Tv Programları

Zuhal Topalla Sofrada Ayten Hanım Ve Gelini Sevil Hanım Nereli? Kaç Puan Aldı? 2 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

Fox Tv ekranlarının sevilen yemek programı Zuhal Topalla Sofrada 2 Ocak Çarşamba günü Ayten Hanım ve gelini Sevil Hanım ile ekranlara geldi. Peki bu günün yarışmacıları kim diyorsanız sizleri bekleyenler;

  • Zuhal Topalla Sofrada Ayten Hanım ve gelini Sevil Hanım kim, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?
  • Zuhal Topalla Sofrada Ayten Hanımın gelini Sevil’in menüsünde ne var
  • Zuhal Topalla Sofrada Sevil Kaç puan aldı sorularının yanıtları sizlerle.

2 Ocak Zuhal Topalla Sofrada ev sahibesi olan Sevil Hanım 25 yaşında, 7 aylık evli, Halk müziği sanatçısı. Kayınvalidesi ise çok heyecanlı. Ayten Hanım mutfağı kontrol etmek istemesiyle dikkat çeken bir yarışmacı. Bu davranışını ikinci gün de devam ettiren kayınvalide ve ses sanatçısı Sevil hakkında merak edilenler devam edelim.

[saributon]Zuhal Topal’la 4 Ocak 2019 Haftanın Birincisi[/saributon] kim olduğunu ve aldığı puanları görmek için lütfen mavi butona tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı, Sevil Özen Yıldırım 25 yaşında, 7 aylık evli. Eşiyle dört yıl flört dönemi olmuş, nişanlanmışlar ama kıskançlık nedeniyle ayrılmışlar. Aradan bir yıl geçince yeniden barışıp evlenmişler. Ayten Hanım Sivaslı iki evladı var, gelinini görür görme beğenmiş. Aynı şekilde gelini de onu beğenmiş.

Sevil Hanım kayınvalidesinin titizliğinden yakınıyor. Eşinin de aynı davranışları olduğunu söylüyor. Kayınvalide Ayten Hanım gelinini dağınık buluyor.zuhal topalla sofrada ayten hanım ve sevil hanım resmiSevil Hanım ile  aynı evde değiller ama kayınvalide Ayten Hanım sürekli evlerine geliyormuş. Eşiyle beraber çalışan Sevil Hanımın eşi saz çalıyor, kendisi de söylüyor hatta bir klipleriyle sizleri buluşturalım hemen.

Sevil Hanım şarkı söyleme konusunda bir anda boks yaptığına da geçince Zuhal Hanım’ı şaşırtıyor. Sevil Hanımın menüsünde;

“2 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Yarışma Programında verilen puanlar anlık olarak değiştiği için sayfayı güncellemeyi unutmayınız. Diğer yandan googleda bizleri ararken Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter ” yazabilirsiniz. 

2 Ocak Zuhal Topalla Sofrada Sevil Hanımın Menüsü

  • Madımak yemeği 
  • Renkli biber dolması
  • Portakallı kuzu incik
  • Şalgamlı bulgur salatası
  • Cacık
  • Gazete baklavası

Daha Önceki Gelinleri aldığı puanlar;

Pazartesi günü Pakize Hanımın gelini Sevim Hanım; Hülya Hanımdan 4, Ayten Hanım’dan 3, Birgül Hanım’dan 3, Neslihan Hanımdan 3 puan aldı. Zuhal Hanımdan 8 puan alarak 21 puanla günü tamamladı.

Salı günü Hülya Hanımın gelini Gül Hanım; Pakize Hanımdan 3, Ayten Hanım’dan 4, Birgül Hanım’dan 4, Neslihan Hanımdan 3 puan aldı. Zuhal Hanımdan 6 puan alarak 20 puanla günü tamamladı. Şu an için bu haftanın birincisi olamayacağı netleşmiş oldu.

Ayten Hanımın Gelini Sevil’in Puanı Zuhal Topalla Çarşamba Puanları

Pakize 3
Hülya 4
Birgül 3
Neslihan 3
Zuhal Topal  5
TOPLAM  18

Zuhal Topalla Sofrada Sevil Hanımın Katıldığı Bölümün Fragmanı

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu