Zuhal Topal'la Sofrada

18 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Reyhan Yılmaz Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 18 Mart 2019 Pazartesi Puanları

18 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Reyhan Yılmaz yarışacak. Yeni bir haftaya başlarken acaba gene üçlerin havada uçuştuğu ve gene büyük ödülü Zuhal hanımın belirlediği bir hafta olmasın diye içimden geçirmek istiyorum. Lakin uzun zamandır kaynanalar üçleri hedef noktası olarak aldıkları için, iyi tabak da 3 kötü tabak da 3 puan alınca mecburen büyük ödülü Zuhal hanımın damak lezzeti belirliyor. İlk gün yarışan yani 18 Mart Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Reyhan Yılmaz’dır. 

=> 18 Mart 2021 Perşembe Zuhal Topal Toplam Puanları görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Mart Pazartesi Puanları bu yazının en son kısmında tablo halinde vereceğim. Öncesi de gelinimiz Reyhan kim olduğunu ve kaynanası Gülden Yılmaz nereli ve kaç yaşında olduğunu tanıtmaya çalışacağız. En son kısımda ise 18 Mart Puan Durumu hakkında açıklama yapacağız. Bu arda [pembebuton]21 Mart Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusunun cevabı için tıklayınız. 

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 18 Mart Yarışmacısı Ve Puanları

Haftanın ilk gün yarışmacısı olan Reyhan Yılmaz; aslen Tokalı olan gelinimiz 35 yaşında ve 14 yıllık evlidir. 2 çocuk annesi olan Reyhan’ın 13 yaşında bir kızı ve 8 yaşında bir oğlu var. Yarışmaya kendisi katılmak istediğini anlatan 14 yıllık gelin, kaynanası ile iyi anlaştığını söylese de telefonun da kaynana olarak kaydetmesi olay oldu diyebilirim. 18 Mart Zuhal Topalla Sofrada Reyhan ile kaynanası Gülden

Reyhan’ın kaynanası Gülden Yılmaz ise 60 yaşında ve gelini gibi aslen Tokatlı olduğunu bir oğlu ve bir kızı olduğunu açıkladı. Gelini ile birlikte gezmek istese de Reyhan, seninle gidebileceğim yer var gidemeyeceğim yer var deyip ikna etmeye çalıştı. bakalım il gün gelinimi hangi yemekleri yapacak? Menüsünü bir görelim. 

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Mart 2019 Reyhan’ın Menüsü

  • Şehriyeli Paşa Çorbası
  • Kıymalı Yaprak Sarma
  • Bardak Kebabı
  • Fıstıklı ve Kuş Üzümlü Pilav
  • Meksika Salatası
  • Profiterol

Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 18 Mart Pazartesi Reyhan'ın Menüsü

Kaynanalar bu menüye bakınca kimisi Profiterolu söylemek de zorlanırken, kimisi de kendi gelini bu menüyü 1,5 saatte yetiştirebileceğini 1 saatte rahat rahat oturacağını söyledi. Gelinimiz Reyhan 30 dakika kala yemeği bitirdi ve bu konuda rekor kırdı. Bende menüye baktığımda bilindik bir menüsü bizi karşıladı. Profiterol daha önce yapılmıştı. Keza, yaprak sarması da yapılan menüler arasında vardı. Umarım sunumu ile fark ortaya koyabilir.

Kaynanalar ilk günün şaşkınlığı ile daha kendilerini tanımak da zorlanırken Reyhan da bu durumdan faydalanıp, hiç bir kaynanaya karşı dilenmedi ve gayet iyi karşıladı. Tabi Reyhan bunun karşılığında elbette kaynanalardan 18 Mart Puanlaması yapılırken iyi puanlar almak istedi. Acaba öyle oldu mu? Peki Reyhan’a Zuhal Topal kaç puan verdi? Merak ediyor musunuz? Hadi öyleyse Zuhal Topal’la sofrada Bugün puanlaması verildiği kısma geçelim. 

18 Mart Zuhal Topalla Pazartesi Puanları (Reyhan’ın Puanları)

Altun  4
Fatma  4
Kevser  3
Saime  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   22

**18 Mart PAZARTESİ**

Zuhal Topalla Sofrada 18 Mart 2019 Bugün Reyhan’ın Yarıştığı Bölüm Fragmanı

Yarışma da yeni bir rekora imza atan ve menüsünü 30 dk kala bitiren Reyhan’ın yarıştığı bölüm sizlerle…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu