Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Ayşegül Şişman Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Ayşegül Şişman 26 Şubat Çarşamba günü 348. bölümünde yarışan Ayşegül Şişman kim olduğunu, kaç yaşında ve aslen nereli olduğunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ayşegül Şişman; 26 Şubat 2020 Çarşamba günü bu haftanın en çok konuşulan kaynanası Emine Şişman’ın gelini olarak karşımıza çıktı. Kaynana Emine’nin hafta başından beri hem kendisini hem de gelinini övmesinden dolayı, yarıştığı gün diğer kaynanalarda beklenti oldukça yüksekti. 

Ayşegül Şişman oldukça kolay bir menüsü ile kaynanaların karşısına çıktı. Ancak en önemli ara sıcağını yapmayı unutması nedeni ile diğer kaynanalar eksik menü olarak değerlendirdiler. Bu nedenle Ayşegül gerçek emeklerinin karşılığını alamadı.Zuhal Topal'la Sofrada Ayşegül Şişman (26 Şubat 2020)

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 26 Şubat Çarşamba Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu yazıda sadece Zuhal Topal’la Sofrada 26 Şubat Çarşamba yarışmacısı Ayşegül Şişman hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kaynanası Emine Şişman hakkındaki bilgileri bir başka yazımızda sizlere tanıtacağız.  

Ayşegül Şişman Kim 

Zuhal Topalla yarışmacısı Ayşegül Şişman

  • 21 yıllık evli
  • 3 çocuk annesi
  • Aslen Trabzonlu
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • Görücü usulü evlenmiş
  • 6 eltisi var
  • 4 görümcesi var
  • Çekinen bir yapısı var

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Şubat Çarşamba yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Ayşegül Şişman aslen Trabzon Ofludur. Kaynanası Trabzonlu değil Oflu olduğunu özellikle verdiği röportaj sırasında bastıra bastıra söylemesi dikkatlerimizden kaçmadı.Ayşegül Şişman ve Kaynana Emine Şişman 26.02.2020

Ayşegül Şişman eşi ile görücü usulü evlendiğini ve kaynanası ile çok iyi anlaştığını dile getirdi. Tam 7 kaynı 4 görümcesi var. Kalabalık aileyi seven Ayşegül, zamanında aşçı olarak işte çalıştığını ama şimdi ev hanımı olduğunu açıkladı.

Kayın validesi gelini Ayşegül hakkında bilgi verirken çok kıskanç birisi olduğunu ve zamanında bu konuda sıkıntı yaşadıklarını ama şimdi daha iyi olduğunu söyledi.

Ayşegül Şişman Kaç Puan Aldı

Hafta içi her gün 16:20 de Fox TV ekranlarında gelen yemek yarışma programında 26 Şubat 2020 puanları alacak Ayşegül’ü sizlere tanıtırken kaynanalardan ve sunucumuzdan aldığı puanları da vermeden geçmek istemedim.

Birgül Sevgi Kezban Döndü Zuhal Topal
6 2 3 2 5

 

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Ayşegül Şişman’ın Videosu

26 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 348. bölümünde yarışan Ayşegül Şişman’ın yarıştığı bölüm fragmanını ve videosu hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu