu sene sabah cı ve öğlenci oldu

  Büyük oğlum sabah yolladım şimdi öğlende küçüğünü köturcem

  Allah hepimize kolaylık versin inşallah

 50. Merhaba Saliham biz iyis canim sizinde iyi olmaniza çok sewindim. Siz baya eglenmişsiniz 😊. Saliham biz bu gençleri anlamayis bunlarda bizi canim onlarin geydigi bize çok yabanci gelir ama her kes yerinde sag gezsin. Hem ben bu Aleynanin şarkilarini seviyorum eger tarzini bozmazsa🙃.
  Sana kolayliklar dilerim canim yeni okul yilinizda tabi çocuklana da. Bizde bi hafta önce başladi okullar.

  Bide Saliham benim biraz rahatsizligim var bu aralar o yüzden gelemedim. Doktor korkulu olmadigini söyledi becergi bile diyet imi sik tutarsam geçicekmiş mide ve bagirsak rahatsizligi. Yarinda yine bi kontrolum var ondada sonuç iyi çikarsa belki ALLAH. Doktor yarinki sonuçdan sonra bana ilaçlar yazcagini söyledi.

  Saliham şimdi geç ben yaticam sana iyi geceler canim yarin nasipsa görüşeris😘

 51. Selam canlar nasılsınız bakalım

  Bakıyorum kimse yok

  İnşallah gelirsiniz

  İnşallah bende artık yazarım

  Gerçekten okadar yogundumki

  Söylemiştim salça yaptım konserve yaptı taze fasulye yaptım kışlık

  Sonra ekmek pişirdim

  Bizim burda festival vardı her sene üç tane sanatçı getiriyorlar bu senede Aleyna tilki Mehmet erdem ve Koray Avcı geldi

  Çocuklarım çok istediler gittik aleynayı biraz dinledik ay kıyametti ya

  Allah affetsin bizi kara balık yapış yapış ya millet nasıl gidiyor

  Anlamıyorum çocuklar için olmazsa asla gitmezdim ya

  Bugünde bütün gün parka gittik ilk defa melekle gittik baya gezdik şuan çok yoruldum

  🤪🤪🤪🤪🤪🤪

  Ay bide bizde yarın okullar açılıyor

  Bizim bu seneki maraton başlıyor

  Hakkımızda inşallah hayırlı olur

  😁😁😁😁😎😎😎😎

  Ben çok konuştum galiba özet geçtim size 🤣🤣🤣

  😱😱🤣🤣🤣🤣

  Eee sizler nasılsınız neler yapıyorsunuz

  😍😍😍😍

  Gulalek

  Aymelek

  Nazım

  Denizin

  Serpilim

  Zaram

  Alev

  Yemin

  Zeynom

  💞💞💞💓💓💓💓