Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Berivan Balta Kimdir?

20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Berivan Balta Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Berivan Balta 20 Mayıs Çarşamba günü Fox TV ekranlarında bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarka karşımıza çıktı. 20 Mayıs Zuhal Topla yarışmacısı olan Berivan Balta kim? Ümmü Yıldız’ın gelini olan Berivan Balta aslen nereli? Kaç Yaşında? Yarıştığı gün hangi yemekleri yaptı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Esra Uysal Canbolat hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal yemek yarışma programının 20 Mayıs tarihinde yarışan Berivan ile kaynanası oldukça dikkat çekti. Zira Berivan’ın kaynanası, kardeşi gibi durması sosyal medyanın gündemine büyük yer etti. 

=> 20 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Berivan Balta

Zuhal Topal’la Sofrada 408. bölümünde genç kayın validesi ile birlikte yarışan Berivan Balta kaç puan aldı? Sorusunun cevabını bu yazının devamında sizleri bekliyor. 

Berivan Balta; kaynanasını ilk gördüğünde eşinin sevgisi sandığını, bu konuda emin olmak için daha çıkmaya başladığı ilk gün kaynanası ile görüntülü konuştuğunu açıkladı.

Berivan Balta Kim

Berivan Balta - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

  • 21 yaşında
  • Henüz 6 aylık evli
  • Aslen Tuncelili
  • Doğma büyüme İstanbullu
  • Özel Sektörde çalışıyor
  • Pandemi Sürecinde İşten ayrıldı
  • Kayın Validesi ile birlikte yaşıyor
  • Kaynanasının herkesten kıskanıyor

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs Çarşamba günü Fox TV ekranlarında bu haftanın üçüncü yarışmacısı olan Berivan henüz 6 aylık evli olduğunu ve evliliğin üstesinden geldiğini açıkladı. Kayın validesi ile birlikte yaşamak istediğini ama kaynanası özgürlüğüne düşkün biri olduğunu söyleyip ilk etap da birlikte yaşamak istemediğini ama şartlar bir araya getirdiğini açıkladı.

Zuhal Topal - Berivan Balta

Berivan Balta ilk olarak aslen Aksaraylı olduğunu açıklasa da bunun bir oyun olduğunu ve Mikser’in foyasının ortaya çıkmaması için sunucumuza kandırdıklarını açıkladı. Yarışmacımız Aslen baba tarafından Tuncelili olduğunu ama İstanbul da doğma büyüme olduğunu açıkladı.

“Büyük ödülü alırsam ayrı eve çıkmak için kullanacağım” Berivan Balta

Aslında Berivan kayın validesi ile yaşamayı kendisi istediğini ama zamanla ayrı eve çıkmayı planladığı için büyük ödülü kazanırsa, yeni çıkacağı evin eşyalarını almada kullanacağını açıkladı.

Berivan 20 Mayıs Zuhal Topalla yarışmasında; Şehriyeli tavuk çorbası, El açması peynirli gül böreği, Tel şehriyeli patates köftesi, Mor lahana salatası, Fırında Patlıcan Köfte, Sebzeli Bulgur pilavı, Çoban Salata ve güllaç yemeklerini yapacak.

Berivan Balta’nın Resimleri

20 Mayıs Çarşamba günü haftanın üçüncü yarışmacısı olan Berivan Balta’nın kameralara takılan resimlerinde bir kaç tanesi hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Berivan Balta’nın Puanları

Büyük ödül olan 15.000 TL’yi almak için birbirinden lezzetleri yemekleri yapan Berivan kaynanalardan ve sunucumuzdan aldığı puanlar hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

SevdaLeylaHalimeHülyaZuhal Topal
74346

Zuhal Topal’la Sofrada Berivan Balta’nın Yarıştığı Bölüm

20 Mayıs 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında yarışan Berivan Balta’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 408. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu