Zuhal Topal'la Sofrada

11 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Yarışan Hilal Özdoğan Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mart Pazartesi Puanları

Hafta içi her gün saat 16:30 da yeni bölümü ile karşımıza çıkan gündüz kuşağı arasındaki yarışmalar arasında en çok reyting alan ama bunun aksine çok çok az sonucu merak edilen yarışma programında 11 Mart Zuhal Topal’la Sofrada bugün Hilal yarışacak. Elbette ilk gün yarışan gelinin puanlama açısından iyi yanı da kötü yanında olduğunu gözlemliyoruz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mart 2021 Perşembe Puanları için tıklayınız.

Bu gün yani Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mart Pazartesi Puanları eğer kaynanalar düşük kullanırsa, diğer günlerde  git gide puanlar düşerek devam ediyor. İlk gün yarışan gelinde hali ile çok düşük puanlar almış oluyor. [mavibuton]Zuhal Topal’la 15 Mart Cuma Haftanın Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu yazının İçeriği

 • Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Yarışan Hilal Özdoğan kim
 • Hilal Özdoğan’ın Pazartesi günü menüsü
 • 11 Mart Pazartesi Puanları 
 • Bugün Zuhal Topal Kaç Puan Verdi
 • Hilal’in yarıştığı bölüm Fragmanı

İlk günün handikapı içerisinde yarışan ve kaynanaları eleştirmesinde nasla korkmadığını ima eden Hilal bakalım bu kolay menüsü ile nasıl eleştiriler alacak? Merakla bekleyeceğim. [pembebuton]15 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] için tıklayınız. 

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 11 Mart Pazartesi Hilal’in Menüsü Ve Puanları

Zuhal Topal’la bugün yarışan Hilal eşi ile tanışmadan evvel annelerinin tanıştığını ilk kez bir cenaze karşılaştıklarını ve eşi ile bir yıl çıktıktan sonra evlendiklerini söyledi. duruşu ve konuşmaları ile kaynanaları sallamayan bir havası olan hilal bakın bu gün hangi menüleri yapmış bir bakalım. Bu gün 11 Mart Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Hilal’in menüsü çok önemli.  hemen bekletmeden Hilal’in menüsünü ve kaynanaları söylediklerini aktaralım. Daha sonra Hilal’in 11 Puanları vereceğiz. 

Hilal’in Menüsü

 • Muradiye Çorbası
 • Patates Keki
 • Fırında Zeytinyağlı Dolma
 • Kereviz Salatası
 • Pideli Köfte
 • Mevsim Salatası
 • Fırında Süt Helvası

Zuhal Topal'la Sofrada 11 Mart Bugün Hilal'in Menüsü

Kaynanalar bu menüyü görür görmez ilk güne yakışmayan ve oldukça kolay bir menü seçtiklerini hep bir ağızdan dile getirdiler. Hilal ise programda el açması yapan gelinleri ne derece eleştirdiklerini ve nasıl puanlar verdiklerini gördükten sonra menülerin zorluk ve kolaylıklarının çok da önemli olmadığını, lezzetinin çok daha önemli olduğunu aktardı. Bu gün yarışan yani 14 Mart Perşembe günü yarışan İpek’in, [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mart Perşembe Puan Durumu[/pembebuton] açısında aldığı puanları görebilmek için tıklayınız.

Genel de her hafta birincisini Zuhal hanım belirliyor. Çünkü diğer kaynanalar birbirlerine çok yakın puanlar verince belirleyici olan, Zuhal Topal’la Sofrada Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı olarak en yüksek puan alan genel de haftanın da birincisi oluyor. Şimdi Hilal genel de kolay bir menüsü için ve masada eksik çatal bıçaklarına karşı bakın kaynanalardan nasıl puanlar aldı. Bu arada Çarşamba günü yarışan Özge Şahin’e (Nuray’ın Gelini) [pembebuton]13 Mart Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız. 

11 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve Puanlaması alt kısımda sizleri bekliyor. Bu arada Hilal’den sonraki yarışmacı olan Merve Anbarkaya’nın kaç puan aldığını ve menüsünü ne olduğunu görebilmek için [mavibuton]12 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

11 Mart Zuhal Topalla Pazartesi Puanları (Hilal’in Puanları)

Perihan  3
Nuray  3
Emine  3
Muhabbet  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM   18 

**11 Mart Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 11 Mart Bugün Hilal’in Yarıştığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu