Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Haziran Fragmanı Yayınlandı!

8 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Sofrada 416. Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Haziran Fragmanı dört gözle bekleyenler için Dual medya Pazar günün beklemeden 8 Haziran 2020 tarihinde programın yeni bölümü yayınlanacağını sevenlerine verdiği fragmanla duyurdu.

Bu hafta yani 8-13 Haziran haftasında oldukça iddialı kaynanalar var. Aralarında birisi ise sıyrılarak kendisini komutan ilan etti. Ancak diğer kaynanalar onun komutanlığını tanımadıklarını olsa olsa acemi asker diyerek küçümsediler.

=> 8 Haziran 2022 Zuhal Topal’la Yemekteyiz Çarşamba Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta büyük ödülü kazanan yarışmacı bir rekoru da kırdı. Bu zaman kadar en yüksek puanı alarak 39 puanla büyük ödülün sahibi olmayı başardı. Menüsü diğer rakiplerine göre zayıf kalsa da kayın validesinin strateji si işe yaradı ve gelinin birinci yapmayı başardı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 8 Haziran Pazartesi Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 8 Haziran Fragmanı (Yeni Yarışmacılar)

Bu hafta 8 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada 416. bölümden itibaren kayın validelerin lezzete değil, strateji göre puan vermelerine hep birlikte şahit olacağız. Özellikle ilk gün diğer kaynanaların arasından sıyrılıp, kendisini komutan ilan eden kayın validenin gelini şimdiden kazanamayacağını da ayrıca ilan etmiş oldu.

Kaynanalar yemeklere değil, kayın validelerin tavırlarına ve kendi gelinlere karşı verdiği puana göre puanlama yapıyor. Dolayısı ile kendisini en baştan komutan ilan eden kayın valide, baştan kaybetmiş olduğunu da gösterdi.

Hafta için saat 16:00 da Fox TV ekranların da yayınlanan fenomen yarışma programında bu hafta da yeni bölümleri le devam edecek. Rakipleri bir bir final yaparken, Zuhal Topal yemek yarışma programı son hızı ile devam ediyor. İşte son olarka yayınlanana Zuhal Topal’la Sofrada 8 Haziran fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu