Zuhal Topal'la Sofrada

12 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Merve Kaç Puan Aldı? Merve’ye Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Zuhal Topal’la 12 Mart Puanları

12 Mart Zuhal Topal’la Sofrada bugün Salı günü Merve yarışacak. Tabi Merve den çok kaynanası dün ilk gün olmasına rağmen oldukça dikkat çeken bir kaynana olduğunu da söylemek isterim. Organik kaynana olarak şimdiden dillendirilen Perihan hanım, yarışmada oldukça iddialı olduğu kadar gelini Merve  de bu gün restoranda yemek yiyorlarmış gibi harika bir sofra olacak dedi.

Bakalım Merve, Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Salı Puanları sonrasında bu iddiasını koruyabilecek mi? Tabi her zaman Zuhal hanım herkesin menüsüne çok iyi dese de puanlama yaparken gerçek fikrini de ortaya koyuyor. Bu sebeple Merve Ambarkaya’ya, Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabını Merve’nin de 10.000 TL için konumunu belirleyecek. [mavibuton]15 Mart 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı[/mavibuton] ve kaç puanla birinci olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 142 bölüm de aslen Sakaryalı olan gelinimiz bu gün tam manası ile kendi yöresinden lezzetleri sunmak yerine, sadece tatlısında Sakarya bölgesinden esintiler olacak. Tabi öncesinde bizler 12 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Merve kim olduğunu tanıtıp daha sonra Merve’nin menüsüne ve puanlama kısmına geçeceğiz. [pembebuton]15 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 145 Bölüm[/pembebuton] de yarışan gelin kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Salı Yarışmacısı Menüsü Ve Puanlaması

Zuhal Topal’la 12 Mart bugün yarışan Merve, harika lezzetleri sunacağını ve kendisinden oldukça emin adımlarla bunu yapacağını söyledi. Alış verişten gelir gelmez, vakit kaybetmeden daha süre başlamışken, hemen işe koyulması ne kadar hırslı ve başarıya susamış olduğunu gösterdi. Eşinden çok kaynanasını kıskanan ve onu çak seven gelinimiz bu sözleri ile bizleri oldukça şaşırttı. Normalde eşini kaynanasından kıskanıp, aralarında çekemezlik olmasını beklerken birbirlerini sevmelerine gerçekten şaşırdım.Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1

12 Mart Salı günü yarışmacısı Merve’nin aynı zamanda hakem olan kardeşinin de başarı hikayesini de dinlemiş olduk. Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Puanları açıklamadan önce bu gün gelinimiz hangi yemeği yapacağını ve diğer kaynanalar bu menüye ne diyeceğini açıklamak gerektiği için, sıra ile hepsini tek tek anlatacağız. Bu gün 12 Mart Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Merve’nin menüsü ve yemeklerini yazının devamında paylaşacağız. [pembebuton]14 Mart Perşembe Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/pembebuton] ve hangi yemekleri yaptığını görebilmek için tıklayınız.

12 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Merve Ve Kaynana Perihan Kimdir?

Haftanın ikinci günü yarışacak olan Merve, ilk gün yarışan gelinin kullanamadı avantajı kullanıp en iyi konumu elde etmek ve belkide hafta finalinde büyük ödülü almak istiyor. Tabi öncesinde gelinimizi tanıtalım. Merve Anbarkaya; 27 yaşında olduğunu ve 6 yıllık evli ve iki çocuk annesi olduğunu açıkladı. Aslen Sakaryalı olan gelinimiz kaynanasını çok sevdiğini ve çok kıskandığını açıkladı. Bu arada ###[mavibuton]13 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton]### için lütfen tıklayınız.12 Mart Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışmacısı Merve İle Kaynanası Perihan

Merve’nin kaynanası Perihan Anbarya ise; İstanbul da ikamet ettiğini ama aslen Çankırılı olduğunu ve 49 yaşında olduğunu açıkladı. Organik kaynana Perihan hanım 5 çocuk annesi olduğunu ve en küçük evladı 9 yaşında olduğunu açıkladı. Şimdi merakla beklenen Merve’nin menüsüne bakalım.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart 2019 Merve’nin Menüsü

  • Fransız usulü soğan çorbası
  • Mantı
  • Et Fajita
  • Patates Püresi
  • Mevsim Salatası
  • Fırında Kabak Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 12 Mart Salı Merve'nin Menüsü

Kaynanalar menüyü okumakta zorlansalar da eleştirirken kolay bir menü olduğunu söyledi. Bir başka kaynanamız ise menüler arasında bir uyum olmadığını söyledi. Bende menüye baktığımda ciddi manada gelini yoracak ve zamanı kullanmada sıkıntı yapacak bir yemeğin olmadığını görüyorum. bakalım kolay dedikleri bu menüye kaynanalar nasıl puanlama yapacak? Merakla 12 Mart puanlamasını bekleyeceğim.

Birazdan bu günün en önemli anına geçilecek ve hem kaynanaların hem de Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunun cevabı belli olacak. Dün diğer gelini ciddi manada eleştirdiği için kaynana Perihan bu gün 1-0 geride başladığını ve her şeyi eleştirileceğini en baştan söyleyeyim ve kaynanaların bu menüye ve Merve’ye kaç puan verdiğini tablo halinde aktaralım. 12 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması sizleri alt kısımda bekliyor. 

12 Mart Zuhal Topalla Salı Puanları (Merve’nin Puanları)

Nazmiye  3
Nuray  5
Emine  4
Muhabbet  4
Zuhal Topal    9
TOPLAM   25 

**12 Mart Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 12 Mart 2019 Bugün Merve’nin Yarıştığı Bölüm Fragmanı

Arkadaşlar maalesef yayıncı firma bu bölümün fragmanını vermedi. Bu sebeple bir önceki fragmanı ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Ya bu kaynanalar hic puan vermiyor, bence bi uygulama yapsinlar telefonlara seyirciler not versin :D

    1. adı soy adı var oradan sosyal medyadan bulabilirsiniz. kendisi ile iletişime oradan geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu