Zuhal Topal'la Sofrada

19 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Merve Elmalı Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mart 2019 Salı Puanları

19 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Merve Elmalı yarışacak. İlk gün keskin dili ile yarışan gelini bol bol eleştiren ve hak etmediği puanları veren Altun hanım bakalım bu gün nasıl bir performans ortaya koyacak. Elbette hatasız kul olmaz ama gözünün üzerinde kaşın var misali eleştirmek için eleştiriler geldiğinde gelini de hak etmediği puanları maalesef alamıyor. Bu gün kaynanası nedeni ile 1-0 yarışa mağlup başlayacak olan Merve, kendi iddiasını 9 ayda eşim ile 6 kilo aldık. Bu benim elimin lezzetini tescillediğini söyledi. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mart 2021 Cuma Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

İlk gün eline geçen fırsatı, bu gün daha 9 alık evli olan Altun hanımın gelini Merve ilk yarışmanın avantajını değerlendirebilecek mi? Şahsi fikrim, Altun hanım dün ciddi eleştiride bulundu ve Reyhan’a hak etmediği puanlar verdi. Bu gün ne ekti ise onu biçeceği için, kesinlikle Merve 19 Mart Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimiz maalesef istediği puanları alamayacağının garantisini şimdiden veriyorum. 

Her kaynana benim gelin alsın paraları düşüncesi ile diğer rakiplerin harika yemeklerine hak etmediği yemeklerine 3 puan verince, birinciyi gene bu hafta Zuhal Topal’ın puanları belli  edecek. bu sebeple, Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mart Salı Puanları verirken, sunucumuzun verdiği puanları rahat rahat görebilmeniz için mavi renk ile aktarmaya çalışacağım. Haftanın ikinci günü olduğu için puanlamadan hemen kendisinden önce yarışan gelinin de topla puanları vereceğiz. Bu sayede 19 Mart Puan Durumu hakkında bilgi almış olacaksınız. Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mart Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mart Bugün Yarışmacısı, Menüsü Ve Puanları

Haftanın ikinci günü yarışan gelinimiz oldukça iddialı. Rakipleri oldukça tecrübeli olmasına rağmen kendisi 9 aylık bir gelin olması kötü bir şey olmadığını ve bunu avantaja çevireceğini söyledi. Bu yarışma programın da tecrübe de önemli olsa da bildiği menüsü ve yemekleri yapacağı için ve daha önce bu yemekleri yapıp fikir aldığı için elinin lezzetine çok güvendiğini açıkladı. Bu gün yarışan Merve Elmalı 26 yaşında olduğunu henüz 9 aylık evli olduğunu ve özel bir firmada insan kaynakları bölümünde çalıştığını açıkladı. eşini annesinden bile çok kıskanan gelinimiz hafta da 2 kez görüşmesine müsade ettiğini şaka yolu ile söylese de Altun hanım bu konuda çok dertli olduğunu anladık. Not: 19 Mart Salı Puanları Yazının Sonunda verdik.

19 Mart Zuhal Topalla Sofrada Merve ile kaynanası Altun

Gelelim Merve’nin kayın validesi Altun Elmalı; 1955 doğumlu yani 64 yaşında ve ev hanımı olan kaynana Elmalı aslen Sivaslı olduğunu ve 42 yıldır evli olduğunu açıkladı. 4 çocuk annesi olan Altun hanım büyük gelini ile değil yeni gelini Merve ile yarışmaya katılmak istediğini, sebep olarak da Merve’nin eli çok çabuk diyerek açıklamalar da bulundu. Merve eşi Önder bey ile aynı şirket de bir yılbaşı kutlamasında tanıştığını ve ilk tanışmada çok gıcık olduğunu açıkladı. Sonrasında 1,5 yıllık flört döneminden sonra evlendiklerini söyledi. 

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mart 2019 Merve’nin Menüsü

  • Kış Çorbası
  • Cheddar Dolgulu Mücver
  • Beyti Kebabı
  • Bulgur Pilavı
  • Mevsim Salatası
  • Kıbrıs Tatlısı

Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1

Kaynanalarımız sağ olsunlar bu menüye neredeyse bakmadan çok kolay ne var ki bunu yapmada gibi sözlerin ardı arkası kesilmedi. Hatta bir tanesi süslenecek bol bol vaki t var derken, bir başka kaynana 9 aylık gelinin yapacağı en kolay menü diyerek tecrübesizliğine dikkat çekip oradan vurmaya çalıştı. Ben de menüye baktığımda aman aman bir menü yok ama sunum harika olduğu takdirde, zirveye yürüyebilecek bir menü olma olasılığı yüksek ama dün Altun hanım düşük puanlar verdiği için, bu gün maalesef ektiğini biçecek.

İlk gün puanlaması diğer günler için kaynanalara fikir veriyor. Şimdi önce Zuhal Topal’la sofrada puan durumunu hakkında bilgi verelim. Daha sonra kaynanalar 19 Mart Salı günü kaç puan verdiğini açıkladıktan sonra aynı tablo içinde Merve’ye Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunu cevaplayacağız. Sakın bir yere ayrılmayın.

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Puanları (18-22 Mart)

Dün Gülden’in gelini ilk gün puanlamasında hak ettiği puanları maalesef alamadı. Dün 4 puan verdi ama gülden hanım kesinlikle daha yüksek beklediği iddia etti. Bu sebeple bu gün Merve’nin menüsünü tatmak için geldiğinde dolu dolu gelecek. Bence 3 puan kullanacak. Bakalım tahminlerim çıkacak mı? Göreceğiz. Şimdi 18 Mart Puan Durumunu aktaralım.

18 Mart Pazartesi Reyhan’ın Puanı = 22

18 Mart Zuhal Topalla Pazartesi Puanları (Reyhan’ın Puanları)

Gülden  4
Fatma  4
Kevser  5
Saime  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM   25

**19 Mart SALI**

Zuhal Topalla Sofrada 19 Mart Salı 2019 Bugün Merve’nin Yarıştığı Bölüm Fragmanı

9 aylık gelinimiz Merve Elmalı’nın yarıştığı bölüm fragmanı sizlerle…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu