Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Pazartesi Puanları [Berrak Alkan]

8 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Berrak Alkan yarışacak. Aslen Arnavut olan Berrak Zuhal Topal’la sofrada 8 Mart Pazartesi puanları sırasında en yüksek puanları almak için yarışacak. Peki Berrak Alkan kaç puan aldı? Berrak Alkan’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Bugün haftanın ilk bölümünde 8 Mart 2021 tarihinde Zuhal Topal programında yarışan gelin ve kaynana kim? Bu haftanın ortak menüsü açıklandı mı? 8 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu netleşti mi? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

=> 8 Mart 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu için tıklayınız.

Bu hafta yine ilk bölümde bugün 8 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları verilecek. Haftanın ilk bölümü bu haftanın kaderini %100 etkilediği için verilecek her düşük puan bir sonraki geline doğrudan yansıyacak.

=> 5 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

8 Mart Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Berrak Alkan

 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Pazartesi Toplam Puanlar için tıklayınız.

Böylesine önemli bir bölüm de oldukça iddialı Arnavut gelini Berrak elinden gelenin fazlasını ortaya koysa da zaman konusunda bazı sıkıntılar yaşadı. Bundan dolayı Zuhal Topal 8 Mart puanlaması sorasında kaynana pişmeyen böreği düşük puan vermek için %100 kullanacaklar.

=> 11 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sunucu puanlarının final bölümünde açıklayacak olsa da 8 Mart Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Berrak Alkan’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının en sonunda açıklanmıştır.

=> 8-12 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Pazartesi (2020)

8 Mart Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Berrak Alkan. Aslen Arnavut gelini olan 15 yıllık evli bir çocuk annesi Berrak düğün organizatörlüğü yapmaktadır. Düğünler de yenecek yemeklerin seçiminden lezzetine kadar her şey ile ilgilendiği için yemeklere ayrı bir ilgisi olduğu için programa katılmak istediğini dile getirdi. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 9 Mart Salı Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 8 Mart Pazartesi Puanları alacak gelin ve kaynanası

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Pazartesi puanları haftanın nasıl ilerleyeceği konusunda kesin bilgi verecek. Haftanın ilk puanlamasına verilecek düşük puanlar intikam puanlamasının daha faza tetikliyor. 

Şimdi 8 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin kim olduğunu, kaynana kim olduğunu açıkladıktan hemen sonra Berrak’ın menüsünü ve puanların açıklayacağız.

8 Mart Yarışmacısı Berrak Alkan

Zuhal Topal'la Sofrada Berrak Alkan

 • Arnavut Gelini
 • 15 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Eşinin adı Yücel
 • Eşi ile birlikte düğün organizatörlüğü yapıyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • 11 yaşında bir kızı var
 • İstanbul da ikamet ediyor

8 Mart Yarışmacı Kaynana Rasime Alkan

Zuhal Topal'la Sofrada Rasime Alkan

 • Telaşlı bir yapısı var
 • İstanbul esenler
 • Bir çocuğu var
 • Çok aceleci
 • Otelde kat görevlisi
 • 16 yaşında bir oğlunu kaybetti

Zuhal Topal’la bugün yarışan Berrak Alkan’ın merakla beklenen haftanın ilk menüsünü açıklayıp, kaynanaların menüye karşı eleştirilerini birebir olarak aktaracağız. Günün sonunda verilen Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Pazartesi Puanları sonucun aktaracağız. 

8 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Berrak’ın Menüsü 

 • Yoğurtlu Buğday Çorbası
 • Kadın budu Köfte
 • El açması Pırasalı Arnavut Böreği
 • Piyaz
 • Hayradari
 • Fırında Kuzu Pirzola
 • Patates püresi
 • İç pilav
 • Mevsim Salata
 • Peksimet Tatlısı
8 Mart Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve menüsü

2020-2021 sezonunda artık gelinlerin menüleri arasında bir yemek ortak olarak yapılma zorunluğu getirildi. Bu hafta Zuhal Topal’la sofrada Kadınbudu Köfte yapılacak.

Kaynanalar haftanın ilk yemeklerini henüz tatmadan 8 Mart Pazartesi Zuhal Topal puanları vermeden kağıt üzerinde gördüklerinde aynen şunları söylediler;

Menü orta
İddialı bulmadım
Günlük yapılan yemekler
Karışık geldi

Kaynanalar

Bu haftanın ilk menüsünü kaynanalar hem karışık hem de uyumsuz bulduklarını söylediler. Dolayısı ile haftanın ilk menüsüne yüksek puanlar gelmeyeceğinin ilk sinyali de menü eleştirisinde verilmiş oldu. Not: Berrak Alkan’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

8 Mart Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Bugün 8 Mart Pazartesi Zuhal Topal puanları sırasında 5 ve altında gelecek her puan bir sonraki gün yarışacak gelini kesinlikle etkileyecek. Berrak ise haftanın ilk bölümünde yarışmayı avantaja çevirmek istiyor. 

8 ile 12 Mart 2021 tarihleri arasın da haftanın ilk bölümünde yarışan Berrak’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Bugünkü bölümde Zuhal ve kaynanalar kaç puan verdi? Soruların cevapları ise hemen alt kısımda Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Pazartesi puanları verdiğimiz tablo içinde bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

8 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Berrak Alkan)

Esel Koral  7
Emine Yaşar  6
Şefika Şentürk  7
Remziye Erdem  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   35

**8 Mart 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 8 Mart Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Arnavut olan İstanbul a yaşayan 15 yıllık evli bir çocuk annesi Berrak Alkan’ın yarıştığı, 8 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının da yapılacağı bu haftanın ilk bölümü olan Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Berrak kin kayınvalidesi yüksek puanlar aldı ya görün bakın bugünden itibaren hiç birseyi beğenmeyecek düşük puanlar verecek çok güzel yapsada gelinler hep bahaneler uyduracak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu