Zuhal Topal'la Sofrada

8 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Melihan Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Zuhal Topal’la 8 Mart Cuma Puanları

8 Mart Zuhal Topal’la Sofrada bugün Melihan yarışacak. Tanışma hikayesi ve sonrasında evlenme teklifi ile oldukça ilginç çiftimizin düğününde damadımız Emre’ye yapılan işkencelerle harika çiftimiz ve gelinimiz bu gün yarışan Melihan bu haftanın gündemine oturdu diyebilirim. Tabi birazdan Emre ile Melihan’ın tanışma hikayesine değinip, bu konulara bol bol konuşacağız. Şimdi bir tek Melihan puanlaması kaldı. Birazdan Zuhal Topal’la 8 Mart Puanları verilecek ve bu haftanın kazanan gelini de ortaya çıkmış olacak. Bu sebeple Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 8 Mart Cuma Melihan kaç puan Aldı? sorusu çok önemli hale geldi.

=> 8 Mart 2022 Salı Zuhal Topal Kaç puan verdi sonucu için tıklayınız.

Haftanın son günü olmasının bir iyi bir de kötü yanı var. Şöyle ki Melihan’ın yemeklerini tadımlayacak her kaynana kendi gününü kurtarmış olduğu için, her şeye bahane bulup kendi gelinin üst sırada tutmak için düşük puanlar vermeye çalışan kaynana grubu olduğu gibi, kendi gününde diğer kaynanaların hakkaniyetli bir puan vermediği için bu oyunu bozmak için Cuma günü yarışan geline 10 puan bile veren çıkabiliyor. Böyle bir grup da kaynana olduğunu düşündüğümüzde bu hafta Fadime hanım daha kendi günü gelmeden hakkaniyetli puan verse de Elfide bu jeste karşılık veremedi. Bakalım bu gün Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Cuma Puanları sonrasında bu sorunun cevabı da belli olacak.

Bu hafta puanları genel de kaynanalar yönetmeye çalıştı ve Zuhal hanım çok fazla müdahil olup, %100 değişim gösterecek bir puanlama yapmadı. Ancak Cuma günü yarışma da yarışan Melihan’a Zuhal hanım kaç puan verdiğini final zamanında açıkladığı için bu gün herkesin aklında bir tek soru olacak. O da bugün Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusu olacak. 

Zuhal Topal’la Sofrada 140 bölüm de yarışacak olan Melihan Manisa’dan geldiği için, Zuhal hanıma da mesir macunu getirmiş. Bakalım bu macunun enerjisi ile gelinimiz nasıl bir iş çıkartacak. Merakla beklerken hadi gelin bizde 8 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Melihan kim olduğunu sizlere tanıtalım. 

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Meliha’nın 8 Mart Cuma Puanları Ve Menüsü

Zuhal Topal’la bugün yarışan Melihan, büyük bir stres altında olacak. Artık kaynanalar saflarını ve tutumlarını belli ettiği için, kaynanalar ben bunu zaten demiştim ama yapmadınız gibi cümleleri bol bol duyacağız. Bu sebeple kaynanaları çok iyi karşılaması, yemeklerini eksiksiz yapması ve temiz bir tabaklar ile güzel bir masa hazırlaması gerekiyor. Bu gün bu dediklerimi yapması halinde 8 Mart Puanları esnasında harika puanlar alamasa da iyi puanlar alacaktır. Tabi ilk önce eksiksiz bir alış veriş ve sonrasında menüsünü de zamanında yapması lazım.  Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1

Bu gün 8 Mart Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Melihan’ın menüsü ve yemeklerini yetiştirebilmesi çok önemli. Malum bu gün yarışacak olan gelinimiz henüz 3 aylık hamile olması ve hamileliğin en riskli dönemi olduğu için Zuhal hanım +5 puan verdi. Bence bu gün kadınlar günü için güzel bir adım oldu diyebiliriz. Not: 8 Mart cuma Puanları yazının sonunda verdik.

8 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Melihan Aslan Ve Kaynanası Hülya Sümer Kimdir?

Haftanın final gününde yarışacak olan Hülya’nın gelini Melihan Aslan; 20 yaşında olduğunu ve henüz aylık aylık evli olduğunu ve 3 aylık hamile olduğunu açıkladı. Yarışmaya Manisa’dan katılan gelinimiz aslen Uşaklı. Yarışmaya kendi katılmak istediğini ve yaklaşık olarak 3 ay önce başvuruda bulunduğunu söyleyen Melihan, kaynanası Hülya hanıma da sürpriz olduğunu söyledi.8 Mart Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Meliha ve kaynanası Hülya

Eşi Emre ile tanışma hikayesi ise; üniversitede okuduğu yıllarda birbirlerinin dikkatini çektikten sonra yıl sonu şenliklerine beraber gitmek istediğini söyleyen Emre’nin teklifini kabul eden ama şenlikler yerine başka yerde vakit geçirip birbirlerini tanımaya çalıştığını aktardı. Emre’nin evlilik teklifi ise karakolda bitmesi ile ayrı enteresan bir olay. Yolda meş’ale ve havai fişek atmalarını gören polis hemen olay yerine gelmesi ile iş karakolda bitmiş ama Emre evet cevabını almış.

Kaynanası Hülya Sümer ise 57 yaşında olduğunu ve uşak’dan yarışmaya katıldığını ve 29 senelik kamu görevlisi olduğunu söyledi. Gelini Melihan’ın elinin lezzetine güvendiğini söyledi. Gelin şimdi 8 Mart günün menüsüne bakalım. 

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Melihan’ın Menüsü

  • Tavuk suyuna tarhana çorbası
  • Sebzeli börek
  • Ispanak borani
  • Manisa Kebabı
  • Meyhane pilavı
  • Yeliş salata
  • Kalburabastı

Zuhal Topal'la sofrada Bugün Melihan ve Kaynanası Hülya Resmi

Kaynanalar hemen hazır bir cevap ile son yarım saat çayını, kahvesini bile içer demesine rağmen bence kolay bir menü olmadığını söyleyebilirim. Kaynanalardan bazısı cuma günü ve final havasına yakışmadığını söylemesi de ayrı bir gaf. Ben ne olursa olsun ona kötü vereceğim düşüncesinin bilinç altından yansıması.

Hamile bir halde el açması bir börek yapmak hiç de kolay değil. Bakalım gelinimiz söyledikleri menüyü zamanında yetiştirebilecek mi? Merakla bu günün puanlamasını bekleyeceğim. Zuhal Topal Kaç Verdi sorusunu bildiğiniz üzere final anında açıklıyor. Bu sebeple kesin sonuçları o zaman öğreneceğiz. Şimdi bu haftadan itibaren gelinlerin aldığı puanları verelim. 

4 Mart – 8 Mart Haftası (Cuma) Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

4 Mart Pazartesi Seda Doğar’ın Puanı = 13
5 Mart Salı Betül’ün Puanı = 21
6 Mart Çarşamba Seda Kurt’un Puanı = 27
7 Mart Perşembe Ceylan’ın Puanı = 20
8 Mart Cuma Melihan’ın Puanı = 20

8 Mart Zuhal Topalla Cuma Puanları (Melihan’ın Puanları)

Gülsüm  4
Leyla  3
Elfide  3
Fadime  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM   20

***8 Mart Cuma***

8 Mart Cuma Zuhal Topalla Sofrada Melihan’ın Yarıştığı 140. Bölüm İzle

Arkadaşlar maalesef kanal 140. bölümü ve fragmanını yayınlamadığı için bir önceki günü yüklemek zorunda kaldım. Umarım kısa sürede 140. bölüm ile alakalı bir video eklerler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu