Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Beril Aygün Kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada 7 Mayıs Cuma Yarışmacısı Beril Aygün Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Beril Aygün 7 Mayıs Cuma günü Zuhal Topal’la sofrada 600 bölümünde yarışan Beril Aygün kimdir? Aslen nereli? Beril Aygün kaç yaşında?  Beril Eşi Hazal ile nasıl tanıştı? Beril Aygün şu an nerede yaşıyor?7 Mayıs Cuma Beril Aygün kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

Beril Aygün; 1993 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Kimya öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. 2016 yılında Hazal Aygün ile evlenen Beril iki çocuk annesidir. Şu an İzmir ilinde yaşıyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacı Damat Sezgin Yamak hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu yazımızda sadece Beril Aygün hakkında bilgi vereceğiz. Beril’in kaynanası Meral Acar hakkında bilgi almak için alt kısımda ki linke tıklayabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma Puanları için tıklayınız.

Beril Aygün Zuhal Topal'la Sofrada 7 Mayıs yarışmacısı
Yarışmacı Beril Aygün

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 7 Mayıs yarışmacısı Beril Aygün kimdir
 2. Beril Aygün’ün resimlerini
 3. Yarışmacı Beril Aygün kaç puan aldığını (7 Mayıs Puanlarını)
 4. Beril Aygün’ün Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Tüm bu soruların cevaplarını yukarıda ki sırası ile açıklamaya başlayalım.

Zuhal Topal’la Sofrada 3-7 Mayıs Bu haftaki tüm yarışmacılar hakkında bilgi almak için tıklayınız

Beril Aygün Kimdir 

Zuhal Topal'la Sofrada Beril Aygün
Zuhal Topal’la Sofrada Beril Aygün Resmi
 • 1993 yılında doğdu
 • 28 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • 3 yaşında ve 1 yaşında iki oğlu var
 • Büyük oğlunun adı Yamaç
 • Eşinin adı Hazal
 • Annesi Giritli
 • Kimya öğretmeni
 • Planlı ve programlı biri
 • Titiz biri

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma yarışmacısı Beril Aygün oldu. Henüz 5 yıllık evli olan İzmirli Beril Aygün Zuhal Topal’la sofrada Programının 7 Mayıs yarışmacısı oldu. 1993 yılında İzmir de dünyaya gelen Beril 2016 yılına Hazal Aygün ile evlenmiştir. İki çocuk annesi olan Beril’in 3 ve 1 yaşında iki erkek evladı var. Kimya öğretmenliği bölümünden mezun olsa da o işi yapmadığını ve ev hanımı olduğunu açıkladı.

Beril Aygün (7 Mayıs 2021 Cuma Yarışmacı Gelin)
Beril Aygün

Beril eşi ile yat gezisin de tanıştığını zamanla birbirlerini tanıdıktan sonra evlenmeye karar verdiğini, şimdi mutlu bir evliliğinin olduğunu sözlerine ekledi.

Her ne kadar Kimya öğretmeni olsa da Kimya öğretmeni olarak çalışmadığını, evde mutfakta vakit geçirmeyi çok sevdiğini dile getiren Beril oldukça iddialı olduğunu şu sözlerle dile getirdi.

15.000TL’yi Biz alacağız!

Beril Aygün

7 Mayıs Cuma günü Fox TV’de yayınlanan Beril’in öncelikle yarıştığı gün kameralara takılan resmini, yarışmada aldığı puanları ve yazının en sonunda videosu sizleri bekliyor.

Beril Aygün’ün Resimleri

3-7 Mayıs 2021 haftasında Zuhal Topal’la Sofrada programında 7 Mayıs Cuma günü yarışan Beril Aygün’ün yarıştığı gün Beril’in objektiflere takılan resimleri alt kısımda sizleri bekliyor.

Beril Aygün Kaç Puan Aldı

Bu hafta 3 Mayıs 2021 Pazartesi günü başlayan ve 7 Mayıs Cuma günü son bulacak olan bu hafta yarışan gelinlerden biri olan ve 7 Mayıs Cuma günü kaynanası ile birlikte yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Beril Aygün’ün aldığı puanlar tablo içerisinde verilmiştir.

7 Mayıs 2021 Cuma günü kayın validesi Meral Acar ile birlikte yarışan Beril’in hem kaynanalardan hem de sunucudan aldığı puanlar ;

Ayşegül Kahriman  6
Dilber Dilekçi  5
Nesrin Akyel  9
Havva Çağıran  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   31

**7 Mayıs 2021 Cuma**

Zuhal Topal’la Sofrada Beril Aygün’ün Videosu

7 Mayıs 2021 Cuma günü kaynanası Meral Acar ile birlikte Zuhal Topal’la Sofrada Beril Aygün’ün yarıştığı haftanın final bölümüne ait olan 600 bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu